О признании утратившим силу решение маслихата города Алатау от 22 октября 2024 года № 10-27 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Алатау"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 30 сентября 2025 года № 21-59
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алатау от 22 октября 2024 года № 10-27 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Алатау".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова

Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы "Алатау қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 10-27 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 21-59 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Алатау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы "Алатау қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 10-27 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова