О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года №14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 12 июня 2025 года № 16-52
Маслихат города Алатау РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года № 14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы" следующие изменения:
В преамбуле указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан".
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 7 599 998 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 518 843 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 753 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 120 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 1 955 402 тысяч тенге;
2) затраты 8 632 040 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 144 989 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 2 461 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 177 031 тысячи тенге;

Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы №14-42 "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 12 маусымдағы № 16-52 шешімі
Алатау қаласы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №14-42 "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің преамбуласын жаңа редакцияда баяндау:
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 7 599 998 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 5 518 843 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 5 753 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 120 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі 1 955 402 мың теңге;
2) шығындар 8 632 040 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 144 989 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 2 461 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 177 031 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 177 031 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 147 450 тысяч тенге;
погашение займов 2 461 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме – 70 691,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 177 031 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 147 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 461 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 70 691,0 мың теңге сомада бекітілсін.
3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова