Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Илийскому району Алматинской области
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 24 октября 2025 года № 50-163
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:

Алматы облысы Іле ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және шығару бойынша халыққа тарифтерді бекіту туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 50-163 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15-тармақшасына сәйкес, Алматы облысы Іле ауданының мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Илийскому району Алматинской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Илийского районного маслихата М.Карибаев
Приложение №1 Решение районного маслихата от "24" октября № 50-163 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Илийскому району Алматинской области
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Илийскому району Алматинской области
Наименование объекта
Расчетная единица
Расчетные
нормы
накопления, м3/год
1
2
3
4
1.
Домовладения благоустроенные
1 житель

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы облысы Іле ауданында тұрмыстық қалдықтарды қалыптастыру және жинақтау нормативтері және қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көму бойынша халыққа арналған тарифтер бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының төрағасы М.Карибаев
"Алматы облысы Іле ауданында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және шығару бойынша халыққа тарифтерді бекіту туралы" Іле аудандық мәслихатының "24" қазан 2025 жылғы № 50-163 шешіміне № 1 қосымша
Алматы облысы Іле ауданындағы коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Объектінің атауы
Есептік бірлік
Жинақтаудың есептік нормалары, м3/ жыл
1
2
3
4
1.
Жайлы үйлер
1 тұрғын