О присвоении наименования улиц села Кыргауылды Райымбекского сельского округа Карасайского района
Распоряжение акима Райымбекского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 26 июня 2025 года № 162
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", С учетом мнения населения села Кыргауылды Райымбекского сельского округа и на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии от 11 июня 2025 года Аким Райымбекского сельского округа Карасайского района РАСПОРЯЖАЕТСЯ:
1. Присвоить улицам села Кыргауылды Райымбекского сельского округа следующие наименования:
1) Первую улицу, расположенную на юго-востоке села Кыргауылды, наименовать "Алтынемель", вторую улицу наименовать "Актогай", третью улицу наименовать "Карагайлы", четвертую улицу "Баканас", пятую улицу "Зеренды", шестая улица "Есик", седьмая улица "Коксу", восьмая улица "Шагала", девятая улица "Тургэн" и десятая улица "Уштобе";
2) Одиннадцатая улица, расположенная южнее села Кыргауылды, наименовать "Жасыбай", двенадцатую улицу наименовать "Ойыл", тринадцатую улицу наименовать "Шаган", четырнадцатую улицу наименовать "Шалкар", пятнадцатую улицу наименовать "Шенгельды", шестнадцатую улицу "Шетпе", семнадцатую улицу "Шиликти", восемнадцатую улицу "Шокпартас", девятнадцатую улицу "Шолтобе" и двадцатую улицу "Шубар";
2. Контроль право на исполнение настоящего распоряжения оставляю за собой.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима округа К.Кожахметов

Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округі Қырғауылды ауылының көшелеріне атау беру
Алматы облысы Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 26 маусымдағы № 162 өкімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Райымбек ауылдық округі Қырғауылды ауылының халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 11 маусымдағы Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің әкімі ӨКІМ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауылдық округінің Қырғауылды ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қырғауылды ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан бірінші көшеге "Алтынемел", екінші көшеге "Ақтоғай", үшінші көшеге "Қарағайлы", төртінші көшеге "Бақанас", бесінші көшеге "Зеренді", алтыншы көшеге "Есік", жетінші көшеге "Көксу", сегізінші көшеге "Шағала", тоғызыншы көшеге "Түрген", оныншы көшеге "Үштөбе";
2) Қырғауылды ауылының оңтүстігінде орналасқан он бірінші көшеге "Жасыбай", он екінші көшеге "Ойыл", он үшінші көшеге "Шаған", он төртінші көшеге "Шалқар", он бесінші көшеге "Шеңгелді", он алтыншы көшеге "Шетпе", он жетінші көшеге "Шілікті", он сегізінші көшеге "Шоқпартас", он тоғызыншы көшеге "Шөлтөбе", жиырмасыншы көшеге "Шұбар";
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап кушіне енеді және алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің м.а. К. Кожахметов