О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-14-VIII "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24 ноября 2025 года № 38-14-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 28-14-VIII следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 163277,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39464 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123713,7 тысяч тенге;
2) затраты – 312887,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149609,4 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149609,4 тысяч тенге, в том числе;
используемые остатки бюджетных средств – 149609,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1898,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-14-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 38-14-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-14-VIІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163277,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 123713,7 мың теңге;
2) шығындар – 312887,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149609,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149609,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149609,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1898,7 мың теңге сомасында көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 48015 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение
к решению
Бородулихинского
районного маслихата
от 24 ноября 2025 года
№ 38-14-VIII
Бюджет Новошульбинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. 2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 48015 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 қарашадағы
№ 38-14-VIII шешіміне
қосымша
2025 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер атауы
1.Кірістер