О переименовании улицы села Шалабай Жарминского района области Абай
Решение акима Шалабайского сельского округа Жарминского района области Абай от 23 июля 2025 года № 5
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии области Абай от 4 июля 2025 года и учитывая мнение жителей села Шалабай, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Береговая" на улицу "Ардагер" села Шалабай Жарминского района области Абай:
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима округа Ж. Есембаева

Абай облысы Жарма ауданы Шалабай ауылындағы көшенің қайта атауы туралы
Абай облысы Жарма ауданы Шалабай ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 23 шілдедегі № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14–бабы 4)-тармақшасына сәйкес, Абай облысының ономастика комиссиясының 2025 жылғы 4 шілдедегі қорытындысы негізінде және Шалабай ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Жарма ауданы Шалабай ауылының "Береговая" көшесі "Ардагер" көшесі болып қайта аталсын:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Ж. Есембаева