О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2025-2027 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2025 года № 8-35-177.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2025-2027годы согласноприложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 539 342 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 495 621 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43 721 тысяча тенге;
2) затраты 548 342 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 9 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решениями Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2025 № 8-43-208 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2025-2027годы согласноприложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 88 427 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 196 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 65 231 тысяч тенге;
2) затраты 88 716 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 289 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 289 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 289 тысяч тенге.

Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 8-35-177 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 539 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 495 621 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 43 721 мың теңге;
2) шығындар 548 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 9 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 9 000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8-43-208 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 88 427 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 65 231 мың теңге;
2) шығындар 88 716 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 289 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 289 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 289 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решениями Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2025 № 8-43-208 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2025-2027годы согласноприложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 80 721 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 428 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 63 293 тысяча тенге;
2) затраты 80 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решениями Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2025 № 8-43-208 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2025-2027годы согласноприложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 114 572 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 47 657 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 66 915 тысяч тенге;
2) затраты 114 572 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит)бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решениями Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2025 № 8-43-208 (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2025-2027годы согласноприложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 81 827 тысяч тенге, в том числе:

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8-43-208 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2025-2027 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 80 721 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 63 293 мың теңге;
2) шығындар 80 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8-43-208 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025-2027 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 114 572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 47 657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 66 915 мың теңге;
2) шығындар 114 572 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8-43-208 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2025-2027 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 827 мың теңге, оның ішінде:

Сноска. Пункт 14 в редакции решениями Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2025 № 8-43-208 (вводится в действие с 01.01.2025).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 8 января 2025 года № 8-35-177
Сноска. Приложение 1 в редакции решениями Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20.06.2025 № 8-43-208 (вводится в действие с 01.01.2025).
Бюджет Шонжынского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8-43-208 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н.Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2025 жылғы 08 қаңтардағы № 8- 35-177 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.06.2025 № 8-43-208 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2025 жылға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0