О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2026-2028 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2025 года № 49-3.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 4 862 362 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 727 605 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 134 757 тысяч тенге;
2) затраты 4 926 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 63 767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 63 767 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 63 767 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 586 308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 518 323 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 67 985 тысяч тенге;
2) затраты 593 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 406 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 49-3 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 862 362 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 727 605 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 134 757 мың теңге;
2) шығындар 4 926 129 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 63 767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 63 767 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 63 767 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 586 308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 518 323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 67 985 мың теңге;
2) шығындар 593 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 406 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 7 406 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 1 164 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 086 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от подажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 77 338 тысяч тенге;
2) затраты 1 169 330 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 161 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 161 тысяча тенге, в тои числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 161 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 833 270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 810 272 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 998 тысяч тенге;
2) затраты 839 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 978 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 978 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 978 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 406 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 164 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 086 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 77 338 мың теңге;
2) шығындар 1 169 330 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 161 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтры 5 161 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 833 270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 810 272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 998 мың теңге;
2) шығындар 839 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 978 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 978 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 978 мың теңге.
Ескерту. 4 -тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 719 152 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 664 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступление от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 838 тысяч тенге;
2) затраты 719 616 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 464 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 464 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 803 151 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 802 851 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 300 тысяч тенге;
2) затраты 807 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 705 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 мың теңге.
Ескерту. 7 -тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 719 152 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 664 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 54 838 мың теңге;
2) шығындар 719 616 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 464 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 464 мың теңге.
Ескерту. 8 -тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 803 151 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 802 851 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 300 мың теңге;
2) шығындар 807 856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 705 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

1) бюджетные изъятий на 2026 год в сумме 7 770 985 тысяч тенге, в том числе:
Города Каскелен 3 052 468 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 257 350 тысяч тенге;
Елтайского сельского округа 638 467 тысяч тенге;
Сельский округ Жибек жолы 422 271 тысяча тенге;
Райымбекского сельского округа 946 808 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 17 839 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 156 161 тысяча тенге;
Умтылского сельского округа 352 228 тысяч тенге;
Шамалганского сельского округа 399 574 тысячи тенге;
Иргелинского сельского округа 1 408 960 тысяч тенге;
Айтейского сельского округа 118 859 тысяч тенге.
2) бюджетные изъятий на 2027 год в сумме 8 314 954 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 3 266 141 тысяча тенге;
Жамбылского сельского округа 275 365 тысяч тенге;
Елтайского сельского округа 683 160 тысяч тенге;
Сельский округ Жибек жолы 451 830 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 1 013 085 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 19 088 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 167 092 тысячи тенге;
Умтылского сельского округа 376 884 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 427 544 тысячи тенге;
Иргелинского сельского округа 1 507 587 тысяч тенге;
Айтейского сельского округа 127 179 тысяч тенге.
3) бюджетные изъятий на 2028 год в сумме 8 897 002 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 3 494 771 тысяча тенге;
Жамбылского сельского округа 294 641 тысяча тенге;
Елтайского сельского округа 730 981 тысяча тенге;
Сельский округ Жибек жолы 483 458 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 1 084 001 тысяча тенге;

1) 2026 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 7 770 985 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан 3 052 468 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен 257 350 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен 638 467 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округінен 422 271 мың теңге;
Райымбек ауылдық округінен 946 808 мың теңге;
Бірінші Май ауылдық округінен 17 839 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен 156 161 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен 352 228 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен 399 574 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен 1 408 960 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен 118 859 мың теңге.
2) 2027 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 8 314 954 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан – 3 266 141 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен – 275 365 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен – 683 160 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округінен – 451 830 мың теңге;
Райымбек ауылдық округінен – 1 013 085 мың теңге;
Бірінші Май ауылдық округінен – 19 088 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен – 167 092 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен – 376 884 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен – 427 544 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен – 1 507 587 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен – 127 179 мың теңге.
3) 2028 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 8 897 002 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қаскелең қаласынан – 3 494 771 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округінен – 294 641 мың теңге;
Елтай ауылдық округінен – 730 981 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округінен – 483 458 мың теңге;
Райымбек ауылдық округінен – 1 084 001 мың теңге;

Первомайского сельского округа 20 424 тысячи тенге;
Жандосовского сельского округа 178 788 тысяч тенге;
Умтылского сельского округа 403 266 тысяч тенге;
Шамалганского сельского округа 457 472 тысячи тенге;
Иргелинского сельского округа 1 613 118 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 136 082 тысячи тенге.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Карасайского районного маслихата Айнабеков Б.
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 49-3

Бірінші Май ауылдық округінен – 20 424 мың теңге;
Жандосов ауылдық округінен – 178 788 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округінен – 403 266 мың теңге;
Шамалған ауылдық округінен – 457 472 мың теңге;
Іргелі ауылдық округінен – 1 613 118 мың теңге;
Әйтей ауылдық округінен – 136 082 мың теңге.
13. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне 1-қосымша

459
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 29 декабря 2025 года №49-3 ___
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Жамбыл ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың теңге)
Ішкі сыныбы Атауы
І. Кірістер

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 22 к решению Карасайского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 49-3
Сноска. Приложение 22 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20.03.2026 № 52-3 (вводится в действие с 01.01.2026).
Бюджет Умтылского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Карасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне 22-қосымша
Ескерту. 22- қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.03.2026 № 52-3 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ұмтыл ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Ішкі сыныбы
І. Кірістер