О внесении изменений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 30 декабря 2024 года № 25/3-VIIІ "О бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 15 декабря 2025 года № 37/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2025 -2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 25/3-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206290) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Екпинского сельского округа района Ақсуат на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 528,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80 344,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 989,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 177,3 тысяч тенге;
2) затраты – 115 979,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 451,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 451,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 451,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/3-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 37/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/3-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206290 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Екпін ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 528,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 80 344,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 989,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 177,3 мың теңге;
2) шығындар – 115 979,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 451,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 451,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 20 451,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.