О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата от 17 ноября 2023 года VIII-10-46 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Енбекшиказахского районного маслихата"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 25 сентября 2025 года № 47-216. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2026 года № 57-257
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.02.2026 № 57-257 (решение вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 27 Заукона Республики Казахстан "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата от 17 ноября 2023 года VIII-10-46 "Об утверждении Медодики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Енбекшиказахского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственнной регистрации нормативных правовых актов №16299)
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Женисове Жадыре Женисовне.
3. Настоящее решение вводится в дествие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Ахметов Б

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ аудандық маслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағлаудын әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 қарашадағы VIII-10-46 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 47-216 шешімі. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 ақпандағы № 57-257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.02.2026 № 57-257 шешімімен (шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 қарашадағы № VIII-10-46 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №16299 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық маслихаты аппаратының басшысы Женисова Жадыра Женисовнаға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов