О бюджете Кокбайского сельского округа на 2026–2028 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы - 122 324,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 810,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 106 428,7 тысяч тенге;
2)затраты – 126 957,3 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 4 632,6 тысяч тенге;
6)ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 632,6 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 632,6 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 122 324,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 106 428,7 мың теңге;
2)шығындар – 126 957,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -4 632,6 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 632,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 632,6 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 27.04.2026 № 39/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть бюджет Кокбайского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 37 572,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 27.04.2026 № 39/4-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 37 572,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

от 23 декабря 2025 года
№ 36/4-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Абайского района
1. Решение  Абайского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII  "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы"
2. Решение Абайского районного маслихата от 16 апреля 2025 года № 26/4-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII   "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 24 июля 2025 года № 30/4-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII   "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 17 октября 2025 года № 32/4-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII   "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы.

2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36/4-VIII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4 -VІII шешімі;
2. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 26/4-VIII шешімі;
3. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 30/4-VIII шешімі;
4. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 32/4-VIII шешімі.