О внесении изменений в постановление акимата района Мақаншы области Абай от 9 июня 2025 года № 72 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Мақаншы области Абай"
Постановление акимата района Маканшы области Абай от 6 августа 2025 года № 88
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 7 и статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", а также пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приложение к постановлению акимата района Мақаншы области Абай от 9 июня 2025 года №72 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Мақаншы области Абай" изложить в новой редакции.
2. Государственное учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Мақаншы области Абай" обязать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:

Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 72 "Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 тамыздағы № 88 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңының 65 бабының 3 тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 9 маусымдағы №72 "Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысының қосымшасы жаңа редакцияда жариялансын.
2. "Абай облысы Мақаншы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) опубликование настоящего постановления в электронном виде в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Мақаншы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Мақаншы.
4. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Д. Койгельдин
Приложение к
постановлению
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Мақаншы области Абай
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, километр
По категориям, километр
I
II
III
IV
V
1
KU MK-1

1) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде жариялануын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Мақаншы ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақаншы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Койгельдин
қаулысына қосымша
Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы километр
Санаттар бойынша
I
II
III
IV
V
1
KU MK-1