О внесении изменения в решение Жарминского районного маслихата от 21 февраля 2025 года № 21/403-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 19 июня 2025 года № 26/453-VIII
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 21 февраля 2025 года №21/403-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №423-18) следующее изменение:
В Правиле оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утверждҰнный указанным решением:
подпункт 10) пункта 8 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 ақпандағы №21/403-VIII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 26/453-VIII шешімі
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2025 жылғы 21 ақпандағы №21/403-VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 423-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасындағы:
8-тармақтың 10) тармақшасы алынып тасталынсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев