О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Жылысай, Жылысайского сельского округа
Решение акима Жылысайского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 11 ноября 2025 года № 6
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кеген, Кегенского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Жылысай, Жылысайского сельского округа:
безымянной улице – улица "Манабаев Тәжібай";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылысайского сельского округа Р.К.Масенов

Жылысай ауылдық округінің Жылысай ауылының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Жылысай ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 қарашадағы № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Кеген ауылдық округінің Кеген ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Жылысай ауылдық округінің Жылысай ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Манабаев Тәжібай" көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылысай ауылдық округінің әкімі Р.К.Масенов