О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2026-2028 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2025 года № 49-3
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 4 955 269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 727 605 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 227 664 тысячи тенге;
2) затраты 4 955 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 577 323 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 518 323 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 59 000 тысяч тенге;
2) затраты 577 323 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 1 125 831 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 086 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от подажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 000 тысяч тенге;
2) затраты 1 125 831 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 49-3 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 955 269 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 727 605 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 227 664 мың теңге;
2) шығындар 4 955 269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 577 323 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 518 323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 59 000 мың теңге;
2) шығындар 577 323 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 125 831 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 086 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 000 мың теңге;
2) шығындар 1 125 831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 835 712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 810 272 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 440 тысяч тенге;
2) затраты 835 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 1 604 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 591 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 13 000 тысяч тенге;
2) затраты 1 604 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 170 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 153 867 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 17 000 тысяч тенге;
2) затраты 170 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 387 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 372 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 835 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 810 272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 440 мың теңге;
2) шығындар 835 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 604 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 591 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 13 000 мың теңге;
2) шығындар 1 604 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 170 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 153 867 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 17 000 мың теңге;
2) шығындар 170 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 387 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 372 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

поступления трансфертов 15 000 тысяч тенге;
2) затраты 387 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 683 166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 664 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступление от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 852 тысячи тенге;
2) затраты 683 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 807 851 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 802 851 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 5 000 тысяч тенге;
2) затраты 807 851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 2 209 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 200 598 тысяч тенге;
неналоговые поступление 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 9 000 тысяч тенге;
2) затраты 2 209 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі 15 000 мың теңге;
2) шығындар 387 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 683 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 664 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 852 мың теңге;
2) шығындар 683 166 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 807 851 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 802 851 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 000 мың теңге;
2) шығындар 807 851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2 209 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 200 598 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 9 000 мың теңге;
2) шығындар 2 209 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 435 767 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 364 333 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 71 434 тысячи тенге;
2) затраты 435 767 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
12. Установить объем бюджетных изъятий из бюджетов города районного значения, сельских округов в районный бюджет на 2026-2028 годы в следующих объемах.
1) бюджетные изъятий на 2026 год в сумме 7 770 985 тысяч тенге, в том числе:
Города Каскелен 3 052 468 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 257 350 тысяч тенге;
Елтайского сельского округа 638 467 тысяч тенге;
Сельский округ Жибек жолы 422 271 тысяча тенге;
Райымбекского сельского округа 946 808 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 17 839 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 156 161 тысяча тенге;
Умтылского сельского округа 352 228 тысяч тенге;
Шамалганского сельского округа 399 574 тысячи тенге;
Иргелинского сельского округа 1 408 960 тысяч тенге;
Айтейского сельского округа 118 859 тысяч тенге.
2) бюджетные изъятий на 2027 год в сумме 8 314 954 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 3 266 141 тысяча тенге;
Жамбылского сельского округа 275 365 тысяч тенге;
Елтайского сельского округа 683 160 тысяч тенге;
Сельский округ Жибек жолы 451 830 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 1 013 085 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 19 088 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 167 092 тысячи тенге;
Умтылского сельского округа 376 884 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 427 544 тысячи тенге;
Иргелинского сельского округа 1 507 587 тысяч тенге;
Айтейского сельского округа 127 179 тысяч тенге.
3) бюджетные изъятий на 2028 год в сумме 8 897 002 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 3 494 771 тысяча тенге;
Жамбылского сельского округа 294 641 тысяча тенге;
Елтайского сельского округа 730 981 тысяча тенге;
Сельский округ Жибек жолы 483 458 тысяч тенге;

1) кірістер 435 767 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 364 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 71 434 мың теңге;
2) шығындар 435 767 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кедиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
12. Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік алып қоюлардың көлемі 2026-2028 жылдарға мынадай көлемде белгіленсін.
1) 2026 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 7 770 985 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан 3 052 468 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен 257 350 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен 638 467 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округінен 422 271 мың теңге;
Райымбек ауылдық округінен 946 808 мың теңге;
Бірінші Май ауылдық округінен 17 839 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен 156 161 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен 352 228 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен 399 574 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен 1 408 960 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен 118 859 мың теңге.
2) 2027 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 8 314 954 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан – 3 266 141 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен – 275 365 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен – 683 160 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округінен – 451 830 мың теңге;
Райымбек ауылдық округінен – 1 013 085 мың теңге;
Бірінші Май ауылдық округінен – 19 088 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен – 167 092 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен – 376 884 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен – 427 544 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен – 1 507 587 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен – 127 179 мың теңге.
3) 2028 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 8 897 002 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан – 3 494 771 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен – 294 641 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен – 730 981 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округінен – 483 458 мың теңге;

Райымбекского сельского округа 1 084 001 тысяча тенге;
Первомайского сельского округа 20 424 тысячи тенге;
Жандосовского сельского округа 178 788 тысяч тенге;
Умтылского сельского округа 403 266 тысяч тенге;
Шамалганского сельского округа 457 472 тысячи тенге;
Иргелинского сельского округа 1 613 118 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 136 082 тысячи тенге.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Карасайского районного маслихата Айнабеков Б.

Райымбек ауылдық округінен – 1 084 001 мың теңге;
Бірінші Май ауылдық округінен – 20 424 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен – 178 788 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен – 403 266 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен – 457 472 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен – 1 613 118 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен – 136 082 мың теңге.
13. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков