О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-5-VIII "О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 9 июля 2025 года № 34-5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 28-5-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 168300 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 108184 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59116 тысяч тенге;
2) затраты – 202216,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33916,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33916,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 33916,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 241 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-5-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 34-5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-5-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168300 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 108184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59116 мың теңге;
2) шығындар – 202216,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33916,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33916,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33916,1 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 241 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 58875 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 9 июля 2025 года
№ 34-5-VIII
Бюджет Бородулихинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"3. 2025 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 58875 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 9 шілдедегі
№ 34-5-VIII шешіміне
қосымша
2025 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР