О бюджете сельского округа имени К. Аухадиева на 2026-2028 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 22 декабря 2025 года № 38-5
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Аухадиева на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 146 107,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 163,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 220,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 724,0 тысяч тенге;
2) затраты – 148 289,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 182,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 182,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 182,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27.04.2026 № 43-5 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.

2026-2028 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-5 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146 107,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 220,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132 724,0 мың теңге;
2) шығындар – 148 289,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 182,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 182,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 182,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 27.04.2026 № 43-5 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4-қосымшаға сәйкес 2026 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

3. Учесть в бюджете сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.
4. Утвердить согласно приложению 6 перечень бюджетных программ бюджета сельского округа на 2026 год.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата
от 22 декабря 2025 года

3. 5-қосымшаға сәйкес 2026 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
4. 6-қосымшаға сәйкес 2026 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
5. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы