О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 24 июля 2025 года № 30/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/4-VIII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 82 549,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 968,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 70 495,2 тысяч тенге;
2) затраты – 89 606,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 057,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 057,1 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 057,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 30/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/4-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 549,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 968,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 70 495,2 мың теңге;
2) шығындар – 89 606,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 7 057,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 057,1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 057,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының