О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-2-VIІI "О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 24 ноября 2025 года № 38-3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 28-2-VIІI следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 51934,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9355 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40579,1 тысяч тенге;
2)затраты – 56735,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 4801,7 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4801,7 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 4801,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1365,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 38-3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-2-VIII шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51934,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40579,1 мың теңге;
2) шығындар – 56735,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4801,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4801,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4801,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 1365,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:

"3-1. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 4825 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение
к решению
Бородулихинского
районного маслихата
от 24 ноября 2025 года

"3-1. 2025 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 4825 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 қарашадағы