О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 57 347,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 932,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления- 0 тенге;
поступления трансфертов – 48 415,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 347,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 347,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 932,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 415,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 347,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.

2. Учесть в бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2026 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 32 962,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района
от 23 декабря 2025 года
№ 36/3-VIII
Бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. 2026 жылға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 32 962,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36/3-VIII шешіміне
1 қосымша
2026 жылға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

от 23 декабря 2025 года
№ 36/3-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Абайского района
1. Решение  Абайского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/3-VIII  "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 16 апреля 2025 года № 26/3-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/3-VIII   "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 24 июля 2025 года № 30/3-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/3-VIII  "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 17 октября 2025 года № 32/3-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/3-VIII  "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы".

2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36/3-VIII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/3-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі;
2. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/3-VІІI "2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 26/3-VIІІ шешімі;
3. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/3-VІІI "2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 30/3-VIІІ шешімі;
4. "Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/3-VІІI "2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 32/3-VIІІ шешімі.