О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/3-VIII "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 25 ноября 2025 года № 34/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 26/3-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141374,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63861,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1181,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2587,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73745,1 тысяч тенге;
2) затраты – 147645,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6271,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6271,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №26/3-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 34/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Бесқарағай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/3-VІІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 141374,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 63861,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1181,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2587,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73745,1 мың теңге;
2) шығындар – 147645,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -6271,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –6271,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;