Об утверждении Правил взаимодействия органа государственных доходов и Государственной корпорации "Правительство для граждан", осуществляющей учет и регистрацию земельных участков и недвижимого имущества, по представлению сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с налогообложением, и о налогоплательщиках, имеющих такие объекты
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 октября 2025 года № 916, Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 октября 2025 года № 377 и Заместителя Премьер-Министра – Министра искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан от 21 октября 2025 года № 523/НҚ
Вводится в действие с 1 января 2026 года.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 52 Налогового кодекса Республики Казахстан и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые Правила взаимодействия органа государственных доходов и Государственной корпорации "Правительство для граждан", осуществляющей учет и регистрацию земельных участков и недвижимого имущества, по представлению сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с налогообложением, и о налогоплательщиках, имеющих такие объекты.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего совместного приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих вице-министров финансов и цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
__________А. Сапаров
Заместитель Премьер-Министра –
Министр искусственного интеллекта и цифрового
развития Республики Казахстан
__________Ж. Мадиев
Министр финансов
Республики Казахстан
__________М. Такиев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Утверждены
совместным приказом
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 20 октября 2025 года № 377,
Заместитель Премьер-
Министра – Министр
искусственного интеллекта
и цифрового развития
Республики Казахстан

Салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілер туралы және осындай объектілері бар салық төлеушілер туралы мәліметтерді ұсыну бойынша жер учаскелері мен жылжымайтын мүлікті есепке алуды және тіркеуді жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы мен мемлекеттік кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 17 қазандағы № 916, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2025 жылғы 20 қазандағы № 377 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Жасанды интеллект және цифрлық даму министрінің 2025 жылғы 21 қазандағы № 523/НҚ бірлескен бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бірлескен бұйрық 01.01.2026 ж. бастап қолданысқа енгізілді
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 52-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған салық Салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілер туралы және осындай объектілері бар салық төлеушілер туралы мәліметтерді ұсыну бойынша жер учаскелері мен жылжымайтын мүлікті есепке алуды және тіркеуді жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы мен мемлекеттік кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы қаржы және цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібінің жетекшілік ететін вице-министрлеріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілді және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
__________А. Сапаров
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Жасанды интеллект және
цифрлық даму министрі
________Ж. Мадиев
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
________М. Такиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
2025 жылғы 20 қазандағы
№ 377,
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Жасанды
интеллект және цифрлық даму
министрі

от 21 октября 2025 года
№ 523/НҚ и
Министр финансов
Республики Казахстан
от 17 октября 2025 года № 916
Правила взаимодействия органа государственных доходов и Государственной корпорации "Правительство для граждан", осуществляющей учет и регистрацию земельных участков и недвижимого имущества, по представлению сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с налогообложением, и о налогоплательщиках, имеющих такие объекты
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила взаимодействия органа государственных доходов и Государственной корпорации "Правительство для граждан", осуществляющей учет и регистрацию земельных участков и недвижимого имущества, по представлению сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с налогообложением, и о налогоплательщиках, имеющих такие объекты (далее – Правила), разработаны в соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 52 Налогового кодекса Республики Казахстан и определяют порядок взаимодействия органа государственных доходов и Государственной корпорации "Правительство для граждан", осуществляющей учет и регистрацию земельных участков и недвижимого имущества, по представлению сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с налогообложением, и о налогоплательщиках, имеющих такие объекты (далее – Сведения), а также перечень, формы и сроки предоставления Сведений.
Глава 2. Порядок взаимодействия органа государственных доходов и Государственной корпорации "Правительство для граждан", осуществляющей учет и регистрацию земельных участков и недвижимого имущества, по представлению сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с налогообложением, и о налогоплательщиках, имеющих такие объекты
2. Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежедневно в онлайн режиме посредством информационной системы "Smart Data Finance" представляются в органы государственных доходов:
1) сведения по имуществу физических лиц (квартиры) согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) сведения по имуществу физических лиц (частные дома) согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
3) сведения по имуществу физических лиц (дачные строения) согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
4) сведения по имуществу физических лиц (гаражи, парковки, кладовки в многоквартирном жилом доме и используемой в личных целях) согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
5) сведения по земельным участкам, предоставленным для индивидуального жилищного строительства согласно приложению 5 к настоящим Правилам;

2025 жылғы 21 қазандағы
№ 523/НҚ мен
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2025 жылғы 17 қазандағы
№ 916 Бірлескен бұйрықпен
бекітілген
Салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілер туралы және осындай объектілері бар салық төлеушілер туралы мәліметтерді ұсыну бойынша жер учаскелері мен жылжымайтын мүлікті есепке алуды және тіркеуді жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы мен мемлекеттік кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
1-тарау. Жалпы ереже
1. Осы Салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілер туралы және осындай объектілері бар салық төлеушілер туралы мәліметтерді ұсыну бойынша жер учаскелері мен жылжымайтын мүлікті есепке алуды және тіркеуді жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы мен мемлекеттік кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 52-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес әзірленді және Салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілер туралы және осындай объектілері бар салық төлеушілер туралы мәліметтерді (бұдан әрі - Мәліметтер) ұсыну бойынша жер учаскелері мен жылжымайтын мүлікті есепке алуды және тіркеуді жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы мен мемлекеттік кірістер органының өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ Мәліметтер ұсыну тізбесін, нысаны мен мерзімдерін айқындайды.
2-тарау. Салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілер туралы және осындай объектілері бар салық төлеушілер туралы мәліметтерді ұсыну бойынша жер учаскелері мен жылжымайтын мүлікті есепке алуды және тіркеуді жүзеге асыратын "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы мен мемлекеттік кірістер органының өзара іс-қимыл жасау тәртібі
2. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) күн сайын онлайн режимде "Smart Data Finance" ақпараттық жүйесі арқылы мемлекеттік кіріс органдарына:
1) осы Қағидаларға 1 – қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың (пәтердің) мүлкі бойынша мәліметтер;
2) осы Қағидаларға 2 – қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың (жеке үйлердің) мүлкі бойынша мәліметтер;
3) осы Қағидаларға 3 – қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың (саяжай құрылыстарының) мүлкі бойынша мәліметтер;
4) осы Қағидаларға 4 – қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың мүлкі бойынша (гараждар, тұрақтар, көппәтерлі тұрғын үйдегі және жеке мақсаттарда пайдаланылатын қоймалар) мәліметтер;
5) осы Қағидаларға 5 – қосымшаға сәйкес жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер;

6) сведения по земельным участкам, предоставленным для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
7) сведения по земельным участкам физических лиц (за исключением земельных участков, предоставленных для индивидуального жилищного строительства, собственникам помещений (участникам) кондоминиума под многоэтажные жилые дома, для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства) согласно приложению 7 к настоящим Правилам;
8) сведения по земельным участкам юридических лиц и их структурных подразделений согласно приложению 8 к настоящим Правилам;
9) сведения по земельным участкам крестьянских (фермерских) хозяйств согласно приложению 9 к настоящим Правилам.
3. Органы государственных доходов и Государственная корпорация при получении Сведений обеспечивают соблюдение требований законодательства Республики Казахстан о неразглашении, недопущении утечки информации, составляющей налоговую и иную охраняемую законом тайну.
Приложение 1
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по имуществу физических лиц (квартиры)
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по имуществу физических лиц (квартиры).
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ИФЛ.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______ 20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Наименование населенного пункта заполняется согласно
Наименование улицы (проспект, переулок,
Номер дома
Номер квартиры
Общая площадь (квадратный метр)
1
2
3
4
5
6
1
2
итого
продолжение таблицы
Кадастровый номер объекта недвижимости
Дата регистрации права на недвижимое имущество
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Стоимость имущества для целей налогообложения (тенге)
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
Доля в имуществе (при общей долевой собственности), процент
7
8
9
10
11
12
13
итого
____________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность) руководителя Государственной корпорации)
____________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность) должностного лица,
ответственного за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (квартиры)" в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной для
сбора административных
данных на безвозмездной основе
"Сведения по имуществу
физических лиц (квартиры)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (квартиры)" (далее – форма)
(индекс – 1- (ИФЛ) периодичность: ежедневно)

6) осы Қағидаларға 6 – қосымшаға сәйкес жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер;
7) осы Қағидаларға 7 – қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың (жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген жер учаскелерін қоспағанда, кондоминиум үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына) көп қабатты тұрғын үйлерге, жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін) жер учаскелері бойынша мәліметтер;
8) осы Қағидаларға 8– қосымшаға сәйкес заңды тұлғалардың және олардың құрылымдық бөлімшелерінің жер учаскелері бойынша мәліметтер;
9) осы Қағидаларға 9 – қосымшаға сәйкес шаруа (фермер) қожалықтарының жер учаскелері бойынша мәліметтер ұсынады.
3. Мемлекеттік кірістер органдары мен Мемлекеттік корпорация Мәліметтерді алған кезде салық және заңмен қорғалатын өзге де құпияны құрайтын ақпаратты жария етпеу, таралып кетуіне етуге жол бермеу туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауды қамтамасыз етеді.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
1-қосымша
Жинауға арналған нысан
әкімшілік деректер
Жеке тұлғалардың мүлкі (пәтері) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке тұлғалардың мүлкі (пәтері) бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖТМ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Елді мекеннің атауы
Көше атауы (даңғыл, тұйықкөше)
Үй нөмірі
Пәтер нөмірі
Жалпы ауданы (шаршы метр)
1
2
3
4
5
6
1
2
жиыны
кестенің жалғасы
Жылжымайтын объекті нің кадастрлық нөмірі
Жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу күні
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкес тендіру нөмірі
Салық салу мақсаттары үшін мүліктің құны (теңге)
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
Мүлікке үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) пайыз
7
8
9
10
11
12
13
жиыны
_______________________________________ _______________________
Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
_______________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке тұлғалардың мүлкі (пәтері) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке тұлғалардың мүлкі
(пәтері) бойынша мәліметтер"
әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Жеке тұлғалардың мүлкі (пәтері) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖТМ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается наименование населенного пункта, где расположен объект недвижимости согласно классификатору административно-территориальных объектов.
3. В графе 3 формы указывается наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен объект недвижимости.
4. В графе 4 формы указывается номер дома.
5. В графе 5 формы указывается номер квартиры.
6. В графе 6 формы указывается общая площадь квартиры в квадратных метрах.
7. В графе 7 формы указывается кадастровый номер объекта недвижимости.
8. В графе 8 формы указывается дата регистрации права на недвижимое имущество.
9. В графе 9 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) физического лица.
10. В графе 10 формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 9 формы.
11. В графе 11 формы указывается оценочная стоимость имущества для целей налогообложения (в тенге).
12. В графе 12 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
13. В графе 13 формы указывается доля в имуществе (при общей долевой собственности) в процентах.
Приложение 2
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках,
имеющих такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по имуществу физических лиц (частные дома)
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по имуществу физических лиц (частные дома).
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ИФЛЧД.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: ________20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Наименование населенного пункта
Наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон)
Номер дома
Номер квартиры
Общая площадь (квадратный метр)
Кадастровый номер объекта недвижимости
1
2
3
4
5
6
7
1
2
Итого
продолжение таблицы
Дата регистрации права на недвижимое имущество
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Стоимость имущества для целей налогообложения, (тенге)
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
Доля в имуществе (при общей долевой собственности), процент
8
9
10
11
12
13
__________________________________________________ ______________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность) руководителя Государственной корпорации)
__________________________________________________ ______________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность) должностного лица, ответственного за
составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (частные дома)" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Сведения по имуществу
физических лиц (частные дома)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (частные дома)" (далее – форма)
(индекс – 1- (ИФЛЧД) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмірі көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында жылжымайтын объект орналасқан елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында жылжымайтын объект орналасқан көшенің (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан) атауы көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында үйдің нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында пәтердің нөмірі көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында пәтердің жалпы ауданы шаршы метрмен көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында жылжымайтын объектінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында жылжымайтын мүлікке құқықтың тіркелген күні көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында жеке тұлғаның тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында нысанның 9-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында салық салу мақсаттары үшін мүліктің бағалау құны көрсетіледі (теңгемен).
12. Нысанның 12-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
13. Нысанның 13-бағанында мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) пайызбен көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
Арналған нысан
Жеке тұлғалардың мүлкі (жеке үйі) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке тұлғалардың мүлкі (жеке үйі) бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1- ЖТМЖҮ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Елді мекеннің атауы
Көше атауы (даңғыл, тұйықкөше, шағын аудан)
Үй нөмірі
Пәтер нөмірі
Жалпы ауданы (шаршы метр)
Жылжымайтын объектінің кадастрлық нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
1
2
барлығы
кестенің жалғасы
Жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу күні
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Салық салу мақсаттары үшін мүліктің құны (теңге)
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
Мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) пайыз
8
9
10
11
12
13
_____________________________________ _______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
___________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке тұлғалардың мүлкі (жеке үйі) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке тұлғалардың мүлкі (жеке
үйі) бойынша мәліметтер"
әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Жеке тұлғалардың (жеке үйлердің) мүлкі бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖТМЖҮ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается наименование населенного пункта, где расположен объект недвижимости согласно классификатору административно-территориальных объектов.
3. В графе 3 формы указывается наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен объект недвижимости.
4. В графе 4 формы указывается номер дома.
5. В графе 5 формы указывается номер квартиры.
6. В графе 6 формы указывается общая площадь дома, квартиры в квадратных метрах.
7. В графе 7 формы указывается кадастровый номер объекта недвижимости.
8. В графе 8 формы указывается дата регистрации права на недвижимое имущество.
9. В графе 9 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).
10. В графе 10 формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 9 формы.
11. В графе 11 формы указывается оценочная стоимость имущества для целей налогообложения (в тенге).
12. В графе 12 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
13. В графе 13 формы указывается доля в имуществе (при общей долевой собственности) в процентах.
Приложение 3
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по имуществу физических лиц (дачные строения)
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по имуществу физических лиц (дачные строения).
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ИФЛДС.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______ 20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Целевое назначение
Наименование населенного пункта, место нахождения объекта (адрес)
1
2
3
4
5
1
2
итого
продолжение таблицы
Кадастровый номер объекта недвижимости
Дата регистрации права на недвижимое имущество
Стоимость имущества для целей налогообложения, (тенге)
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
Доля в имуществе (при общей долевой собственности)
6
7
8
9
10
___________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано       (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность) руководителя Государственной корпорации)
___________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность) должностного лица, ответственного за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (дачные строения)" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Сведения по имуществу физических лиц (дачные строения)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (дачные строения)" (далее – форма)
(индекс – 1- (ИФЛДС) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында жылжымайтын объект орналасқан елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында жылжымайтын объект орналасқан көшенің (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан) атауы көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында үйдің нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында пәтердің нөмірі көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында үйдің, пәтердің жалпы ауданы шаршы метрмен көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында жылжымайтын объектінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында жылжымайтын мүлікке құқықтың тіркелген күні көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында нысанның 9-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында салық салу мақсаттары үшін мүліктің бағалау құны көрсетіледі (теңгемен).
12. Нысанның 12-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
13. Нысанның 13-бағанында мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) пайызбен көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жеке тұлғалардың мүлкі (саяжай құрылысы) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған:
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке тұлғалардың мүлкі (саяжай құрылысы) бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖТМСҚ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Нысаналы мақсаты
Елді мекеннің атауы, объектінің орналасқан жері (мекенжайы)
1
2
3
4
5
1
2
Жиыны
кестенің жалғасы
Жылжымайтын объектінің кадастрлық нөмірі
Жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу күні
Салық салу мақсаттары үшін мүліктің құны (теңге)
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
Мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) пайыз
6
7
8
9
10
______________________________________ _______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
_____________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке тұлғалардың мүлкі (саяжай құрылысы) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке тұлғалардың мүлкі
(саяжай құрылысы)
бойынша мәліметтер"
әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Жеке тұлғалардың мүлкі (саяжай құрылысы) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖТМСҚ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).
3. В графе 3 формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 2 формы.
4. В графе 4 формы указывается целевое назначение объекта недвижимости.
5. В графе 5 формы указывается наименование населенного пункта согласно классификатору административно-территориальных объектов, место нахождения объекта (адрес).
6. В графе 6 формы указывается кадастровый номер земельного участка.
7. В графе 7 формы указывается дата регистрации права на недвижимое имущество.
8. В графе 8 формы указывается оценочная стоимость имущества для целей налогообложения (в тенге).
9. В графе 9 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
10. В графе 10 формы указывается доля в имуществе (при общей долевой собственности).
Приложение 4
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по имуществу физических лиц (гаражи, парковки, кладовки в многоквартирном жилом доме и используемой в личных целях)
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по имуществу физических лиц (гаражи, парковки, кладовки в многоквартирном жилом доме и используемой в личных целях).
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ИФЛГПК.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______ 20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Наименование объекта
Наименование населенного пункта, место нахождения объекта (адрес)
1
2
3
4
5
1
2
итого
продолжение таблицы
Кадастровый номер объекта недвижимости
Дата регистрации права на недвижимое имущество
Стоимость имущества для целей налогообложения, (тенге)
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
Доля в имуществе (при общей долевой собственности)
6
7
8
9
10
___________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано       (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность) руководителя Государственной корпорации)
__________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность) должностного лица, ответственного за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (гаражи, парковки, кладовки в многоквартирном жилом доме и используемой в личных целях)" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных на
безвозмездной основе
"Сведения по имуществу
физических лиц (гаражи,
парковки, кладовки в
многоквартирном жилом доме и
используемой в личных целях)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по имуществу физических лиц (гаражи, парковки, кладовки в многоквартирном жилом доме и используемой в личных целях)" (далее – форма)
(индекс – 1- (ИФЛГПК) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында нысанның 2-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында жылжымайтын объектінің нысаналы мақсаты көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы, объектінің орналасқан жері (мекенжайы) көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында жылжымайтын мүлікке құқықтың тіркелген күні көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында салық салу мақсаттары үшін мүліктің бағалау құны көрсетіледі (теңгемен).
9. Нысанның 9-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жеке тұлғалардың мүлкі (гаражы, тұрағы, көппәтерлі тұрғын үйдегі және жеке мақсаттарда пайдаланылатын қойма) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған:
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке тұлғалардың мүлкі (гаражы, тұрағы, көппәтерлі тұрғын үйдегі және жеке мақсаттарда пайдаланылатын қоймасы) бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖТМГТҚ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Объектінің атауы
Елді мекеннің атауы, объектінің орналасқан жері (мекенжайы)
1
2
3
4
5
1
2
барлығы
кестенің жалғасы
Жылжымайтын объекті нің кадастрлық нөмірі
Жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу күні
Салық салу мақсаттары үшін мүліктің құны (теңге)
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
Мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) пайыз
6
7
8
9
10
_____________________________________ _______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
____________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке тұлғалардың мүлкі (гаражы, тұрағы, көппәтерлі тұрғын үйдегі және жеке мақсаттарда пайдаланылатын қоймасы) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке тұлғалардың мүлкі
(гаражы, тұрағы, көппәтерлі
тұрғын үйдегі және жеке
мақсаттарда пайдаланылатын
қоймасы) бойынша мәліметтер"
әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Жеке тұлғалардың мүлкі (гаражы, тұрағы, көппәтерлі тұрғын үйдегі және жеке мақсаттарда пайдаланылатын қоймасы) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖТМГТҚ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).
3. В графе 3 формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 2 формы.
4. В графе 4 формы указывается наименование объекта недвижимости.
5. В графе 5 формы указывается наименование населенного пункта согласно классификатору административно-территориальных объектов, место нахождения объекта (адрес).
6. В графе 6 формы указывается кадастровый номер объекта недвижимости.
7. В графе 7 формы указывается дата регистрации права на недвижимое имущество.
8. В графе 8 формы указывается оценочная стоимость имущества для целей налогообложения (в тенге).
9. В графе 9 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
10. В графе 10 формы указывается доля в имуществе (при общей долевой собственности).
Приложение 5
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по земельным участкам, предоставленным для индивидуального жилищного строительства.
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по земельным участкам, предоставленным для индивидуального жилищного строительства.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ЗУИЖС.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______ 20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Наименование населенного пункта
Наименование улицы (проспект, переулок, микро район), где расположен земельный участок (при его наличии)
Номер участка
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в доку менте, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
1
2
3
4
5
6
7
1
2
итого
продолжение таблицы
Наименование правоустанавливающего документа на земельный участок
Дата правоустанавливающего документа на земельный участок
Номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии)
Площадь доли, квадратный метр (при долевой собственности)
Площадь земельного участка, квадратный метр
Кадастровый номер земельного участка
8
9
10
11
12
13
___________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано       (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность)
руководителя Государственной корпорации)
____________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица, ответственного за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам, предоставленным для индивидуального жилищного строительства" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Сведения по земельным
участкам, предоставленным
для индивидуального
жилищного строительства"
Пояснение по заполнению формы, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам, предоставленным для индивидуального жилищного строительства" (далее – форма)
(индекс – 1- (ЗУИЖС) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында нысанның 2-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында жылжымайтын объектінің атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы, объектінің орналасқан жері (мекенжайы) көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында жылжымайтын объектінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында жылжымайтын мүлікке құқықтың тіркелген күні көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында салық салу мақсаттары үшін мүліктің бағалау құны көрсетіледі (теңгемен).
9. Нысанның 9-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында мүліктегі үлесі (ортақ үлестік меншік кезінде) көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған:
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖТҮҚЖУ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Елді мекеннің атауы
Жер учаскелері орналасқан көшенің (ол бар болған жағдайда) атауы (даңғыл, тұйықкөше, шағын аудан)
Участок нөмірі
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
1
2
3
4
5
6
7
1
2
Жиыны
кестенің жалғасы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (бар болса)
Үлестің ауданы, шаршы метр (үлестік меншік кезінде)
Жер учаскесінің ауданы, шаршы метр
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
8
9
10
11
12
13
_____________________________________ _______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
_____________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке тұрғын үй құрылысы
үшін берілген жер учаскелері
бойынша мәліметтер" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖТҮҚЖУ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается наименование населенного пункта согласно классификатору административно-территориальных объектов, где расположен земельный участок.
3. В графе 3 формы указывается наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен земельный участок (при его наличии).
4. В графе 4 формы указывается номер участка.
5. В графе 5 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).
6. В графе 6 формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 5 формы.
7. В графе 7 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
8. В графе 8 формы указывается наименование правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии).
9. В графе 9 формы указывается дата правоустанавливающего документа на земельный участок.
10. В графе 10 формы указывается номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии).
11. В графе 11 формы указывается площадь доли в квадратных метрах (при долевой собственности).
12. В графе 12 формы указывается площадь земельного участка в квадратных метрах.
13. В графе 13 формы указывается кадастровый номер земельного участка.
Приложение 6
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по земельным участкам, предоставленным для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по земельным участкам, предоставленным для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ЗУЛХСДС.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______ 20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Наименование населенного пункта
Наименование улицы (проспекта, переулка, микрорайона), где расположен земельный участок (при его наличии)
Номер участка
1
2
3
4
5
6
1
2
итого
продолжение таблицы
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
Наименование правоустанавливающего документа на земельный участок
Дата правоустанавливающего документа на земельный участок
7
8
9
продолжение таблицы
Номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии)
Целевое назначение земельного участка
Площадь доли, квадратный метр. (При долевой собственности)
Площадь земельного участка, квадратный метр
Кадастровый номер земельного участка
10
11
12
13
14
_________________________________________________ _______________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано       (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность) руководителя Государственной корпорации)
__________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица, ответственного за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам, предоставленным для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Сведения по земельным
участкам, предоставленным для
ведения личного (подсобного)
хозяйства, садоводства и
дачного строительства"
Пояснение по заполнению формы, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам, предоставленным для ведения личного (подсобного) хоз=-0987йства, садоводства и дачного строительства" (далее – форма)
(индекс – 1- (ЗУЛХСДС) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында жер учаскесі орналасқан елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында жер учаскесі орналасқан көшенің (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан) атауы көрсетіледі (ол болған кезде).
4. Нысанның 4-бағанында учаскенің нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
6. Нысанның 6-бағанында нысанның 5-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы (ол болған кезде) көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (ол болған кезде) көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында үлестің ауданы (үлестік меншік кезінде) шаршы метрде көрсетіледі.
12. Нысанның 12-бағанында жер учаскесінің ауданы шаршы метрде көрсетіледі.
13. Нысанның 13-бағанында жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖШББСҚЖУ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Елді мекеннің атауы
Жер учаскелері орналасқан көшенің (ол бар болған жағдайда) атауы (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан)
Учаске нөмірі
1
2
3
4
5
6
1
2
жиыны
кестенің жалғасы
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні
7
8
9
кестенің жалғасы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (бар болса)
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Үлестің ауданы, шаршы метр. (Үлестік меншік кезінде)
Жер учаскесінің ауданы, шаршы метр
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
10
11
12
13
14
_____________________________________ _______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
_____________________________________ ___________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке (қосалқы) шаруашылық,
бау - бақша және саяжай
құрылысын жүргізу үшін
берілген жер учаскелері
бойынша мәліметтер" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖШББСҚЖУ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).
3. В графе 3 формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 2 формы.
4. В графе 4 формы указывается наименование населенного пункта согласно классификатору административно-территориальных объектов, где расположен земельный участок.
5. В графе 5 формы указывается наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен земельный участок (при его наличии).
6. В графе 6 формы указывается номер участка.
7. В графе 7 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
8. В графе 8 формы указывается наименование правоустанавливающего документа на земельный участок.
9. В графе 9 формы указывается дата правоустанавливающего документа на земельный участок.
10. В графе 10 формы указывается номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии).
11. В графе 11 формы указывается целевое назначение земельного участка.
12. В графе 12 формы указывается площадь доли в квадратных метрах (при долевой собственности).
13. В графе 13 формы указывается площадь земельного участка в квадратных метрах.
14. В графе 14 формы указывается кадастровый номер земельного участка.
Приложение 7
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по земельным участкам физических лиц (за исключением земельных участков, предоставленных для индивидуального жилищного строительства, собственникам помещений (участникам) кондоминиума под многоэтажные жилые дома, для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства)
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по земельным участкам физических лиц (за исключением земельных участков, предоставленных для индивидуального жилищного строительства, собственникам помещений (участникам) кондоминиума под многоэтажные жилые дома, для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства).
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ЗУФЛ.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер
Наименование населенного пункта
Наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен земельный участок (при его наличии)
Номер участка
1
2
3
4
5
6
1
2
итого
продолжение таблицы
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
Наименование правоустанавливающего документа на земельный участок
Дата правоустанавливающего документа на земельный участок
7
8
9
продолжение таблицы
Номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии)
Целевое назначение земельного участка
Категория земли
Площадь доли, квадратный метр. (При долевой собственности)
Площадь земельного участка, квадратный метр
Кадастровый номер земельного участка
10
11
12
13
14
15
___________________________________________________ ______________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано       (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность) руководителя Государственной корпорации)
____________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица, ответственного
за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам физических лиц (за исключением земельных участков, предоставленных для индивидуального жилищного строительства, собственникам помещений (участникам) кондоминиума под многоэтажные жилые дома, для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства)" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных на
безвозмездной основе
"Сведения по земельным
участкам физических лиц
(за исключением земельных
участков, предоставленных
для индивидуального
жилищного строительства,
собственникам помещений
(участникам) кондоминиума
под многоэтажные жилые дома,
для ведения личного
(подсобного) хозяйства,
садоводства и дачного
строительства)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам физических лиц (за исключением земельных участков, предоставленных для индивидуального жилищного строительства, собственникам помещений (участникам) кондоминиума под многоэтажные жилые дома, для ведения личного (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства)" (далее – форма)
(индекс – 1- (ЗУФЛ) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында нысанның 2-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында жер учаскесі орналасқан елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында жер учаскесі орналасқан көшенің (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан) атауы көрсетіледі (ол болған кезде).
6. Нысанның 6-бағанында учаскенің нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (ол болған кезде) көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында жер учаскесінің нысаналы мақсаты көрсетіледі.
12. Нысанның 12-бағанында үлестің ауданы (үлестік меншік кезінде) шаршы метрде көрсетіледі.
13. Нысанның 13-бағанында жер учаскесінің ауданы шаршы метрде көрсетіледі.
14. Нысанның 14-бағанында жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жеке тұлғалардың жер учаскелері (жеке тұрғын үй құрылысы, көп қабатты тұрғын үйлерге кондоминиумы үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына), жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелерін қоспағанда) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Жеке тұлғалардың жер учаскелері (жеке тұрғын үй құрылысы, көп қабатты тұрғын үйлерге кондоминиумы үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына), жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелерін қоспағанда) бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖТЖУ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Елді мекеннің атауы
Жер учаскелері орналасқан көше (ол бар болған жағдайда) атауы (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан)
Учаске нөмірі
1
2
3
4
5
6
1
2
Жиыны
кестенің жалғасы
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы
Жер учаскесіне құқық белгіленген құжат күні
7
8
9
кестенің жалғасы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (бар болса)
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Жер категориясы
Үлестің ауданы, шаршы метр (үлестік меншікті иелік кезінде)
Жер учаскесінің ауданы, шаршы метр
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
10
11
12
13
14
15
_____________________________________ ______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
_____________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Жеке тұлғалардың жер учаскелері (жеке тұрғын үй құрылысы, көп қабатты тұрғын үйлерге кондоминиумы үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына), жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелерін қоспағанда) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Жеке тұлғалардың жер
учаскелері (жеке тұрғын үй
құрылысы, көп қабатты тұрғын
үйлерге кондоминиумы үй-жайларының меншік иелеріне
(қатысушыларына), жеке
(қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын
жүргізу үшін берілген жер
учаскелерін қоспағанда)
бойынша мәліметтер" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жеке тұлғалардың жер учаскелері (жеке тұрғын үй құрылысы, көп қабатты тұрғын үйлерге кондоминиумы үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына), жеке (қосалқы) шаруашылық, бау-бақша және саяжай құрылысын жүргізу үшін берілген жер учаскелерін қоспағанда) бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЖТЖУ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность).
3. В графе 3. формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица, указанного в графе 2 формы.
4. В графе 4 формы указывается наименование населенного пункта согласно классификатору административно-территориальных объектов, где расположен земельный участок.
5. В графе 5 формы указывается наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен земельный участок (при его наличии).
6. В графе 6 формы указывается номер участка.
7. В графе 7 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
8. В графе 8 формы указывается наименование правоустанавливающего документа на земельный участок.
9. В графе 9 формы указывается дата правоустанавливающего документа на земельный участок.
10. В графе 10 формы указывается номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии).
11. В графе 11 формы указывается целевое назначение земельного участка.
12. В графе 12 формы указывается категория земли.
13. В графе 13 формы указывается площадь доли в квадратных метрах (при долевой собственности).
14. В графе 14 формы указывается площадь земельного участка в квадратных метрах.
15. В графе 15 формы указывается кадастровый номер земельного участка.
Приложение 8
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по земельным участкам юридических лиц и их структурных подразделений
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по земельным участкам юридических лиц и их структурных подразделений.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ЗУЮЛСП.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Наименование юридического лица
Бизнес–идентификационный номер
Наименование населенного пункта при его наличии)
Наименование улицы (проспект, переулок, микро района), где расположен земельный участок (при его наличии)
Номер участка
Наименование правоустанавливающего доку мента на земельный участок
Дата правоустанавливающего документа на земельный участок
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
итого
продолжение таблицы
Номер право устанавливающего документа на земельный участок (при его наличии)
Площадь доли, квадратный метр (при долевой собственности)
Целевое назначение земельного участка
Категория земли
Кадастровый номер земельного участка
Площадь земельного участка (квадратный метр)
Балл бонитета (при его наличии)
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
9
10
11
12
13
14
15
16
_________________________________________________ _______________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность)
руководителя Государственной корпорации)
_________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица, ответственного
за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам юридических лиц и их структурных подразделений" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Сведения по земельным
участкам юридических лиц и их
структурных подразделений"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам юридических лиц и их структурных подразделений" (далее – форма)
(индекс – 1- (ЗУЮЛСП) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында нысанның 2-бағанында көрсетілген жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында жер учаскесі орналасқан елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында жер учаскесі орналасқан көшенің (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан) атауы көрсетіледі (ол болған кезде).
6. Нысанның 6-бағанында учаскенің нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (ол болған кезде) көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында жер учаскесінің нысаналы мақсаты көрсетіледі;
12. Нысанның 12-бағанында жердің санаты көрсетіледі.
13. Нысанның 13-бағанында үлестің ауданы (үлестік меншік кезінде) шаршы метрде көрсетіледі.
14. Нысанның 14-бағанында жер учаскесінің ауданы шаршы метрде көрсетіледі.
15. Нысанның 15-бағанында жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Заңды тұлғалардың және олардың құрылымдық бөлімшелерінің жер учаскелері бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Заңды тұлғалардың және олардың құрылымдық бөлімшелерінің жер учаскелері бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЗТжҚБЖУ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Заңды тұлғаның атауы
Бизнес–сәйкестендіру нөмірі
Елді мекеннің атауы (ол бар болған жағдайда)
Жер учаскелері орналасқан көше (ол бар болған жағдайда) атауы (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан)
Учаске нөмірі
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
Жиыны
кестенің жалғасы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (бар болса)
Үлестің ауданы, шаршы метр (үлестік меншік кезінде)
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Жер санаты
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
Жер учаскесінің ауданы (шаршы метр)
Балл бони теті (бар болса)
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
9
10
11
12
13
14
15
16
____________________________________ _______________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
____________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" _________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Заңды тұлғалардың және олардың құрылымдық бөлімшелерінің жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Заңды тұлғалардың және
олардың құрылымдық
бөлімшелерінің жер учаскелері
бойынша мәліметтер" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Заңды тұлғалардың және олардың құрылымдық бөлімшелерінің жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ЗТжҚБЖУ) кезеңділігі: күн сайын)

1. В графе 1 формы указывается номер по порядку (последующая информация по порядку).
2. В графе 2 формы указывается наименование юридического лица.
3. В графе 3 формы указывается бизнес–идентификационный номер юридического лица, указанного в графе 2 формы.
4. В графе 4 формы указывается наименование населенного пункта согласно классификатору административно-территориальных объектов, где расположен земельный участок (при его наличии).
5. В графе 5 формы указывается наименование улицы (проспект, переулок, микрорайон), где расположен земельный участок (при его наличии).
6. В графе 6 формы указывается номер участка.
7. В графе 7 формы указывается наименование правоустанавливающего документа на земельный участок.
8. В графе 8 формы указывается дата правоустанавливающего документа на земельный участок.
9. В графе 9 формы указывается номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии).
10. В графе 10 формы указывается площадь доли в квадратных метрах (при долевой собственности).
11. В графе 11 формы указывается целевое назначение земельного участка.
12. В графе 12 формы указывается категория земли.
13. В графе 13 формы указывается кадастровый номер земельного участка.
14. В графе 14 формы указывается общая площадь земельного участка в квадратных метрах.
15. В графе 15 формы указывается балл бонитета (при его наличии).
16. В графе 16 формы указывается право собственности (индивидуальная, совместная, долевая).
Приложение 9
к Правилам взаимодействия
органа государственных доходов
и Государственной корпорации
"Правительство для граждан",
осуществляющей учет и
регистрацию земельных
участков и недвижимого
имущества, по представлению
сведений об объектах
налогообложения и (или)
объектах, связанных с
налогообложением, и о
налогоплательщиках, имеющих
такие объекты
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по земельным участкам крестьянских (фермерских) хозяйств
Представляется: в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin.
Наименование административной формы: Сведения по земельным участкам крестьянских (фермерских) хозяйств.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1– ЗУКФХ.
Периодичность: ежедневно.
Отчетный период: _______20___г.
Круг лиц, представляющих информацию: Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Срок представления формы административных данных: ежедневно.
ИИН/БИН:
Метод сбора – в электронном виде.
Наименование землепользователя
Бизнес–идентификационный номер/Индивидуальный идентификационный номер
Наименование населенного пункта
Место нахождения земельного участка (при его наличии)
1
2
3
4
5
1
2
итого
продолжение таблицы
Номер участка
Наименование правоустанавливающего документа на земельный участок
Дата правоустанавливающего документа на земельный участок
Номер правоустанавливающего документа на земельный участок (при его наличии)
Площадь доли, квадратный метр (при долевой собственности)
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Целевое назначение земельного участка
Категория земли
Кадастровый номер земельного участка
Площадь земельного участка (квадратный метр)
Балл бонитета (при его наличии)
Право собственности (индивидуальная, совместная, долевая)
11
12
13
14
15
16
_________________________________________________ _______________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано (подпись, место печати)
в документе, удостоверяющем личность)
руководителя Государственной корпорации)
____________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано             (подпись)
в документе, удостоверяющем личность)
должностного лица, ответственного
за составление сведений)
Дата составления "___" ___________________ 20___ год
Примечание: настоящая форма заполняется в соответствии с Пояснением по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Сведения по земельным участкам крестьянских (фермерских) хозяйств" в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по земельным
участкам крестьянских
(фермерских) хозяйств"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе, "Сведения по земельным участкам крестьянских (фермерских) хозяйств" (далее – форма)
(индекс – 1- (ЗУКФХ) периодичность: ежедневно)

1. Нысанның 1-бағанында реті бойынша нөмір көрсетіледі (кейінгі ақпарат реті бойынша).
2. Нысанның 2-бағанында заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында нысанның 2-бағанында көрсетілген заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-бағанында жер учаскесі орналасқан елді мекеннің әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес атауы (ол болған кезде) көрсетіледі.
5. Нысанның 5-бағанында жер учаскесі орналасқан көшенің (даңғыл, тұйық көше, шағын аудан) атауы көрсетіледі (ол болған кезде).
6. Нысанның 6-бағанында учаскенің нөмірі көрсетіледі.
7. Нысанның 7-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы көрсетіледі.
8. Нысанның 8-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні көрсетіледі.
9. Нысанның 9-бағанында жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (ол болған кезде) көрсетіледі.
10. Нысанның 10-бағанында үлестің ауданы (үлестік меншік кезінде) шаршы метрде көрсетіледі.
11. Нысанның 11-бағанында жер учаскесінің нысаналы мақсаты көрсетіледі.
12. Нысанның 12-бағанында жердің санаты көрсетіледі.
13. Нысанның 13-бағанында жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
14. Нысанның 14-бағанында жер учаскесінің жалпы ауданы шаршы метрде көрсетіледі.
15. Нысанның 15-бағанында балл бонитеті (ол болған кезде) көрсетіледі.
16. Нысанның 16-бағанында меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік) көрсетіледі.
Салық салу объектілері және
(немесе) салық салуға
байланысты объектілер туралы
және осындай объектілері бар
салық төлеушілер туралы
мәліметтерді ұсыну бойынша
жер учаскелері мен
жылжымайтын мүлікті есепке
алуды және тіркеуді жүзеге
асыратын "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы мен мемлекеттік
кірістер органының өзара іс-қимыл жасау қағидалары
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Шаруа (фермер) қожалықтарының жер учаскелері бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне.
Әкімшілік деректер нысаны https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Шаруа (фермер) қожалықтарының жер учаскелері бойынша мәліметтер.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ШҚЖУ.
Кезеңділігі: күн сайын.
Есепті кезең: 20____ж ________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: күн сайын.
ЖСН/БСН:
Жинау әдісі – электрондық түрде
Жер пайдаланудың атауы
Бизнес–сәйкестендіру нөмірі
Елді мекеннің атауы
Жер учаскесінің орналасқан жері (ол болған кезде)
1
2
3
4
5
1
2
жиыны
кестенің жалғасы
Учаске нөмірі
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың атауы
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың күні
Жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың нөмірі (бар болса)
Үлестің ауданы, шаршы метр (үлестік меншік кезеніңде)
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Жер санаты
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
Жер учаскесінің ауданы, шаршы метр
Балл бони теті (бар болса)
Меншік құқығы (жеке, бірлескен, үлестік)
11
12
13
14
15
16
_____________________________________ _____________________
(Мемлекеттік корпорация (қолы, мөр орны) басшының тегі, аты және әкесінің аты
(егер ол жеке куәландыратын құжатта көрсетілсе
______________________________________ ____________________
(мәліметтерді жасауға жауапты лауазымды (қолы) адамның тегі, аты және әкесінің
аты (егер ол жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Жасалған күні 20___ жылғы "___" ___________________
Ескертпе: осы нысан осы нысанға қосымшада "Шаруа (фермер) қожалықтарының жер учаскелері бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірмеге сәйкес толтырылады.
"Шаруа (фермер)
қожалықтарының жер
учаскелері бойынша
мәліметтер" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Шаруа (фермер) қожалықтарының жер учаскелері бойынша мәліметтер" өтеусіз негізде әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша түсініктеме
(индекс – 1- (ШҚЖУ) кезеңділігі: күн сайын)