О внесении изменения в решение акима Енбекшиказахского района от 18 июля 2025 года № 03-01 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе"
Решение акима Енбекшиказахского района Алматинского областного маслихата от 29 октября 2025 года № 05-01
Аким Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Енбекшиказахского района от 18 июля 2025 года № 03-01 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе" следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Байедилов
"СОГЛАСОВАНО"
Енбекшиказахской районной
территориальной
избирательной комиссия
Приложение к решению акима Енбекшиказахского района от ____ _________ 2025 года № _____
Приложение к решению акима Енбекшиказахского района
от 18 июня 2025 года № 03-01
Избирательные участки на территории Енбекшиказахского района
1. Избирательный участок № 119.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Райымбек батыра строение № 44, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средней школы имени Райымбек батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Строительная, Дзержинского, Пархоменко, Целинная, Щорса, Лазо, Фурманова, Победы, Полевая, Ханкелды батыра, Оразбаева;
улица А. Малькеева № 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 115 Б, 115 Г, 116, 116 Б, 116 В, 116 Г, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126 А, 126 Б, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134 А, 135, 135 А, 136, 137, 137 В, 138, 138 А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 154 А, 155, 155 А, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169 А, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180 А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188;
улица Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 26 А, 27, 28, 28 А, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 33 А, 34, 34 А, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 А, 53, 55, 57;

Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 03-01 "Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 29 қазандағы № 05-01 шешімі
Еңбекшіқазақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 03-01 "Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері құру туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Байедилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің ___ _________ 2025 жылғы № ________ шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 03-01 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 119 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Райымбек батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Строительная, Дзержинский, Пархоменко, Целинная, Щорс, Лазо, Фурманов, Победы, Полевая, Ханкелді батыр, Оразбаев;
А. Малкеев көшесі № 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 115 Б, 115 Г, 116, 116 Б, 116 В, 116 Г, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126 А, 126 Б, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134 А, 135, 135 А, 136, 137, 137 В, 138, 138 А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 154 А, 155, 155 А, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169 А, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180 А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 26 А, 27, 28, 28 А, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 33 А, 34, 34 А, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 А, 53, 55, 57;

улица С. Абдиева № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50 А, 52, 54, 54 А;
улица Р. Токатаева № 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 4 Б, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 7 Б, 8, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 Б, 18, 19, 19 Б, 19 В, 19 Г, 19 Д, 20, 20 А, 20 Б, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 23 А, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 А, 42 Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59,60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
улица М. Ауэзова № 1, 1 А, 1 Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А;
улица К. Жаманкараева № 1, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15 А;
улица Первомайская № 1, 2, 2 Б, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 5 Б, 6, 6 А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32 А;
улица Циолковского № 2, 2 А, 2 Б, 4, 4 А, 6, 8, 10, 10 А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Райымбек батыра № 23, 25, 25 А, 27, 27 А, 27 Г, 27 Д, 29, 29 А, 31, 33, 35, 35 А, 35 Б, 35 В, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 38 А, 38 Б, 39, 39 А, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 149;
улица Васильева № 19, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 29 В, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Грибоедова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
переулки: А. Малькеева, Ханкелды батыра, Звездный.
2. Избирательный участок № 120.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 98, здание коммунального государственного учреждения "Есикский специализированный лицей-интернат для одаренных детей "БІЛІМ–ИННОВАЦИЯ" имени А. Малькеева" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Куйбышева, Орджоникидзе, Мира, Урицкая, Кали Нурбаева, Нурсалим Жакыпов, Кирова, Чайковского, Суворова, Грушовая, Вишневая, Речная, Стадионная, Колхозная;
улица Циолковского № 1, 3, 3 А, 5, 7, 9, 11, 11 А, 13, 15, 17, 19, 21,23, 23 А, 25, 27, 29, 31, 31А;
улица Первомайская № 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99 А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;

С. Абдиев көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50 А, 52, 54, 54 А;
Р. Тоқатаев көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 4 Б, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 7 Б, 8, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 Б, 18, 19, 19 Б, 19 В, 19 Г, 19 Д, 20, 20 А, 20 Б, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 23 А, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 А, 42 Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59,60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
М. Әуезов көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А;
Қ. Жаманқараев көшесі № 1, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15 А;
Первомайская көшесі № 1, 2, 2 Б, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 5 Б, 6, 6 А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32 А;
Циолковский көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 4, 4 А, 6, 8, 10, 10 А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Райымбек батыр көшесі № 23, 25, 25 А, 27, 27 А, 27 Г, 27 Д, 29, 29 А, 31, 33, 35, 35 А, 35 Б, 35 В, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 38 А, 38 Б, 39, 39 А, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 149;
Васильев көшесі № 19, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 29 В, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Грибоедов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
тұйық көшелер: А. Малкеев, Ханкелді батыр, Звездный.
2. № 120 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 98 құрылыс, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "А. Мәлкеев атындағы Есік мамандырылған дарынды балаларға арналған "БІЛІМ – ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Куйбышев, Орджоникидзе, Мир, Урицкий, Қали Нұрбаев, Нұрсәлім Жақыпов, Киров, Чайковский, Суворов, Грушовый, Вишневый, Речная, Стадионная, Колхозная;
Циолковский көшесі № 1, 3, 3 А, 5, 7, 9, 11, 11 А, 13, 15, 17, 19, 21,23, 23 А, 25, 27, 29, 31, 31А;
Первомайская көшесі № 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99 А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;

улица М. Ауэзова № 15, 17, 17 А, 19, 19 А, 21, 23, 25, 25 А, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35,36, 37, 37 А, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 59 Б, 59 В, 59 Г, 60, 61, 61 А, 62, 63, 63 А, 63 Б, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70 А, 72, 72 А, 74, 76, 78, 78 А, 80, 80 А, 82, 82 А, 82 Б;
улица Р. Токатаева № 71, 71 А, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 96 А, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 106 А, 107, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 112 А, 113, 113 А, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 125 А, 127, 129, 129 А, 129 Б, 131, 133, 135, 137, 139, 139 А, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153;
улица Абая № 54, 56, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71 А, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 97, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 103 Б, 104, 105, 105 Б, 106, 107, 107 А, 108, 109, 109 А, 110, 110 А, 111, 112, 113, 113 Б, 113 В, 113 Г, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 126 Б, 128, 128 А, 130, 132, 134, 136;
улица К. Жаманкараева № 12, 12 А, 14, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица К. Орымбетова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44,45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
улица С. Абдиева № 49, 49 А, 51, 51 А, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 77, 78,79, 80, 80 А, 81, 82, 82 А, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 90 А, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 95 А, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106;
улица Фрунзе № 1, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8;
улица Алматинская № 96, 98, 100, 100 А, 100 В, 100 Г, 102, 104, 104 А, 104 Б, 104 В, 104 Г, 104 Д, 106, 108, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140 А, 142, 144, 146, 146 А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158 А, 160, 160 А, 162, 162 А, 164, 164 А, 166, 166 А, 168, 170, 170 А, 172, 174, 174 А, 174 В, 174 Г, 174 Д, 176, 178, 178 А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 200 А;

М. Әуезов көшесі № 15, 17, 17 А, 19, 19 А, 21, 23, 25, 25 А, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35,36, 37, 37 А, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 59 Б, 59 В, 59 Г, 60, 61, 61 А, 62, 63, 63 А, 63 Б, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70 А, 72, 72 А, 74, 76, 78, 78 А, 80, 80 А, 82, 82 А, 82 Б;
Р. Тоқатаев көшесі № 71, 71 А, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 96 А, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 106 А, 107, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 112 А, 113, 113 А, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 125 А, 127, 129, 129 А, 129 Б, 131, 133, 135, 137, 139, 139 А, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153;
Абай көшесі № 54, 56, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71 А, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 97, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 103 Б, 104, 105, 105 Б, 106, 107, 107 А, 108, 109, 109 А, 110, 110 А, 111, 112, 113, 113 Б, 113 В, 113 Г, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 126 Б, 128, 128 А, 130, 132, 134, 136;
Қ. Жаманқараев көшесі № 12, 12 А, 14, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
Қ. Орымбетов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44,45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
С. Абдиев көшесі № 49, 49 А, 51, 51 А, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 77, 78,79, 80, 80 А, 81, 82, 82 А, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 90 А, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 95 А, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106;
Фрунзе көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8;
Алматы көшесі № 96, 98, 100, 100 А, 100 В, 100 Г, 102, 104, 104 А, 104 Б, 104 В, 104 Г, 104 Д, 106, 108, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140 А, 142, 144, 146, 146 А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158 А, 160, 160 А, 162, 162 А, 164, 164 А, 166, 166 А, 168, 170, 170 А, 172, 174, 174 А, 174 В, 174 Г, 174 Д, 176, 178, 178 А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 200 А;

улица Западная № 1, 1 А, 1 К, 1 Л, 2, 2 А, 3, 4, 4 А.
3. Избирательный участок № 121.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 имени Абылай хана" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Попова, Д. Кешубаева, Лермонтова, Грушовый сад, Подстанция;
улица К. Жаманкараева № 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97 А, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105,106, 107, 108, 109, 111, 112, 112 А, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132;
улица Р. Токатаева № 116, 118, 120, 120 А, 122, 124, 126, 126 Б, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 155, 155 А, 156, 156 А, 157, 157 А, 158, 159, 160, 161, 162, 162 А, 163, 165, 167;
улица Первомайская № 48, 50, 52, 52 А, 54, 56, 56 А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 135 А, 137, 139, 139 А, 141, 143, 145, 147, 147, А, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179;
улица К. Орымбетова № 47, 49, 51, 53, 55, 55 А, 57, 59, 60, 61, 62, 62 А, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 67 А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92;
улица С. Абдиева № 101, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 119 А, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136;
улица Островского № 2, 4, 4 А, 6, 8, 10, 12, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50 А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 В, 64, 66, 68, 70, 70 А, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 88 А, 89, 89 А, 90, 90 А, 91, 92, 92 А, 93, 93 А, 93 Б, 95, 95 А, 97, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 202;
улица Пушкина № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 30;
улица Жамбыла № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 31;
улица Абая № 115, 117, 117 А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 135 А, 137, 137 А, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147 А, 148, 148 А, 149, 150, 151, 152, 153, 153 А, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170;

Западная көшесі № 1, 1 А, 1 К, 1 Л, 2, 2 А, 3, 4, 4 А.
3. № 121 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 138 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абылай хан атындағы № 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Попов, Д. Кешубаев, Лермонтов Грушовый сад, Подстанция;
Қ. Жаманқараев көшесі № 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97 А, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105,106, 107, 108, 109, 111, 112, 112 А, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132;
Р. Тоқатаев көшесі № 116, 118, 120, 120 А, 122, 124, 126, 126 Б, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 155, 155 А, 156, 156 А, 157, 157 А, 158, 159, 160, 161, 162, 162 А, 163, 165, 167;
Первомайская көшесі № 48, 50, 52, 52 А, 54, 56, 56 А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 135 А, 137, 139, 139 А, 141, 143, 145, 147, 147, А, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179;
Қ. Орымбетов көшесі № 47, 49, 51, 53, 55, 55 А, 57, 59, 60, 61, 62, 62 А, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 67 А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92;
С. Абдиев көшесі № 101, 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 119 А, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136;
Островский көшесі № 2, 4, 4 А, 6, 8, 10, 12, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50 А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 В, 64, 66, 68, 70, 70 А, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 88 А, 89, 89 А, 90, 90 А, 91, 92, 92 А, 93, 93 А, 93 Б, 95, 95 А, 97, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 202;
Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 30;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 31;
Абай көшесі № 115, 117, 117 А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 135 А, 137, 137 А, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147 А, 148, 148 А, 149, 150, 151, 152, 153, 153 А, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170;

улица Западная № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 Б, 12, 13, 14, 14 Б, 14 В, 15, 16, 16 А, 16 Б, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 25 А 26, 26 А, 27, 29, 30;
переулки: Попова, Абая, Первомайский.
4. Избирательный участок № 122.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 231 А, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Р. Токатаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Крупская, Омская;
улица Ломоносова № 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 43 Б, 43 В, 43 Д, 44, 45, 46, 47, 47 Б, 48, 49, 49 А, 49 Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 63 А, 64, 65, 66, 67;
улица Островского № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59 А, 61, 61 А, 61 Б, 63, 63 А, 65, 67, 67 А, 69, 71, 73;
улица К. Жаманкараева № 131, 133, 134, 135, 136, 137, 137 А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145 А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155 А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169 А, 170, 171, 172, 173, 173 А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191 А, 192, 192 А, 193, 194, 196, 196 А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208 А, 210;
улица Пушкина № 27 А, 27 Б, 29, 29 А, 31, 32, 32 А, 33, 33 А, 34, 34 А, 35, 36, 36 А, 37, 37 А, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 Б, 48, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А;
улица Р. Токатаева № 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 220 А, 222, 222 А, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 236 А, 238, 238 А, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252;
улица Жамбыла № 32, 33, 33 А, 34, 34 А, 35, 36, 37, 37 А, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 45, 45 А, 45 Б, 46, 47, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 50 А, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 75, 82, 249;
улица К. Орымбетова № 93, 93 А, 94, 94 А, 95, 95 А, 96, 96 А, 97, 98, 98 А, 98 В, 99, 100, 100 А, 101, 102, 102 А, 102 Б, 102 В, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 121 А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 129, 129 А, 130, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 135 А, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148 А, 149, 149 А, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 165 А, 167, 169, 171;

Западная көшесі № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 Б, 12, 13, 14, 14 Б, 14 В, 15, 16, 16 А, 16 Б, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 25 А 26, 26 А, 27, 29, 30;
тұйық көшелер: Попов, Абай, Первомайский.
4. № 122 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 231 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Р. Тоқатаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Крупская, Омская;
Ломоносов көшесі № 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 43 Б, 43 В, 43 Д, 44, 45, 46, 47, 47 Б, 48, 49, 49 А, 49 Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 63 А, 64, 65, 66, 67;
Островский көшесі № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59 А, 61, 61 А, 61 Б, 63, 63 А, 65, 67, 67 А, 69, 71, 73;
Қ. Жаманқараев көшесі № 131, 133, 134, 135, 136, 137, 137 А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145 А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155 А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169 А, 170, 171, 172, 173, 173 А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191 А, 192, 192 А, 193, 194, 196, 196 А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208 А, 210;
Пушкин көшесі № 27 А, 27 Б, 29, 29 А, 31, 32, 32 А, 33, 33 А, 34, 34 А, 35, 36, 36 А, 37, 37 А, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 Б, 48, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А;
Р. Тоқатаев көшесі № 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 220 А, 222, 222 А, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 236 А, 238, 238 А, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252;
Жамбыл көшесі № 32, 33, 33 А, 34, 34 А, 35, 36, 37, 37 А, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 45, 45 А, 45 Б, 46, 47, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 50 А, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 75, 82, 249;
Қ. Орымбетов көшесі № 93, 93 А, 94, 94 А, 95, 95 А, 96, 96 А, 97, 98, 98 А, 98 В, 99, 100, 100 А, 101, 102, 102 А, 102 Б, 102 В, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 121 А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 129, 129 А, 130, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 135 А, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148 А, 149, 149 А, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 165 А, 167, 169, 171;

улица Чернышевского № 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 71 А, 71 Б, 71 В, 71 Г, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Матросова № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Первомайская № 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136 А, 138, 138 А, 140, 142, 144, 146, 146 А, 146 Б, 148, 148 А, 148 Б, 150, 150 А, 152, 154, 181, 181 А, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201;
проспект Жамбыла № 26, 28, 28 А, 28 Б, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
5. Избирательный участок № 123.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 318 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: М. Маметовой, Амурская, Мечникова, Заводская;
улица К. Жаманкараева № 195, 197, 199, 201, 201 А, 203, 205, 207, 209, 211, 211 А, 212, 213, 213 А, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219 А, 220, 220 А, 220 Б, 221, 222, 222 А, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 236 А, 237, 238;
улица Р. Токатаева № 254, 255, 256, 256 А, 257, 258, 259, 259 А, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269 А, 270, 271, 272, 272 А, 273, 274, 275, 276, 276 А, 277, 278, 278 А, 279, 280, 280 А, 280 В, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 290;
улица Г. Тохтабаева № 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 49 А, 49 В, 50, 51, 52, 53, 53 А, 53 Б, 54, 55, 55 А, 55 В, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 61/5, 62, 62 А, 62 Б, 64, 66, 68, 70, 72;
улица Амангельды № 106, 108, 110, 112, 114, 114 А, 116, 116 А, 118, 118 А, 120, 122, 122 А, 124, 126, 126 А, 128, 130, 130 А, 130 Б, 130 В, 132, 134, 134 А, 136, 138, 140, 142, 144, 144 А, 144 Б, 146, 148, 150;
улица Торговая № 11, 11 А, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 А, 33 Б;
улица Ш. Кумаровой № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 28 А, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 53 А, 54, 55, 56, 57, 58, 59;

Чернышевский көшесі № 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 71 А, 71 Б, 71 В, 71 Г, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92;
Матросов көшесі № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85;
Первомайская көшесі № 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136 А, 138, 138 А, 140, 142, 144, 146, 146 А, 146 Б, 148, 148 А, 148 Б, 150, 150 А, 152, 154, 181, 181 А, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201;
Жамбыл даңғылы № 26, 28, 28 А, 28 Б, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
5. № 123 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 318 А құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: М. Мәметова, Амурская, Мечников, Заводская;
Қ. Жаманқараев көшесі № 195, 197, 199, 201, 201 А, 203, 205, 207, 209, 211, 211 А, 212, 213, 213 А, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219 А, 220, 220 А, 220 Б, 221, 222, 222 А, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 236 А, 237, 238;
Р. Тоқатаев көшесі № 254, 255, 256, 256 А, 257, 258, 259, 259 А, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269 А, 270, 271, 272, 272 А, 273, 274, 275, 276, 276 А, 277, 278, 278 А, 279, 280, 280 А, 280 В, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 290;
Г. Тохтабаев көшесі № 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 49 А, 49 В, 50, 51, 52, 53, 53 А, 53 Б, 54, 55, 55 А, 55 В, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 61/5, 62, 62 А, 62 Б, 64, 66, 68, 70, 72;
Амангелді көшесі № 106, 108, 110, 112, 114, 114 А, 116, 116 А, 118, 118 А, 120, 122, 122 А, 124, 126, 126 А, 128, 130, 130 А, 130 Б, 130 В, 132, 134, 134 А, 136, 138, 140, 142, 144, 144 А, 144 Б, 146, 148, 150;
Торговая көшесі № 11, 11 А, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 А, 33 Б;
Ш. Құмарова көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 28 А, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 53 А, 54, 55, 56, 57, 58, 59;

проспект Жамбыла № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 А, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
микрорайон № 1;
переулки: Заводской, Амангелды, Северный.
6. Избирательный участок № 124.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 320, здание государственного коммунального казенного предприятия "Есикский гуманитарно-экономический колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Ардагер, Болашак, Ынтымак, Желтоксан;
улица Абая № 249, 249 А, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 274 А, 275, 276, 277, 277 А, 277 Б, 277 В, 277 Д, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 289 В, 289 Г, 289 Д, 289 Е, 289 К, 290, 290 А, 290 Б, 291, 292, 293, 294, 295, 295 Б, 296, 297, 298, 299, 300, 300 А, 301, 302, 302 А, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309 А, 310, 311, 312, 313, 314, 314 А, 314 Б, 315, 316, 317, 318, 318/1, 318 А; 319, 320, 320 А, 321, 322, 322 А, 322 Б, 323, 324, 325, 326, 326 А, 327, 328, 328 А, 328 Б, 328 В, 328 Е, 328 К, 328 Л, 328 М, 329, 330, 330 А, 331, 332, 332 А, 332 Б, 332 В, 332 Г, 332 Д, 333, 334, 335, 336, 336 В, 336 Г, 336 Д, 336 Е, 336 К;
улица С. Абдиева № 141, 143, 145, 147, 149, 149 А, 151, 151 А, 153, 153 А, 155, 157, 159, 161, 163, 163 А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183 А, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 208, 210, 210 А, 210 Б, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 224 Б, 226, 228, 230, 232, 234,236, 238, 240, 242;
улица К. Орымбетова № 160, 160 А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 176 А, 176 Б, 176 В, 176 Г, 177, 177 А, 178, 179, 179 А, 180, 180 А, 181, 182, 183, 184, 185, 185 А, 186, 187, 188, 189, 189 А, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195 А, 196, 197, 198, 198 А, 199, 200, 200 А, 201, 201 А, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208 А, 209, 210, 211, 212, 212 А, 213, 214, 215, 216, 218, 220;
микрорайоны: № 2, № 4.
7. Избирательный участок № 125.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Набережная строение № 161, здание государственного коммунального казенного предприятия "Казахская средняя школа-лицей №6" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улица полностью: Марата Абдошулы Ыскак;

Жамбыл даңғылы № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 А, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
№ 1 ықшам ауданы;
тұйық көшелер: Заводская, Амангелді, Север.
6. № 124 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 320 құрылыс, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі" коммуналдық қазыналық мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Ардагер, Болашақ, Ынтымақ, Желтоқсан;
Абай көшесі № 249, 249 А, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 274 А, 275, 276, 277, 277 А, 277 Б, 277 В, 277 Д, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 289, 289 В, 289 Г, 289 Д, 289 Е, 289 К, 290, 290 А, 290 Б, 291, 292, 293, 294, 295, 295 Б, 296, 297, 298, 299, 300, 300 А, 301, 302, 302 А, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309 А, 310, 311, 312, 313, 314, 314 А, 314 Б, 315, 316, 317, 318, 318/1, 318 А, 319, 320, 320 А, 321, 322, 322 А, 322 Б, 323, 324, 325, 326, 326 А, 327, 328, 328 А, 328 Б, 328 В, 328 Е, 328 К, 328 Л, 328 М, 329, 330, 330 А, 331, 332, 332 А, 332 Б, 332 В, 332 Г, 332 Д, 333, 334, 335, 336, 336 В, 336 Г, 336 Д, 336 Е, 336 К;
С. Абдиев көшесі № 141, 143, 145, 147, 149, 149 А, 151, 151 А, 153, 153 А, 155, 157, 159, 161, 163, 163 А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183 А, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 208, 210, 210 А, 210 Б, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 224 Б, 226, 228, 230, 232, 234,236, 238, 240, 242;
Қ. Орымбетов көшесі № 160, 160 А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 176 А, 176 Б, 176 В, 176 Г, 177, 177 А, 178, 179, 179 А, 180, 180 А, 181, 182, 183, 184, 185, 185 А, 186, 187, 188, 189, 189 А, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 195 А, 196, 197, 198, 198 А, 199, 200, 200 А, 201, 201 А, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208 А, 209, 210, 211, 212, 212 А, 213, 214, 215, 216, 218, 220;
ықшам аудандары: № 2, № 4.
7. № 125 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Набережная көшесі № 161 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№6 қазақ орта мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшесі толығымен: Марат Абдошұлы Ысқақ;

улица Амангельды № 97, 99, 101, 103, 105, 105 А, 107, 109, 111, 113, 113 А, 115, 117, 117 А, 117 Б, 117 В, 117 Г, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Набережная № 96, 96 А, 97, 98, 99, 99 А, 100, 101, 102, 102 А, 102 Б, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132 А, 132 Б, 133, 134, 134 А, 135, 135 А, 136, 137, 138, 138 А, 138 Б, 140, 141, 142, 143, 143 А, 143 Б, 143 В, 144, 144 А, 145, 145 А, 145 Б, 147, 147 А, 149, 149 А, 149 Б, 151, 153, 153 А, 155, 157, 157 Б;
улица Торговая № 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 9 Б, 9 В, 10, 10 А, 10 Б;
улица Ш. Кумаровой № 1, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А;
улица Ш. Валиханова № 11, 11 Б, 13, 15, 16, 16 Б, 16 В, 16 Г, 17, 18, 19, 20, 20 А, 20 Б, 21, 22, 23, 24, 24 А, 24 Б, 24 В, 25, 25 А, 25 Б, 26, 26 А, 26 Б, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 31 Г, 32, 33, 33/1, 33 А, 33 Б, 33 В, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 145 А, 145 Б, 145 В;
улица Есикская № 18, 20, 22, 24, 24 А, 26, 26, 28;
проспект Жамбыла № 1, 3, 5, 6, 7, 7 А, 7 А/2;
микрорайон № 3.
8. Избирательный участок № 126.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Алматинская строение № 37, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Сатпаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Арычная, Менделеева, Малая, Волжский, А. Гайдара, Байкальская, Колесника;
улица Одесская № 2, 4, 6, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18, 18 А, 20, 20 А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица аллея Алтын Адам № 23, 23 А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 А, 54 Б, 54 В, 54 Г, 55, 56, 56 А, 57, 58, 58 Б; 59, 59 А, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 84 В, 85, 85 А, 85 Б, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102 А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113 А, 113 Б, 113 В, 113 Г, 113 Д, 113 Е, 113 К, 113 Л, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 122 Б;
улица Астана № 1, 1 А, 1 Б, 1 Е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, , 38 А, 39, 40, 41, 42, 42 А, 3, 44, 44 А, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 76 А, 77, 77 А, 78, 79, 79 А, 81;

Амангелді көшесі № 97, 99, 101, 103, 105, 105 А, 107, 109, 111, 113, 113 А, 115, 117, 117 А, 117 Б, 117 В, 117 Г, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
Набережный көшесі № 96, 96 А, 97, 98, 99, 99 А, 100, 101, 102, 102 А, 102 Б, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132 А, 132 Б, 133, 134, 134 А, 135, 135 А, 136, 137, 138, 138 А, 138 Б, 140, 141, 142, 143, 143 А, 143 Б, 143 В, 144, 144 А, 145, 145 А, 145 Б, 147, 147 А, 149, 149 А, 149 Б, 151, 153, 153 А, 155, 157, 157 Б;
Торговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 9 Б, 9 В, 10, 10 А, 10 Б;
Ш. Құмарова көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А;
Ш. Уәлиханов көшесі № 11, 11 Б, 13, 15, 16, 16 Б, 16 В, 16 Г, 17, 18, 19, 20, 20 А, 20 Б, 21, 22, 23, 24, 24 А, 24 Б, 24 В, 25, 25 А, 25 Б, 26, 26 А, 26 Б, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 31 Г, 32, 33, 33/1, 33 А, 33 Б, 33 В, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 145 А, 145 Б, 145 В;
Есік көшесі № 18, 20, 22, 24, 24 А, 26, 26, 28;
Жамбыл даңғылы № 1, 3, 5, 6, 7, 7 А, 7 А/2;
№ 3 ықшам ауданы.
8. № 126 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Алматы көшесі № 37 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ. Сәтпаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Арычная, Менделеев, Малая, Волжский, А. Гайдар, Байкальская, Колесник;
Одесская көшесі № 2, 4, 6, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18, 18 А, 20, 20 А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Алтын Адам аллеясы көшесі № 23, 23 А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 А, 54 Б, 54 В, 54 Г, 55, 56, 56 А, 57, 58, 58 Б; 59, 59 А, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 84 В, 85, 85 А, 85 Б, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102 А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113 А, 113 Б, 113 В, 113 Г, 113 Д, 113 Е, 113 К, 113 Л, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 122 Б;
Астана көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 Е, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, , 38 А, 39, 40, 41, 42, 42 А, 3, 44, 44 А, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 75, 75 А, 76, 76 А, 77, 77 А, 78, 79, 79 А, 81;

улица Алматинская № 37, 37 А, 39, 40, 41, 41 А, 41 Б, 41 В, 41 Г, 42, 43, 43 А, 44, 45, 45 А, 45 Б, 45 В, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 53, 53 А, 55, 57, 57 А, 59, 61, 61 А, 63, 63 А, 65, 65 А, 65 В, 67, 69, 71, 73, 75, 75 А, 75 Б, 77, 79, 81, 81 А, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107 А, 109;
улица Гастелло № 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 А, 59, 60, 60 А, 61, 62, 62 А, 63, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 69 А, 70, 71, 71 А, 72, 73, 74, 75, 76, 76 А, 77, 78, 78 А, 79, 80 80 А, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
улица Матросова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 17 Б, 18, 18 Б, 18 В, 20;
улица Чернышевского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Островского № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 13, Б, 13 Г;
улица Крымская № 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 3, 3 А, 4, 4 Б, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулки: Западный, Глубинный, Волжский, А. Гайдара, Украинский, Зеленый, Одесский, Байкальский.
9. Избирательный участок № 127.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Астана строение № 1, здание филиала "Иле-Алатауское территориальное экплуатационно-техническое управление" государственного учреждения "Казселезащита" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Некрасова, Крылова, Степная, Калинина, Коммунальная, Сакена Сейфуллина, Талгарская, Панфилова, Магжана Жумабаева, Жарокова, Бейимбета Майлина, Зазулина, Алии Молдагуловой, Спортивная, Юбилейная, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Байтерек;
улица Ш. Валиханова № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 5 В, 6, 7, 7 Б, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Киевская № 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 18 Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 92 Б, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Космонавтов № 1, 1 А, 1 Д, 3, 5, 7, 9, 11, 11 А, 11 Б, 13, 13 Б, 15, 17, 19, 21;
улица Крымская № 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
переулки: Юбилейный, Водопроводный.

Алматы көшесі № 37, 37 А, 39, 40, 41, 41 А, 41 Б, 41 В, 41 Г, 42, 43, 43 А, 44, 45, 45 А, 45 Б, 45 В, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 53, 53 А, 55, 57, 57 А, 59, 61, 61 А, 63, 63 А, 65, 65 А, 65 В, 67, 69, 71, 73, 75, 75 А, 75 Б, 77, 79, 81, 81 А, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107 А, 109;
Гастелло көшесі № 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 А, 59, 60, 60 А, 61, 62, 62 А, 63, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 69 А, 70, 71, 71 А, 72, 73, 74, 75, 76, 76 А, 77, 78, 78 А, 79, 80 80 А, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
Матросов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 17 Б, 18, 18 Б, 18 В, 20;
Чернышевский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Островский көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 13, Б, 13 Г;
Крымская көшесі № 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 3, 3 А, 4, 4 Б, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
тұйық көшелер: Запад, Глубинный, Волжский, А. Гайдар, Украинский, Зеленый, Одесский, Байкал.
9. № 127 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Астана көшесі № 1 құрылыс, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министілігінің "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің "Іле-Алатау аумақтық пайдалану-техникалық басқармасы" филиалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Некрасов, Крылов, Степной, Калинин, Коммунальная, Сәкен Сейфуллин, Талғар, Панфилов, Мағжан Жұмабаев, Жароков, Бейімбет Майлин, Зазулин, Әлия Молдағұлова, Спортивный, Юбилейная, Төле би, Қазыбек би, Әйтеке би, Бәйтерек;
Ш. Уәлиханов көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 5 В, 6, 7, 7 Б, 8, 9, 10, 12, 14;
Киевская көшесі № 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 18 Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 92 Б, 93, 95, 97, 99, 101;
Космонавт көшесі № 1, 1 А, 1 Д, 3, 5, 7, 9, 11, 11 А, 11 Б, 13, 13 Б, 15, 17, 19, 21;
Крымская көшесі № 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
тұйық көшелер: Юбилейный, Водопровод.

10. Избирательный участок № 128.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Райымбек батыра строение № 44, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средней школы имени Райымбек батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилова, 8 Марта, Уральская, Кавказская, Быковского, А. Малкеева;
улица Райымбек батыра № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 1 Д, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 Г, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 14 А, 14 В, 15, 15 А, 15 Б, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 30 А, 30 Б, 32, 34;
улица Васильева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 18 В, 20;
улица Грибоедова № 2, 2 А, 2 Б, 2 Г, 2 Е, 4, 4 А, 6, 8, 10, 12, 14;
переулки: 8 Марта, Мирный, Братский, Карагачевый, Трудовой.
11. Избирательный участок № 129.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 231 А, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Р. Токатаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: А. Чехова, Кошевого;
улица Ломоносова № 1, 2, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14;
улица Островского № 15, 17, 19, 21, 21 А, 23, 25, 27, 29, 31, 31 А;
улица Амангельды № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27 А, 29, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 71 А, 72, 72 А, 73, 73 А, 74, 75, 75 А, 76, 76 А, 77, 77 А, 78, 78 А, 78 Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 100 А, 102, 102 А, 104, 104 А;
улица М. Ауэзова № 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150 А, 151, 151 Б, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162 А, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169 А, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176 А, 177, 177 А, 178, 178 А, 179, 180, 181, 182, 182 Б, 184, 186, 188, 188 А, 190, 192, 194, 194 А, 196,196 А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210 А;

10. № 128 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Райымбек батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилов, 8 Март, Уральская, Кавказская, Быковский, А. Малкеев;
Райымбек батыр көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 1 Д, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 Г, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 14 А, 14 В, 15, 15 А, 15 Б, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 30 А, 30 Б, 32, 34;
Васильев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 18 В, 20;
Грибоедов көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 2 Г, 2 Е, 4, 4 А, 6, 8, 10, 12, 14;
тұйық көшелер: 8 Март, Мирный, Братский, Карагачев, Трудовой.
11. № 129 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 231 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Р. Тоқатаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: А. Чехов, Кошевой;
Ломоносов көшесі № 1, 2, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14;
Островский көшесі № 15, 17, 19, 21, 21 А, 23, 25, 27, 29, 31, 31 А;
Амангелді көшесі № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27 А, 29, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 71 А, 72, 72 А, 73, 73 А, 74, 75, 75 А, 76, 76 А, 77, 77 А, 78, 78 А, 78 Б, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 100 А, 102, 102 А, 104, 104 А;
М. Әуезов көшесі № 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150 А, 151, 151 Б, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162 А, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169 А, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176 А, 177, 177 А, 178, 178 А, 179, 180, 181, 182, 182 Б, 184, 186, 188, 188 А, 190, 192, 194, 194 А, 196,196 А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210 А;

улица Р. Токатаева № 169, 171, 173, 175, 175 А, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 201 А, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215 А, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239 А, 241, 241 А, 243, 243 А, 245, 247, 247 А, 249, 251, 253, 253 А;
улица Чернышевского № 16, 16 А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 42, 44;
улица Матросова № 19, 20 А, 21, 22, 22 А, 22 Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Набережная № 8, 10, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 41, 41 Б, 42, 43, 43 Б, 44, 45, 45 А, 46, 47, 47 А, 48, 48 А, 48 Б, 49, 49 А, 49 Б, 50, 50 А, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 56, 56 А, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 74 А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 81 А, 81 Б, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 95 А;
улица Есикская № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Г. Тохтабаева № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 24 А, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42;
проспект Жамбыла № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16 А, 18, 20, 22, 24;
улица Абая № 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 173 А, 174, 175, 175 А, 176, 177, 178, 178 А, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 187 А, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193 А, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203 А, 204, 205, 205 А, 205 Б, 205 Г, 206, 206 А, 207, 207 А, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 222 Б, 223, 224, 225, 226, 227, 227 А, 228, 229, 230, 230 А, 231, 231 А, 232, 233, 234, 235, 236, 236 А, 237, 238, 239, 240, 241, 241 А, 242, 242 А, 242 Б, 243,244, 245, 246, 247, 248, 250, 250 А, 252, 254, 256, 256 А, 258, 260, 262, 264, 266;
улица С. Абдиева № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 162 А, 164, 164 А, 166, 168, 170, 172, 172 А, 174, 176, 176 А, 178, 180, 182, 182 А, 184, 186, 186 А, 188, 190, 192, 192 А, 192 Д, 194, 196, 196 А, 198, 198 Б, 198 В, 200, 200 А, 200 Б, 200 В, 200 Д, 202, 202 А, 202 Д, 204, 204 А, 204 Б, 204 Г;
переулки: М. Аманбаева, Набережный.

Р. Тоқатаев көшесі № 169, 171, 173, 175, 175 А, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 201 А, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215 А, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239 А, 241, 241 А, 243, 243 А, 245, 247, 247 А, 249, 251, 253, 253 А;
Чернышевский көшесі № 16, 16 А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 42, 42, 44;
Матросов көшесі № 19, 20 А, 21, 22, 22 А, 22 Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Набережный көшесі № 8, 10, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 41, 41 Б, 42, 43, 43 Б, 44, 45, 45 А, 46, 47, 47 А, 48, 48 А, 48 Б, 49, 49 А, 49 Б, 50, 50 А, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 56, 56 А, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 74 А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 81 А, 81 Б, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 95 А;
Есік көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Г. Тохтабаев көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 24 А, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42;
Жамбыл даңғылы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16 А, 18, 20, 22, 24;
Абай көшесі № 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 173 А, 174, 175, 175 А, 176, 177, 178, 178 А, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 187 А, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193 А, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203 А, 204, 205, 205 А, 205 Б, 205 Г, 206, 206 А, 207, 207 А, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 222 Б, 223, 224, 225, 226, 227, 227 А, 228, 229, 230, 230 А, 231, 231 А, 232, 233, 234, 235, 236, 236 А, 237, 238, 239, 240, 241, 241 А, 242, 242 А, 242 Б, 243,244, 245, 246, 247, 248, 250, 250 А, 252, 254, 256, 256 А, 258, 260, 262, 264, 266;
С. Абдиев көшесі № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 162 А, 164, 164 А, 166, 168, 170, 172, 172 А, 174, 176, 176 А, 178, 180, 182, 182 А, 184, 186, 186 А, 188, 190, 192, 192 А, 192 Д, 194, 196, 196 А, 198, 198 Б, 198 В, 200, 200 А, 200 Б, 200 В, 200 Д, 202, 202 А, 202 Д, 204, 204 А, 204 Б, 204 Г;
тұйық көшелер: М. Аманбаев, Набережный.

12. Избирательный участок № 130.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Алматинская строение № 37, малый спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Сатпаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Нуркена Абдирова, Толегена Тохтарова, Ракымжана Кошкарбаева, Гоголя, Таубоктеры, Самал, Достык, Наурыз, Туристическая, Новостройка 1, Новостройка 2, Малокрымская;
улица Алматинская № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 1 Д, 1 Е, 1 Н, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 2 К, 2 М, 2 Н, 3, 3 А, 4, 4 А, 4 Б, 4 В, 4 Г, 4 Д, 4 Е, 4 К, 4 Л, 4 М, 4 Н, 4 П, 4 Т, 4 У, 5, 5 А, 5 Б, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 7, 8, 8 А, 8, Б, 8 К, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 13 А, 13 Б, 13 В, 13 Г, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 38, 38 А;
улица Одесская № 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Киевская № 1, 1 Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10 А;
улица Космонавтов № 2, 2 Д, 4, 4 Б, 4 В, 6, 8, 10, 12, 14, 14 А, 14 Б, 16, 18, 20, 22, 42 А, 42 В;
улица Астана № 80, 80 Б, 82, 82 А, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 90 А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 А, 102, 103, 103 А, 103 Б, 103 В, 103 Г, 103 Д, 104, 105, 105 А, 105 В, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 114 А, 115, 116, 117, 117 А, 118, 119, 120, 121, 121 А, 122, 122 А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130 А, 131, 133, 134, 134 А, 134 Б, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 153/2, 154, 154 А, 155, 155 А, 155 Б, 155 В, 155 Г, 156, 157, 157 А, 157 В, 158, 159, 160, 161, 162, 162 В, 163, 164, 164 А, 172;
улица аллея Алтын Адам № 119, 119 А, 119, Б, 119 В, 119 Г, 119 Д, 119 М, 121, 124, 124 А, 125, 126, 126 А, 127, 128, 128 А, 129, 130, 130 А, 130 Б, 130 В, 130 Г, 130 Д, 130 Е, 130 К, 130 Л, 130 М, 130 Н, 130 П, 130 Т, 131, 132, 132 А, 132 Б, 132 А, 132 Г, 133, 133 А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 140 Б, 140 В, 140 Г, 140 Д, 140 Е, 140 К, 141, 142, 142 Б, 142 Г, 143, 144, 144 А, 144 Б, 144 В, 144 Г, 145, 145 А, 146, 146 А, 146 В, 147, 148, 148 Г, 149, 150, 151, 152, 153, 153 А, 153 Б, 155, 155 А, 155 В, 155 Г, 155 Д, 157, 157 А, 159, 159 А, 159 Б, 159 В, 159 Г, 159 Д, 159 Е, 159 К, 159 Л, 159 М, 160 А, 161, 161 А, 161 Б, 163, 163 В, 167 А, 171, 175 А, 177, 179, 181, 183, 185, 185 А, 187;
переулки: Алматинский, Киевский, Снежная, Кардон.

12. № 130 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Алматы көшесі № 37 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ. Сәтпаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының кіші спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Нұркен Әбдіров, Төлеген Тохтаров, Рақымжан Қошқарбаев, Гоголь, Таубөктері, Самал, Достық, Наурыз, Туристическая, Новостройка 1, Новостройка 2, Малокрымская;
Алматы көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 1 Д, 1 Е, 1 Н, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 2 К, 2 М, 2 Н, 3, 3 А, 4, 4 А, 4 Б, 4 В, 4 Г, 4 Д, 4 Е, 4 К, 4 Л, 4 М, 4 Н, 4 П, 4 Т, 4 У, 5, 5 А, 5 Б, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 7, 8, 8 А, 8, Б, 8 К, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 13 А, 13 Б, 13 В, 13 Г, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 38, 38 А;
Одесская көшесі № 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Киевская көшесі № 1, 1 Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10 А;
Космонавт көшесі № 2, 2 Д, 4, 4 Б, 4 В, 6, 8, 10, 12, 14, 14 А, 14 Б, 16, 18, 20, 22, 42 А, 42 В;
Астана көшесі № 80, 80 Б, 82, 82 А, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 90 А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 А, 102, 103, 103 А, 103 Б, 103 В, 103 Г, 103 Д, 104, 105, 105 А, 105 В, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 114 А, 115, 116, 117, 117 А, 118, 119, 120, 121, 121 А, 122, 122 А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130 А, 131, 133, 134, 134 А, 134 Б, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 153/2, 154, 154 А, 155, 155 А, 155 Б, 155 В, 155 Г, 156, 157, 157 А, 157 В, 158, 159, 160, 161, 162, 162 В, 163, 164, 164 А, 172;
Алтын Адам аллея көшесі № 119, 119 А, 119, Б, 119 В, 119 Г, 119 Д, 119 М, 121, 124, 124 А, 125, 126, 126 А, 127, 128, 128 А, 129, 130, 130 А, 130 Б, 130 В, 130 Г, 130 Д, 130 Е, 130 К, 130 Л, 130 М, 130 Н, 130 П, 130 Т, 131, 132, 132 А, 132 Б, 132 А, 132 Г, 133, 133 А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 140 Б, 140 В, 140 Г, 140 Д, 140 Е, 140 К, 141, 142, 142 Б, 142 Г, 143, 144, 144 А, 144 Б, 144 В, 144 Г, 145, 145 А, 146, 146 А, 146 В, 147, 148, 148 Г, 149, 150, 151, 152, 153, 153 А, 153 Б, 155, 155 А, 155 В, 155 Г, 155 Д, 157, 157 А, 159, 159 А, 159 Б, 159 В, 159 Г, 159 Д, 159 Е, 159 К, 159 Л, 159 М, 160 А, 161, 161 А, 161 Б, 163, 163 В, 167 А, 171, 175 А, 177, 179, 181, 183, 185, 185 А, 187;
тұйық көшелер: Алматы, Киевская, Снежная, Кардон.

13. Избирательный участок № 131.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая строение № 138 А, здание учреждения "Частная гуманитарная гимназия".
Границы избирательного участка: город Есик, улицы полностью: Чапаева, Карсакбайулы, Тиккелдиев;
улица М. Ауэзова № 69, 69 А, 69 Б, 69 В, 71, 71 А, 73, 75, 75 А, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 93, 93 А, 93 Б, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104 А, 105, 106, 106 А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 124 А, 126, 128, 130;
улица Гастелло № 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 10 А, 10 Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 20 А, 21, 22, 22 А, 23;
улица Амангельды № 1, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Набережная № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11 А;
улица Алматинская № 52, 52 А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76 А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 111, 113, 113 А, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 137 А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165 А, 167, 169,171, 171 Б, 173, 175, 175 В, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189 А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 205 А, 207, 207 А, 209, 209 А, 209 Б, 209/1, 209/4, 209/6, 209/7, 209/8, 209/9, 209/10, 209/11, 209/12, 209/13, 211, 213, 215, 217, 217 А;
улица Фрунзе № 9, 10, 11, 12, 12 Е, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 Б, 23, 24, 25, 26, 26 Б, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 Б, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 56, 57, 57 А, 57 Б, 58, 59, 60, 61, 63, 65 А, 67;
улица аллея Алтын Адам № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 Б, 12, 12 А, 12 Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
14. Избирательный участок № 132.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Аватский сельский округ, село Ават, улица Абылай хана строение № 30, здание Дома Культуры села Ават при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Ават, улицы полностью: Абылайхана, Хамраева, Абая, Косаева, Садвакасова, Женис, Айдарлы, Ақбулак, Байконыр, Алматы, Улан, Медеу, Алии Молдагуловой, Атамекен, Ибдиминова, Гулистан, Панфилова, Сункар, Маншук Маметовой, Достык, Дормастер.

13. № 131 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі № 138 А құрылыс, "Жеке меншік гуманитарлық гимназиясы" мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, көшелері толығымен: Чапаев, Қарсақбайұлы, Тиккелдиев;
М. Әуезов көшесі № 69, 69 А, 69 Б, 69 В, 71, 71 А, 73, 75, 75 А, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 92 А, 93, 93 А, 93 Б, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104 А, 105, 106, 106 А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 124 А, 126, 128, 130;
Гастелло көшесі № 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 10 А, 10 Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 20 А, 21, 22, 22 А, 23;
Амангелді көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Набережный көшесі № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11 А;
Алматы көшесі № 52, 52 А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76 А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 111, 113, 113 А, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 137 А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165 А, 167, 169,171, 171 Б, 173, 175, 175 В, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189 А, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 205 А, 207, 207 А, 209, 209 А, 209 Б, 209/1, 209/4, 209/6, 209/7, 209/8, 209/9, 209/10, 209/11, 209/12, 209/13, 211, 213, 215, 217, 217 А;
Фрунзе көшесі № 9, 10, 11, 12, 12 Е, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 Б, 23, 24, 25, 26, 26 Б, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 Б, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 56, 57, 57 А, 57 Б, 58, 59, 60, 61, 63, 65 А, 67;
Алтын Адам аллея көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 Б, 12, 12 А, 12 Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
14. № 132 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ават ауылдық округі, Ават ауылы, Абылайхан көшесі № 30 құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Ават ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ават ауылы, көшелері толығымен: Абылайхан, Хамраев, Абай, Қосаев, Садуақасов, Жеңіс, Айдарлы, Ақбұлақ, Байқоңыр, Алматы, Ұлан, Медеу, Әлия Молдағулова, Атамекен, Ибдиминов, Гулистан, Панфилов, Сұңқар, Мәншүк Мәметова, Достық, Дормастер.

15. Избирательный участок № 133.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Акшийский сельский округ, село Акши, улица Болек батыра строение № 56 Б, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Болек батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Акши, улицы полностью: Болек батыра, Ажибая, Абая, Валиханова, Муратбаева, Даулетбая, К. Доненбаева, Ж. Найзабека, К. Егеубая, Жетысу, Сатай батыра;
село Саз;
потребительские кооперативы садоводческие общества: "Тайфи-2", "Ризамат", "Жетісу", "Радуга", "Лотос".
16. Избирательный участок № 134.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Акшийский сельский округ, село Кайрат, улица Туркпена строение № 4, здание коммунального государственного учреждения "Кайратская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кайрат; Молочно - товарная ферма.
17. Избирательный участок № 135.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Акшийский сельский округ, село Казатком, улица Ошакбая строение № 13 Б, здание коммунального государственного учреждения "Казаткомская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Казатком; участок Жарсу.
18. Избирательный участок № 136.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Асинский сельский округ, село Кызылшарык, улица Максутова строение № 15, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Ауэзова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кызылшарык, улицы полностью: № 1 - № 9, Абая, Закирова, Мусабалаева, М. Ауезова, Гагарина, Бульвар–Мира, Аубакирова, Жамбыла, Насырова, Молодежная, Сумская, Новосельская, Рыскулбекова, Худайбердиева, Айсарова.
19. Избирательный участок № 137.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Асинский сельский округ, село Кызылшарык, улица Максутова строенеие № 15, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Ауэзова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кызылшарык, улицы полностью: Матбакиева, Асланова, Максутова, Акбаз, Турдиева;

15. № 133 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылдық округі, Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 56 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөлек батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақши ауылы, көшелері толығымен: Бөлек батыр, Әжібай, Абай, Уәлиханов, Мұратбаев, Дәулетбай, К. Доненбаев, Ж. Найзабек, Қ. Егеубай, Жетісу, Сатай батыр;
Саз ауылы;
"Тайфи-2", "Ризамат", "Жетісу", "Радуга", "Лотос" бақшашылық қоғамы тұтыну кооперативтері.
16.№ 134 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылдық округі, Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі № 4 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайрат негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайрат ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
17. № 135 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылдық округі, Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі № 13 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазатком негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қазатком ауылы; Жарсу учаскесі.
18. № 136 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асы ауылдық округі, Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылшарық ауылы, көшелері толығымен: № 1-ден № 9-ға дейін, Абай, Закиров, Мусабалаев, М. Әуезов, Гагарин, Бульвар–Мира, Әубәкіров, Жамбыл, Насыров, Молодежный, Сумская, Новосельский, Рысқұлбеков, Худайбердиев, Айсаров.
19. № 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асы ауылдық округі, Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылшарық ауылы, көшелері толығымен: Матбакиев, Асланов, Мақсұтов, Турдиев; Ақбаз учаскесі.

20. Избирательный участок № 138.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Асинский сельский округ, село Кайрат, улица Ж. Салиевой строение № 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И.Саттарова" Государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кайрат.
21. Избирательный участок № 139.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Асинский сельский округ, село Жанашаруа, улица Т. Одаманова строение без номера, здание коммунального государственного учреждения "Жанашарвинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Жанашаруа;
участок Большого Алматинского Канала имени Конаева.
22. Избирательный участок № 140.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Асинский сельский округ, село Асысага, улица К. Ушбаева строение без номера, здание Дома Культуры села Асысага при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Асысага; село Таусугур; село Сартау; животноводческий комплекс.
23. Избирательный участок № 141.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Балтабайский сельский округ, село Балтабай, улица Мектеп строение № 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Балтабайская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Балтабай;
Молочно - товарная ферма № 1, Молочно - товарная ферма № 2;
потребительские кооперативы: "Труд", "Прометей";
потребительский кооператив садоводческое товарищество "Надежда".
24. Избирательный участок № 142.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Балтабайский сельский округ, село Бирлик, улица Игилик строение № 1, здание филиала ""Большой Алматинский Канал им. Д. Конаева" Республиканского государственного предпиятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
Границы избирательного участка: село Бирлик.

20. № 138 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асы ауылдық округі, Қайрат ауылы, Ж. Салиев көшесі № 2 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Саттаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайрат ауылы.
21. № 139 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асы ауылдық округі, Жаңашаруа ауылы, Т. Одаманов көшесі нөмірсіз құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңашаруа орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңашаруа ауылы; Қонаев атындағы Үлкен Алматы Каналының учаскесі.
22. № 140 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асы ауылдық округі, Асысаға ауылы, Қ. Үшбаев көшесі нөмірсіз құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Асысаға ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Асысаға ауылы; Таусүгір ауылы; Сартау ауылы; мал шаруашылық кешені.
23. № 141 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылдық округі, Балтабай ауылы, Мектеп көшесі № 1 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Балтабай ауылы; Сүт - тауарлы фермасы № 1 құрылыс, Сүт - тауарлы фермасы № 2; тұтыну кооперативтері: "Труд", "Прометей"; тұтыну кооперативі бақшашылық серіктестігі "Надежда".
24. № 142 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылдық округі, Бірлік ауылы, Игілік көшесі № 1 құрылыс, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Д. Қонаев атындағы Үлкен Алматы Каналы" филалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бірлік ауылы.

25. Избирательный участок № 143.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Балтабайский сельский округ, село Актогай, улица Х.Абдуллина строение № 1, здание коммунального государственного учреждения "Енбекская средняя школа с Орнекской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Актогай; село Енбек.
26. Избирательный участок № 144.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Балтабайский сельский округ, село Орнек, улица Жарылкапа строение № 26, здание коммунального государственного учреждения "Енбекская средняя школа с Орнекской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Орнек.
27. Избирательный участок № 145.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Балтабайский сельский округ, село Акбастау, улица Береке строение № 11, здание коммунального государственного учреждения "Акбастауская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Акбастау.
28. Избирательный участок № 146.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Балтабайский сельский округ, село Куш, улица Алмалы строение № 1, здание филиала № 5 "Карачингильское охотничье хозяйство" товарищества с ограниченной ответственностью "КОРПОРАЦИЯ Алмалы".
Границы избирательного участка: село Куш; Кульжинский тракт поворот на село Куш.
29.Избирательный участок № 147.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Болекский сельский округ, село Болек, улица Достык строение № 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Горького" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Болек;
30.Избирательный участок № 148.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Болекский сельский округ, село Аймен, улица Ленина строение № 2, здание коммунального государственного учреждения "Айменская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Аймен.

25. № 143 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылдық округі, Ақтоғай ауылы, Х. Абдуллин көшесі № 1 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбек орта мектеп – Өрнек бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоғай ауылы; Еңбек ауылы.
26. № 144 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылдық округі, Өрнек ауылы, Жарылқапов көшесі № 26 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбек орта мектеп – Өрнек бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өрнек ауылы.
27. № 145 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылдық округі, Ақбастау ауылы, Береке көшесі № 11 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбастау орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақбастау ауылы.
28. № 146 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Балтабай ауылдық округі, Күш ауылы, Алмалы көшесі № 1 құрылыс, "КОРПОРАЦИЯ Алмалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Қарашеңгел аңшылық шаруашылығы" № 5 филиалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Күш ауылы; Құлжа тас жолы Күш ауылының бұрылысы.
29.№ 147 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бөлек ауылдық округі, Бөлек ауылы, Достық көшесі № 16 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Горький атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бөлек ауылы;
30.№ 148 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бөлек ауылдық округі, Әймен ауылы, Ленин көшесі № 2 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әймен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әймен ауылы.

31. Избирательный участок № 149.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Болекский сельский округ, село Карасай, улица Гагарина строение № 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Карасай.
32.Избирательный участок № 150.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, сельский округ Байдибек би, село Байдибек би, улица Балагозова строение № 2 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Н. Островского с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байдибек бия, улицы полностью: Телевышка, Балагозова, Акбуюмова, Сыдыкова, Садовая, С. Сейфуллина, Шевченко, Ключевая, Васильева, Коммунистическая, Алмабекова, Комсомольская, Первомайская, Кавказская, Фурманова;
улица М. Байболова № 122, 122 А, 124, 124 Б, 126, 128, 128 А, 130, 131, 131 А, 131 Б, 131 В, 131 Г, 131 Д, 131 Е, 132, 133, 133 А, 133 Б, 134, 135, 136, 137, 138, 138 А, 139, 139 А, 140, 140 А, 140 Б, 140 В, 141, 141 А, 141 Б, 141 В, 141 Г, 141 Д, 141 Е, 141 К, 141 Л, 142, 142 В, 143, 143 А, 143 Б, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149 А, 150, 151, 151 А, 152, 153, 153 А, 154, 154 В, 154 Г, 154 Д, 155, 156, 156 А, 156 Б, 156 В, 157, 158, 159, 160, 161, 161 А, 161 Б, 161 В, 162, 163, 163 А, 163 Б, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 171 А, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255;
улица С. Оразбекова № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 1 Д, 1 Е, 2, 2 А, 3, 3 А, 3 Б, 3 В, 3 Г, 3 Е, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 39, 39 А, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 А, 56, 56 А, 56 Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 А, 75, 76, 76 А, 77, 79, 81;
улица Гагарина № 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22;
улица Сибирьская № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А.

31. № 149 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бөлек ауылдық округі, Қарасай ауылы, Гагарин көшесі № 1 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасай ауылы.
32.№ 150 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйдібек би ауылдық округі, Бәйдібек би ауылы, Балағозов көшесі № 2 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н. Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелері толығымен: Телевышка, Балағозов, Акбуюмов, Сыдықов, Садовая, С. Сейфуллин, Шевченко, Ключевая, Васильев, Коммунистическая, Алмабеков, Комсомольская, Первомайская, Кавказская, Фурманов;
М. Байболов көшесі № 122, 122 А, 124, 124 Б, 126, 128, 128 А, 130, 131, 131 А, 131 Б, 131 В, 131 Г, 131 Д, 131 Е, 132, 133, 133 А, 133 Б, 134, 135, 136, 137, 138, 138 А, 139, 139 А, 140, 140 А, 140 Б, 140 В, 141, 141 А, 141 Б, 141 В, 141 Г, 141 Д, 141 Е, 141 К, 141 Л, 142, 142 В, 143, 143 А, 143 Б, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149 А, 150, 151, 151 А, 152, 153, 153 А, 154, 154 В, 154 Г, 154 Д, 155, 156, 156 А, 156 Б, 156 В, 157, 158, 159, 160, 161, 161 А, 161 Б, 161 В, 162, 163, 163 А, 163 Б, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 171 А, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255;
С. Оразбеков көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 1 Д, 1 Е, 2, 2 А, 3, 3 А, 3 Б, 3 В, 3 Г, 3 Е, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 39, 39 А, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 А, 56, 56 А, 56 Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 А, 75, 76, 76 А, 77, 79, 81;
Гагарин көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22;
Сибирьская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А.

33. Избирательный участок № 151.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, сельский округ Байдибек би, село Байдибек би, улица М. Байболова строение № 244 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Аубакирова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байдибек бия, улицы полностью: Северная, А.Закирова, С.Оралбаева, Виноградная, Космодемьянской, Арычная, Титова;
улица Сибирьская № 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 59 В, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81;
улица Гагарина № 23, 23 А, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица М. Байболова № 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190 А, 190 Б, 190 В, 192, 192 А, 194, 194 Б, 196, 196 А, 196 Б, 198, 200, 202, 204, 204 А, 204 Б, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 238 А, 240, 240 А, 240 Б, 242, 242 А, 244, 244 А, 244 Б, 244 Г, 244 Д, 246, 246 А, 248, 248 А, 250, 252, 254, 254 Б, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 261 А, 262, 263, 263 А, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269 А, 269 Б, 270, 271, 271 А, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 280 А, 281, 281 А, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 287 А, 288, 289, 290, 291, 291 А, 292, 293, 293 А, 294, 295, 296, 296 А, 297, 298, 299, 300, 300 А, 301, 302, 303, 304, 305, 307, 307 А, 307 Б, 307 В, 307 Г, 307 Д, 309, 311, 313, 313 Б, 313 В, 315, 317, 319, 319 А, 319 Б, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 343 А, 345, 345 А, 347, 349, 349 А, 351, 353, 355, 355 А, 357, 357 А, 358, 359, 359 А, 361, 363, 365, 367;
улица С. Оразбекова № 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 102 А, 103, 103 А, 104, 105, 106, 106 А, 107, 108, 109, 110, 111, 111 А, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137;
переулки: Восточный, 8 Марта; Молочно-товарная ферма.
34. Избирательный участок № 152.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, сельский округ Байдибек би, село Байдибек би, улица Шевченко строение № 18 а, здание Дома Культуры села Байдибек би при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Байдибек бия, улицы полностью: Подстанция, Н. Панфилова, С. Олжабулатова, Ю. Зазулина, А. Жакупова, О. Зорманова, Мира, Терешковой, Т. Рыскулова;

33. № 151 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйдібек би ауылдық округі, Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 244 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Әубәкіров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелері толығымен: Северная, Ә. Закиров, О. Стамбеков, Виноградная, Космодемьянская, Арычная, Титов;
Сибирьская көшесі № 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 59 В, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81;
Гагарин көшесі № 23, 23 А, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
М. Байболов көшесі № 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190 А, 190 Б, 190 В, 192, 192 А, 194, 194 Б, 196, 196 А, 196 Б, 198, 200, 202, 204, 204 А, 204 Б, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 238 А, 240, 240 А, 240 Б, 242, 242 А, 244, 244 А, 244 Б, 244 Г, 244 Д, 246, 246 А, 248, 248 А, 250, 252, 254, 254 Б, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 261 А, 262, 263, 263 А, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269 А, 269 Б, 270, 271, 271 А, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 280 А, 281, 281 А, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 287 А, 288, 289, 290, 291, 291 А, 292, 293, 293 А, 294, 295, 296, 296 А, 297, 298, 299, 300, 300 А, 301, 302, 303, 304, 305, 307, 307 А, 307 Б, 307 В, 307 Г, 307 Д, 309, 311, 313, 313 Б, 313 В, 315, 317, 319, 319 А, 319 Б, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 343 А, 345, 345 А, 347, 349, 349 А, 351, 353, 355, 355 А, 357, 357 А, 358, 359, 359 А, 361, 363, 365, 367;
С. Оразбеков көшесі № 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 102 А, 103, 103 А, 104, 105, 106, 106 А, 107, 108, 109, 110, 111, 111 А, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137;
тұйық көшелер: Восточный, 8 Марта; Сүт-тауарлы фермасы.
34. № 152 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйдібек би ауылдық округі, Бәйдібек би ауылы, Шевченко көшесі № 18 а құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Бәйдібек би ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелері толығымен: Подстанция, Н. Панфилов, С. Олжабулатов, Ю. Зазулин, А. Жақыпов, О. Зорманов, Мир, Терешкова, Т. Рысқұлов;

улица М. Байболова № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 17 Б, 18, 18 А, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 Б, 53, 54, 54 Б, 55, 56, 56 А, 57, 57 А, 57 В, 58,59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 65, 65 А, 65 Б, 65 В, 66, 67, 67 А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 А, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111 А, 112, 112 А, 112 В, 113, 113 А, 113 Б, 113 В, 113 Г, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 120 А, 120 Б, 120 В, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А.
35.Избирательный участок № 153.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Жанашарский сельский округ, село Жанашар, улица П. Кузиева строение № 69, актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Жанашар, улицы полностью: И. Нокабаева, А. Омирали, М. Баекешева;
улица Наниева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 48 А, 49, 50, 50 А, 50 Б, 50 В, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90 А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107;
улица П. Кузиева № 1, 1 А, 1 Б, 1 Г, 1 Д, 2, 2 А, 2 В, 2 Г, 3, 3 А, 3 Б, 3 В, 3 Г, 4, 5, 5 Б, 6, 7, 7 А, 8, 8 Б, 9, 9 Б, 10, 10 А, 11, 11 Б, 12, 12 А, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 Б, 41, 42, 42 А, 42 В, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 69 А, 69 Б, 70, 71, 71 А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Саймасайская № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 44 А, 45, 45, А, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 52 Б, 53, 53 А, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 63 Г, 64, 65, 66, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 В, 80, 80 А, 80 Б, 80 В, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

М. Байболов көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 17 Б, 18, 18 А, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 Б, 53, 54, 54 Б, 55, 56, 56 А, 57, 57 А, 57 В, 58,59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 65, 65 А, 65 Б, 65 В, 66, 67, 67 А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 А, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111 А, 112, 112 А, 112 В, 113, 113 А, 113 Б, 113 В, 113 Г, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 120 А, 120 Б, 120 В, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А.
35.№ 153 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Жаңашар ауылдық округі, Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рысқұлов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының акт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңашар ауылы, көшелері толығымен: И. Нокабаева, Ә. Өмірәлі, М. Баекешев;
Наниев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 48 А, 49, 50, 50 А, 50 Б, 50 В, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90 А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107;
П. Кузиев көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 Г, 1 Д, 2, 2 А, 2 В, 2 Г, 3, 3 А, 3 Б, 3 В, 3 Г, 4, 5, 5 Б, 6, 7, 7 А, 8, 8 Б, 9, 9 Б, 10, 10 А, 11, 11 Б, 12, 12 А, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 Б, 41, 42, 42 А, 42 В, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 69 А, 69 Б, 70, 71, 71 А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 108, 109, 110;
Саймасай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 44 А, 45, 45, А, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 51 А, 52, 52 Б, 53, 53 А, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63, 63 Г, 64, 65, 66, 67, 68, 68 А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 В, 80, 80 А, 80 Б, 80 В, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

36. Избирательный участок № 154.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Жанашарский сельский округ, село Жанашар, улица П. Кузиева строение № 69, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Жанашар, улицы полностью; Абая, М. Токушева, Егемендык;
улица Наниева № 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120 А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129 А, 130, 131, 132, 134, 136, 155;
улица П. Кузиева № 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125 Б, 125 В, 126, 127, 127 А, 127 Б, 128, 129, 129 В, 130, 130/1, 130 А, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 136 А, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 145 А, 147, 167 А;
улица Саймасайская № 105, 106, 107, 107 А, 108, 109, 110, 111, 111 А, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 129, 129 А, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145 А, 146, 147, 147 А, 148, 149, 150, 151, 151 Б, 152, 152 А, 152 Б, 153, 154, 156, 156 А, 157, 157 А, 157 Б, 158, 158 А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165 А, 165 Б, 166, 167, 167 А, 168, 169, 171, 171 А, 172, 173, 173 А, 173 Б; 173 В, 174, 175, 175 А, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191;
потребительские кооперативы садоводческие общества: "Машиностроитель", "Жеруйык", "Алма";
потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "АКСУ", "Наурыз", "АЛИИТ", "Асфа", "Весна", "Солнечное", "Жанашар";
потребительские кооперативы: "КАZGOR-Бакша", "Куат", "Садоводческое товарищество "Изыскатель", "Садоводческое товарищество, "Темирлан", "ТАМИРЛАН", "Садоводческое общество "Энергия" ОДУ Казахстан".
37. Избирательный участок № 155.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Жанашарский сельский округ, село Космос, улица Жастар строение № 13, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И. Жансугурова с дошкольным мини-центром и начальной школой Базаркельды" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Космос.
38. Избирательный участок № 156.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Жанашарский сельский округ, село Базаркелды, улица Достық строение № 33, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И. Жансугурова с дошкольным мини-центром и начальной школой Базаркельды" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Базаркелды.

36. № 154 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Жаңашар ауылдық округі, Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рысқұлов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңашар ауылы, көшелері толығымен: Абай, М. Токушев, Егемендік;
Наниев көшесі № 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120 А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129 А, 130, 131, 132, 134, 136, 155;
П. Кузиев көшесі № 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125 Б, 125 В, 126, 127, 127 А, 127 Б, 128, 129, 129 В, 130, 130/1, 130 А, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 136 А, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 145 А, 147, 167 А;
Саймасай көшесі № 105, 106, 107, 107 А, 108, 109, 110, 111, 111 А, 112, 113, 113 А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 129, 129 А, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145 А, 146, 147, 147 А, 148, 149, 150, 151, 151 Б, 152, 152 А, 152 Б, 153, 154, 156, 156 А, 157, 157 А, 157 Б, 158, 158 А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165 А, 165 Б, 166, 167, 167 А, 168, 169, 171, 171 А, 172, 173, 173 А, 173 Б; 173 В, 174, 175, 175 А, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 191;
бақшашылық қоғамдар тұтыну кооперативтері: "Машиностроитель", "Жерұйық", "Алма"; б
ақшашылық серіктестіктері тұтыну кооперативтері: "АҚСУ", "Наурыз", "АЛИИТ", "Асфа", "Весна", "Солнечное", "Жаңашар";
тұтыну кооперативтері: "KAZGOR-Бақша", "Қуат", "Изыскатель бау бақшасы", "Темирлан", "ТАМИРЛАН", "Қазақстанның ДББ "Энергия" бағбандық қоғамы".
37. № 155 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Жаңашар ауылдық округі, Космос ауылы, Жастар көшесі № 13 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И. Жансүгіров атындағы орта мектеп–мектепке дейінгі шағын орталығымен және Базаркелді бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Космос ауылы.
38. № 156 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Жаңашар ауылдық округі, Базаркелді ауылы, Достық көшесі № 33 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И. Жансүгіров атындағы орта мектеп–мектепке дейінгі шағын орталығымен және Базаркелді бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Базаркелді ауылы.

39. Избирательный участок № 157.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Казахстанский сельский округ, село Ащибулак, улица А. Бубенцова строение № 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А. Бубенцова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ащибулак.
40. Избирательный участок № 158.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Казахстанский сельский округ, село Казахстан, улица Ж. Каипова строение № 8 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ж. Каипова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Казахстан.
41. Избирательный участок № 159.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Казахстанский сельский округ, село Ж. Каипова, улица М. Маметовой строение № 26, здание коммунального государственного учреждения "Казахстанская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ж. Каипова.
42. Избирательный участок № 160.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каражотинский сельский округ, село Каражота, улица А. Иманова строение № 2 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Каражота; отгонные участки: Актума, Бабатоган, Торгай, Дайырсаз, Сарыбас.
43. Избирательный участок № 161.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каражотинский сельский округ, село Сарыбулак, улица Конаев строение № 13 а, здание Дома Культуры села Сарыбулак при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Сарыбулак; отгонные участки: Бесбаз, Диирменбаз, Жалалбаз.
44. Избирательный участок № 162.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каражотинский сельский округ, село Актогай, улица Абая строение № 26 а, здание Дома Культуры села Актогай при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Актоган; товарищество с ограниченной ответственностью "Куликовка"; отгонные участки: Шубайбаз, Шадайбаз, Кымызбаз.

39. № 157 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылдық округі, Ащыбұлақ ауылы, А. Бубенцов көшесі № 1 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Бубенцов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ащыбұлақ ауылы.
40. № 158 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылдық округі, Қазақстан ауылы, Ж. Қайыпов көшесі № 8 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж. Каипов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қазақстан ауылы.
41. № 159 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қазақстан ауылдық округі, Ж. Қайыпов ауылы, М. Мәметова көшесі № 26 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазақстан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ж. Қайыпов ауылы.
42. № 160 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаражота ауылдық округі, Қаражота ауылы, А. Иманов көшесі № 2 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаражота ауылы; мал жайылым учаскелері: Ақтұма, Бабатоған, Торғай, Дайырсаз, Сарыбас.
43. № 161 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаражота ауылдық округі, Сарыбұлақ ауылы, Қонаев көшесі № 13 а құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Сарыбұлақ ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сарыбұлақ ауылы; мал жайылым учаскелері: Бесбаз, Диірменбаз, Жалалбаз.
44. № 162 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаражота ауылдық округі, Ақтоған ауылы, Абай көшесі № 26 а құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Ақтоған ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоған ауылы; "Куликовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; мал жайылым учаскелері: Шұбайбаз, Шадайбаз, Қымызбаз.

45. Избирательный участок № 163.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каракемерский сельский округ, село Каракемер, улица А. Тастанбекова строение № 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Орымбетова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Каракемер, улицы полностью: АртҰма Гайковича, Бек Амира, Сеита Билдебаева, Буркитбаева, Жакена Ситаева, Жандосова, Малгелдиева, К. Орымбетова, Рыскулова, Токатаева, Абилда Шилдебаева, Новостройка;
улица А. Тастанбекова № 15, 15 А, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 30 Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 Б, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 44 А, 44 Б, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55;
46.Избирательный участок № 165.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каракемерский сельский округ, село Каракемер, улица А. Тастанбекова строение № 5 А, здание Дома Культуры села Каракемер при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Каракемер, улицы полностью: Нуртай Мандиулы, Боранбая, Жамангараева, Абая, Садырбаева, Шоссейная, Дачная, Малкеева, Курманбаева;
улица А. Тастанбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14;
Военный городок воинской части № 6654.
47. Избирательный участок № 166.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каракемерский сельский округ, село Талдыбулак, улица Жамангараева строение без номера, здание коммунального государственного учреждения "Талдыбулакская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Талдыбулак; село Сатай.
48. Избирательный участок № 167.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каратурыкский сельский округ, село Достык, улица Т. Аубакирова строение № 109 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алтынбике Бертаевой с Лаварской начальной школой" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Достык, село Лавар; Молочно - товарная ферма.

45. № 163 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылдық округі, Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 11 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ.Орымбетов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаракемер ауылы, көшелері толығымен: АртҰм Гайкович, Бек Әмір, Сейіт Білдебай, Бүркітбаев, Жәкен Ситаев, Жандосов, Малгелдиев, Қ. Орымбетов, Рысқұлов, Тоқатаев, Әбілда Шілдебаев, Новостройка;
А. Тастанбеков көшесі № 15, 15 А, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 30 Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 Б, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 44 А, 44 Б, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50, 51, 51 А, 52, 53, 54, 55;
46. № 165 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылдық округі, Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 5 А құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Қаракемер ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаракемер ауылы, көшелері толығымен: Нұртай Меңдіұлы, Боранбай, Жаманғараев, Абай, Садырбаев, Шоссейная, Дачная, Малкеев, Құрманбаев;
А. Тастанбеков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14;
№ 6654 әскери бөлімінің әскери қалашығы.
47. № 166 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, Жаманғараев көшесі нөмірсіз құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдыбұлақ орта мектебі - мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Талдыбұлақ ауылы; Сатай ауылы.
48. № 167 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылдық округі, Достық ауылы, Тоқтар Әубәкіров көшесі № 109 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтынбике Бертаева атындағы орта мектеп – Лавар бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Достық ауылы; Лавар ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.

49. Избирательный участок № 168.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каратурыкский сельский округ, село Каратурык, улица Желтоксан строение № 10 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А. Саттарова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Каратурык.
50. Избирательный участок № 169.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каратурыкский сельский округ, село Ащисай, улица Шокана Валиханова строение № 6 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ш. Валиханова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ащисай; Молочно - товарная ферма; отгонный участок Донкара.
51. Избирательный участок № 170.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Каратурыкский сельский округ, село Таукаратурык, улица Самсыбекова строение № 1 В, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Садыка Аманжолова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Таукаратурык, село Арна; отгонный участок Бурандасу.
52. Избирательный участок № 171.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Коктобинский сельский округ, село Коктобе, улица Нурманбетова строение № 55 А, здание коммунального государственного учреждения "Коктобинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Коктобе, улицы полностью: Ы. Алтынсарина, Т. Молдагалиева, Р. Кошкарбаева, Камалова;
улица С. Сейфуллина № 2, 2 А, 4, 4 А, 4 Б, 4 В, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 8, 8 А, 6 Б, 8 Г, 10, 10 Б, 10 В, 12, 14, 14 А, 14 Б, 16, 16 А, 16 Б, 16 Г, 16 Д, 18, 18 А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44 А, 44 Б, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60 А, 62, 62 А, 62 Б, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80 А, 82, 84, 86, 86 Б, 88, 88 А, 88 Б, 90, 92, 94, 94 А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108 А, 10, 112, 114, 116, 116 А, 116 Б, 118, 120, 122, 124, 126, 128,130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154 А, 156, 158, 158 А, 160, 162, 162 А, 164, 164 А, 166, 168, 168 А, 170, 172, 174, 176, 176 А, 176 Б, 178, 180, 180 А, 182, 182 А.

49. № 168 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылдық округі, Қаратұрық ауылы, Желтоқсан көшесі № 10 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Саттаров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаратұрық ауылы.
50. № 169 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылдық округі, Ащысай ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, № 6 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ащысай ауылы; Сүт - тауарлы фермасы; Дөнқара мал жайылым учаскесі.
51. № 170 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қаратұрық ауылдық округі, Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі № 1 В құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Садық Аманжолов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тауқаратұрық ауылы, Арна ауылы; Бұрандасу мал жайылым учаскесі.
52. № 171 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі № 55 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көктөбе ауылы, көшелері толығымен: Ы. Алтынсарин, Т .Молдағалиев, Р. Қошқарбаев, Камалов;
С. Сейфуллин көшесі № 2, 2 А, 4, 4 А, 4 Б, 4 В, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 8, 8 А, 6 Б, 8 Г, 10, 10 Б, 10 В, 12, 14, 14 А, 14 Б, 16, 16 А, 16 Б, 16 Г, 16 Д, 18, 18 А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44 А, 44 Б, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60 А, 62, 62 А, 62 Б, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80 А, 82, 84, 86, 86 Б, 88, 88 А, 88 Б, 90, 92, 94, 94 А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108 А, 10, 112, 114, 116, 116 А, 116 Б, 118, 120, 122, 124, 126, 128,130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 154 А, 156, 158, 158 А, 160, 162, 162 А, 164, 164 А, 166, 168, 168 А, 170, 172, 174, 176, 176 А, 176 Б, 178, 180, 180 А, 182, 182 А.

53. Избирательный участок № 172.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Коктобинский сельский округ, село Коктобе, улица С. Сейфуллина строение № 5, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский ясли-сад "Айголек"" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Коктобе, улицы полностью: Жанбакиева, Тауелсыздык, Нурманбетова, Д. Конаева;
улица С. Сейфуллина № 1, 3, 5, 7, 7 Б, 9, 9 А, 11, 11 А, 11 Б, 11 В, 13, 13 Б, 15, 17, 19, 21, 23, 23 А, 27, 29, 29 А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45 А, 47, 47 А, 47 Б, 47 В, 49, 51, 53, 55, 57, 57 А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71,73, 75, 75 А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 А, 101 Б, 103, 103 А, 105, 107, 109, 109 А, 109 Б, 111, 113, 113 А, 113 Б, 115, 115 А, 117, 117 А, 119, 119 А, 119 Б, 119 Д, 121, 121 А, 121 Б, 123, 125, 125 А.
54. Избирательный участок № 173.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Коктобинский сельский округ, село Кызылжар, улица Жандосова строение № 14, спортивный зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени О. Жандосова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кызылжар, улицы полностью: Есенбая, Е. Олжабая, Амангелды, Т. Бокина;
улица Т. Естемесова № 1, 1 В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 А, 21 Б, 21 В, 23, 23 А, 23 Б, 23 В, 23 Д, 25, 25 А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43 А, 43 Б, 45, 45 А, 47, 49, 51, 53, 55.
55. Избирательный участок № 174.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Коктобинский сельский округ, село Кызылжар, улица Жандосова строение № 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени О. Жандосова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кызылжар, улицы полностью: Аюбая, Нурпейсова, С. Муканова, Б. Карибаева, Абая, Курмангали, Жамбыла, Жандосова;
улица Т. Естемесова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 А, 22, 22 Б, 24, 26, 26 А, 28, 28 А, 30, 32, 32 А, 34,36, 38, 40, 40 А, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50, 52, 52 А.
56. Избирательный участок № 175.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Коктобинский сельский округ, село Толе би, улица Пушкин строение № 100, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Толе би" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Толе би.

53. № 172 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылдық округі, Көктөбе ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 5 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көктөбе ауылы, көшелері толығымен: Жанбакиев, Тәуелсіздік, Нұрманбетов, Д. Қонаев;
С. Сейфуллин көшесі № 1, 3, 5, 7, 7 Б, 9, 9 А, 11, 11 А, 11 Б, 11 В, 13, 13 Б, 15, 17, 19, 21, 23, 23 А, 27, 29, 29 А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45 А, 47, 47 А, 47 Б, 47 В, 49, 51, 53, 55, 57, 57 А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71,73, 75, 75 А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 А, 101 Б, 103, 103 А, 105, 107, 109, 109 А, 109 Б, 111, 113, 113 А, 113 Б, 115, 115 А, 117, 117 А, 119, 119 А, 119 Б, 119 Д, 121, 121 А, 121 Б, 123, 125, 125 А.
54. № 173 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі № 14 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "О. Жандосов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылжар ауылы, көшелері толығымен: Есенбай, Е. Олжабай, Амангелді, Т. Бокин;
Т. Естемесов көшесі № 1, 1 В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 А, 21 Б, 21 В, 23, 23 А, 23 Б, 23 В, 23 Д, 25, 25 А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43 А, 43 Б, 45, 45 А, 47, 49, 51, 53, 55.
55. № 174 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі № 14 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "О. Жандосов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылжар ауылы, көшелері толығымен: Аюбай, Нурпейсов, С. Мұқанов, Б. Кәрібаев, Абай, Құрманғали, Жамбыл, Жандосов;
Т. Естемесов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 А, 22, 22 Б, 24, 26, 26 А, 28, 28 А, 30, 32, 32 А, 34,36, 38, 40, 40 А, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50, 52, 52 А.
56. № 175 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылдық округі, Төле би ауылы, Пушкин көшесі № 100 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төле би атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Төле би ауылы.

57. Избирательный участок № 176.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Коктобинский сельский округ, село Алмалы, улица Шорманова строение № 2 , здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И. Шорманова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Алмалы.
58. Избирательный участок № 177.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Корамский сельский округ, село Корам, улица Зарватовой строение № 46, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Корамская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Корам, улицы полностью: Жобаланган, Жобаланган 1, Жобаланган 2, Шымболатова, Тойбекова, Зарватовой, Беспаева, Первомайская, Октябрьская, Темиркулова, Комсомольская, Заречная;
улица 8 Марта № 1, 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Дулятова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 15 А;
улица Арзиева № 1, 1А, 2, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 15 А;
микрорайон № 1.
59. Избирательный участок № 178.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Корамский сельский округ, село Корам, улица Зарватовой строение № 46, актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Корамская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Корам, улицы полностью: Валиханова, Полевойстан, Саутахуна, Абая, Гаитова, Жамбыла, Розыбакиева, Жандосова, Каипова, Таирова, Иманова;
улица 8 Марта № 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Дулятова № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 45, 167;
улица Арзиева № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 25 Б, 26, 26 Г, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 29 А, 29 Б, 29 В, 29 Г, 29 Д, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 122, 137, 167 А, 169, 169 А;
Молочно - товарная ферма № 2;
микрорайон № 2;
переулки: Абая, Жандосова.
60. Избирательный участок № 179.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Кырбалтабайский сельский округ, село Кырбалтабай, улица Абая строение № 19, здание Дома Культуры села Кырбалтабай при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Кырбалтабай.

57. № 176 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе ауылдық округі, Алмалы ауылы, Шорманов көшесі № 2 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И. Шорманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алмалы ауылы.
58. № 177 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ауылдық округі, Қорам ауылы, Зарватова көшесі № 46 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қорам орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қорам ауылы, көшелері толығымен: Жобаланған, Жобаланған 1, Жобаланған 2, Шымболатов, Тойбеков, Зарватова, Беспаев, Первомайская, Октябрьская, Темірқұлов, Комсомол, Заречный;
8 Март көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7;
Дулятов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 15 А;
Арзиев көшесі № 1, 1А, 2, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 15 А;
№ 1 ықшам ауданы.
59. № 178 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қорам ауылдық округі, Қорам ауылы, Зарватова көшесі № 46 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қорам орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының акт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қорам ауылы, көшелері толығымен: Уәлиханов, Полевойстан, Саутахун, Абай, Гаитов, Жамбыл, Розыбакиев, Жандосов, Каипов, Таиров, Иманов;
8 Март көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Дулятов көшесі № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 45, 167;
Арзиев көшесі № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 25 Б, 26, 26 Г, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 29 А, 29 Б, 29 В, 29 Г, 29 Д, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 122, 137, 167 А, 169, 169 А;
Сүт – тауарлы фермасы № 2;
№ 2 ықшам ауданы;
тұйық көшелері; Абай, Жандосов.
60. № 179 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылдық округі, Қырбалтабай ауылы, Абай көшесі № 19 құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Қырбалтабай ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қырбалтабай ауылы.

61. Избирательный участок № 180.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Кырбалтабайский сельский округ, село Шалкар, улица Жамбыла строение № 16 А, здание коммунального государственного учреждения "Курозекская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Акжал, село Шалкар.
62. Избирательный участок № 181.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Кырбалтабайский сельский округ, село Екпинди, улица Достык строение № 14 Б, здание коммунального государственного учреждения "Екпиндинская основная средняя школа" управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Екпинди.
63. Избирательный участок № 182.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Кырбалтабайский сельский округ, село Кайнар, улица А. Жапекова строение № 2 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ы. Алтынсарина с пришкольным интернатом и начальной школой Кызылказак" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кайнар;
товарищество с ограниченной ответственностью "Есикский плодоконсервный завод".
64. Избирательный участок № 183.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Масакский сельский округ, село Казтая Ултаракова, улица Сатпаева строение № 5 А, здание коммунального государственного учреждения "Масакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Казтая Ултаракова;
участок Кызыл баз;
городок железнодорожной станции "Шелек";
газораспределительная станция товарищества с ограниченной ответственностью "Азиатский газопровод".
65. Избирательный участок № 184.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Масакский сельский округ, село Нурлы, улица Т. Бокина строение № 12, здание коммунального государственного учреждения "Нурлинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Нурлы.
66.Избирательный участок № 185.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Байтерекский сельский округ, село Байтерек, улица Школьная строение № 51, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байтерек, улицы полностью: Строительная, Садовая, Б. Сулейменова;
переулки: Талгарский, Советский, Мельничный;
потребительский кооператив "Садоводческие товарищество "Арман";
потребительские кооперативы садоводческие общества: "Эдельвейс", "Демалыс", "Биолог";

61. № 180 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылдық округі, Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі № 16 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрөзек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақжал ауылы, Шалқар ауылы.
62. № 181 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылдық округі, Екпінді ауылы, Достық көшесі № 14 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Екпінді негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Екпінді ауылы.
63. № 182 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылдық округі, Қайнар ауылы, Ә. Жапеков көшесі, № 2 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектеп жанындағы интернатымен және Қызылқазақ бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайнар ауылы;
"Есік жеміс-консерві зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
64.№ 183 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Масақ ауылдық округі, Қазтай Ұлтарақов ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі № 5 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Масақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қазтай Ұлтарақов ауылы;
Қызыл баз учаскесі;
"Шелек" теміржол станциясының қалашығы;
"Азиялық газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің газ бөліп таратқыш станциясы.
65. № 184 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Масақ ауылдық округі, Нұрлы ауылы, Т. Бокина көшесі № 12 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрлы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Нұрлы ауылы.
66.№ 185 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелері толығымен: Строительная, Садовая, Б. Сүлейменов;
тұйық көшелері: Талгарский, Советский, Мельничный;
тұтыну кооперативтері: "Садоводческое товарищество "Арман";
тұтыну кооперативі бақшашылық қоғамдастықтары: "Эдельвейс", "Демалыс", "Биолог";

67.Избирательный участок № 186.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Байтерекский сельский округ, село Байтерек, улица Школьная строение № 51, актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байтерек, улицы полностью: Арычная, Молодежная, Комарова, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашак, Алмерек абыз; переулки: Центральный, Октябрьский, Сосновый
68. Избирательный участок № 187.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Байтерекский сельский округ, село Алга, улица Надырбаева строение № 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Алгинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Алга.
69. Избирательный участок № 188.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Байтерекский сельский округ, село Койшыбек, улица Сатпаева строение № 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Койшибекская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Койшыбек.
70. Избирательный участок № 189.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Согетинский сельский округ, село Нура, улица Еспергенова строение № 30 А, здание Дома Культуры села Нура при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Нура, село Кокпек;
отгонные участки: Бартогай, Аласа, Карагайлы, Копалы, Торайгыр, Кунгей, Сарбастау, Уйтас, Шенгелсу, Бугуты, Городок.
71. Избирательный участок № 190.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Бартогайский сельский округ, село Байсеит, улица Юнуса Хамра строение № 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И. Таирова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байсеит; отгонный участок Тройник; крестьянские хозяйства: Седа, Емгек.

67.№ 186 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының акт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелері толығымен: Арычная, Молодежная, Комаров, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашақ, Әлмерек абыз; тұйық көшелері: Центральный, Октябрьский, Сосновый,.
68.№ 187 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Алға ауылы, Надырбаев көшесі № 1 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алға орта мектебі – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алға ауылы.
69. № 188 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Қойшыбек ауылы, Қ. Сәтпаев көшесі № 1 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қойшыбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қойшыбек ауылы.
70.№ 189 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Сөгеті ауылдық округі, Нұра ауылы, Еспергенов көшесі № 30 А құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Нұра ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Нұра ауылы, Көкпек ауылы;
мал жайылым учаскелері: Бартоғай, Аласа, Қарағайлы, Қопалы, Торайғыр, Күнгей, Сарбастау, Үйтас, Шеңгелсу, Бүгіті, Городок.
71.№ 190 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бартоғай ауылдық округі, Байсейіт ауылы, Юнус Хамра көшесі № 3 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И. Таиров атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Байсейіт ауылы; Тройник мал жайылым учаскесі; шаруа қожалықтары: Седа, Емгек.

72. Избирательный участок № 191.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Бартогайский сельский округ, село Бижанова, улица Шамсутдина строение без номера, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Макатаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Бижанова.
73.Избирательный участок № 192.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Малыбайский сельский округ, село Малыбай, улица Жумабекова строение № 12, здание коммунального государственного учреждения "Малыбайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Малыбай, улицы полностью: Хамраева, Ипархан, Дуганова, Исмаилова, Сабирова, Бокина, Амангельды, Жунисбека Жумабекова, М. Оразымбетова, Новостройка;
переулок: Т. Бокина;
молочно-товарная ферма;
отгонный участок Кок-Терек.
74. Избирательный участок № 193.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Малыбайский сельский округ, село Малыбай, улица Розыбакиева строение № 39 А, здание Дома Культуры села Малыбай при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Малыбай, улицы полностью: Мустафы Озтурука, А. Дарванкулова, Исатая Алжанбаева, Т. Аубакирова, Садира Палвана, Абдуллы Розыбакиева, Курвана Тохтымаметова, Абдурешита Иминова, Кадира Кулиева, Жобаланган, Жобаланган-2, Жобаланган-3.
75. Избирательный участок № 194.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Саймасайский сельский округ, село Саймасай, улица А. Байтурсынова строение № 26 А, актовый зал здания коммунального государственного учреждения "средняя школа имени А. Байтурсынова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Саймасай, улицы полностью: Райымбека, Ынтымак, Гусейнова, Абая, Бастау, Хан Тенгри, А. Байтурсынова, Достык, Бейбитшилик, Жасулан, Береке, Северная;
улица Амангельды № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 Б, 30 В, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 42 А, 42 Б, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 49 Б, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 Б, 64 65, 66, 66 А, 66 Б; 67, 67 В, 68, 69, 70, 71, 72, 72 Б, 73, 74, 74 А, 74 Б, 74 В, 75, 75 А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 110 А;

72. № 191 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бартоғай ауылдық округі, Бижанов ауылы, Шамсутдин көшесі нөмірсіз құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Мақатаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бижанов ауылы.
73. № 192 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Малыбай ауылдық округі, Малыбай ауылы, Жұмабеков көшесі № 12 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Малыбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Малыбай ауылы, көшелері толығымен: Хамраев, Ипархан, Дуганов, Исмаилов, Сабиров, Бокин, Амангелді, Жүнісбек Жұмабеков, М. Оразымбетов, Новостройка;
тұйық көше: Т. Бокин;
сүт - тауарлы фермасы.;
Көк-терек мал жайылым учаскесі.
74. № 193 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы. Малыбай ауылдық округі, Малыбай ауылы, Розыбакиев көшесі № 39 А құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Малыбай ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Малыбай ауылы, көшелері толығымен: Мұстафа Өзтүрік, А. Дарванкулов, Исатай Алжанбаев, Т. Әубәкіров, Садир Палуан, Абдулла Розыбакиев, Құрван Тохтымаметов, Абдурешит Иминов, Қадир Кулиев, Жобаланған, Жобаланған-2, Жобаланған-3.
75. № 194 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Саймасай ауылдық округі, Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі № 26 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Байтұрсынов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының акт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Саймасай ауылы, көшелері толығымен: Райымбек, Ынтымақ, Гусейнов, Абай, Бастау, Хан Тәңірі, А. Байтұрсынов, Достық, Бейбітшілік, Жасұлан, Береке, Северная;
Амангелді көшесі № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 Б, 30 В, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 42 А, 42 Б, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 49 Б, 50, 50 А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 Б, 64 65, 66, 66 А, 66 Б; 67, 67 В, 68, 69, 70, 71, 72, 72 Б, 73, 74, 74 А, 74 Б, 74 В, 75, 75 А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 110 А;

улица Э. Хазиева № 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Аманжолова № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19.
76. Избирательный участок № 195.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Саймасайский сельский округ, село Саймасай, улица А. Байтурсынова строение № 26 А, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А. Байтурсынова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Саймасай, улицы полностью: Алатау, Александровская, Рысбекова, Пащенко, 1 мамыр, Терешковой, Пушкина, Н. Елемесова, Алмалы, Д. Конаева, Островского, Жетысу, Роща;
улица Э. Хазиева № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10;
улица Амангельды № 1, 1 А, 2, 3, 3Б, 4, 4 А, 4 Г, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Аманжолова № 1, 2, 3, 4, 4 Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
77. Избирательный участок № 196.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Саймасайский сельский округ, село Амангелды, улица А. Ушурова строение № 7, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Садыра" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Амангелды.
78.Избирательный участок № 197.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Азат, улица Байтерек строение № 10 А, здание коммунального государственного учреждения "Азатская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Азат, улицы полностью: Байтерек, Коктобе, Конаева, Панфилова, Табачная, Улытау, Чкалова.
79. Избирательный участок № 198.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Азат, улица Байтерек строение № 19 Г, здание коммунального государственного учреждения "Азатская средняя школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Азат, улицы полностью: Алаш, Илахун Коккоз, Казыгурт, Курбанхан Дуганкызы, Пушкина, Туркистан, Абдимажит Хамитова, Чарын;
потребительские кооперативы садоводческие общества: "ПКСТ Энтузиасист", "ПКСТ Алмагуль-2", "ПКСТ Арман-2", "Звездочка", "Виктория", "Любитель", "ПКСТ Селевик", "ПКСТ Педагог", "Тюльпан", "Коммунальник", "АДК и Педагог", "Дорожник-1";
потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Сауда", "Энергетик", "Талгарское РСУ".
80.Избирательный участок № 199.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Кайназар, улица Алматинская строение № 71, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ш. Валиханова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кайназар, улицы полностью: Новая, Береке, Болашақ, Ибрагим Ушурбакиева, Кайназаровская, Микояна, Сайран, Шынгыстау, Сайдалым кажы;

Э. Хазиев көшесі № 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Аманжолов көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19.
76. № 195 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Саймасай ауылдық округі, Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі № 26 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Байтұрсынов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Саймасай ауылы, көшелер толығымен: Алатау, Александровская, Рысбеков, Пащенко, 1 мамыр, Терешкова, Пушкин, Н. Елемесов, Алмалы, Д. Қонаев, Островский, Жетісу, Роща;
Э. Хазиев көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10;
Амангелді көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 3Б, 4, 4 А, 4 Г, 5, 6, 7, 8, 9;
Аманжолов көшесі № 1, 2, 3, 4, 4 Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
77. № 196 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Саймасай ауылдық округі, Амангелді ауылы, А. Ушуров көшесі № 7 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Садыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Амангелді ауылы.
78. № 197 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Азат ауылы, Бәйтерек көшесі № 10 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Азат негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Азат ауылы, көшелері толығымен: Бәйтерек, Көктөбе, Қонаев, Панфилов, Табачная, Ұлытау, Чкалов.
79. № 198 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Азат ауылы, Бәйтерек көшесі 19 Г құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Азат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Азат ауылы, көшелері толығымен: Алаш, Илахун Көккөз, Қазығұрт, Курбахан Дуганқызы, Пушкин, Түркістан, Абдимажит Хамитов, Шарын;
тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "ПКСТ Энтузиасист", "ПКСТ Алмагуль-2", "ПКСТ Арман-2", "Звездочка", "Виктория", "Любитель", "ПКСТ Селевик", "ПКСТ Педагог", "Тюльпан", "Коммунальник", "АДК и Педагог", "Дорожник-1";
тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Энергетик", "Талгарское РСУ", "Сауда".
80. № 199 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 71 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уалиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайназар ауылы, көшелері толығымен: Новая, Береке, Болашақ, Ибрагим Ушурбакиев, Кайназаровская, Микоян, Сайран, Шыңғыстау, Сайдалым қажы;

потребительские кооперативы садоводческие общества: "Автобаза", "Бакай", "Кировец-31", "Восток", "Пенсионер", "Рассвет-45", "Вторчермет", "Полиграфист", "Железнодорожник учицы: Яблочный; Клубничный; Вишневый; Садовый", "Политехник";
потребительские кооперативы: "Ковровец", "Садовод", "Волковгеология".
81. Избирательный участок № 200.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Кайназар, улица Алматинская строение № 70 Б, здание Дома Культуры села Кайназар при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Кайназар, улицы полностью: Алматинская, Абенова, Байконур, Жамбыла, Жетысу, Отжан Имангожина, Тарбагатай, Бирлик.
82. Избирательный участок № 201.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Орикти, трасса Есик-Александровка 6 км, строение № 1, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 Рахатского сельского округа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Алтын алма", "Алтын адам", "Железнодорожник улицы: Малиновая; Локомативная; Цветная; Строительная; Содовая; Яблочный; Грушовая; Тюльпаная; Крайняя",
потребительские кооперативы садоводческие общества: "ПКСО Кок-сай",
83. Избирательный участок № 202.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Орикти, трасса Есик-Александровка 6 км, строение № 1, фойе № 1 здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 Рахатского сельского округа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Молочник", "Иссык-2", "Ветеран 10", "АДК", "Трудовик", "Подснежник", "Текстильшик", "ПКСО Дорожник-2";
потребительские кооперативы садоводческие общества: "Береке",
84.Избирательный участок № 203.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Рахат, улица Кумаровой строение № 16, здание коммунального государственного учреждения "Рахатская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Рахат.
85.Избирательный участок № 204.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Орикти, улица Самурык строение № 9 В, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Майлина" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Орикти, улицы полностью: Алатау, Байтерек, Хан Тенгри, Самурык, Алтын Орда.

тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Автобаза", "Бакай", "Кировец-31", "Восток", "Пенсионер", "Рассвет-45", "Вторчермет", "Полиграфист", "Железнодорожник көшелері: Яблочный; Клубничный; Вишневый; Садовый", "Политехник";
тұтыну кооперативтері: "Ковровец", "Садовод", "Волковгеология".
81. № 200 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 70 Б құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Қайназар ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайназар ауылы, көшелері толығымен: Алматинская, Әбенов, Байқоңыр, Жамбыл, Жетісу, Отжан Имангожин, Тарбағатай, Бірлік.
82. № 201 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Өрікті ауылы, Есік-Александровка тас жолы, 6 км, № 1 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Рахат ауылдық округінің № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Алтын алма", "Алтын адам", "Железнодорожник көшелері: Малиновая; Локомативная; Цветная; Строительная; Содовая; Яблочный; Грушовая; Тюльпаная; Крайняя",
тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "ПКСО Кок-сай",
83. № 202 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Өрікті ауылы, Есік-Александровка тас жолы, 6 км, № 1 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Рахат ауылдық округінің № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының № 1 фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Молочник", "Иссык 2", "Ветеран 10", "АДК", "Трудовик", "Подснежник", "Текстильшик", "ПКСО Дорожник-2";
тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Береке".
84.№ 203 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Рахат ауылы, Құмарова көшесі № 16 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Рахат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Рахат ауылы.
85. № 204 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Өрікті ауылы, Самұрық көшесі № 9 В құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Майлин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өрікті ауылы, көшелері толығымен: Алатау, Бәйтерек, Хан Тәңірі, Самұрық, Алтын Орда.

86. Избирательный участок № 205.
Местонахождение избирательного участка: село Орикти, улица Самурык строение № 9 В, спортивный зал здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Майлина" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Орикти, улицы полностью: Жетысу, Тау самалы, Райымбека, Жас кыран, Речная, Тауелсыздык.
87. Избирательный участок № 206.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Ташкенсазский сельский округ, село Ташкенсаз, улица З. Газамова строение № 41 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Х. Абдуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ташкенсаз.
88. Избирательный участок № 207.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Ташкенсазский сельский округ, село Баяндай, улица Жетысу строение № 10 В, здание коммунального государственного учреждения "Баяндайская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Баяндай.
89. Избирательный участок № 208.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Ташкенсазский сельский округ, село Кулжа, улица Алматинская строение № 29, здание фельдшерского акушерского пункта села Кулжа коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Енбекшиказахская межрайонная многопрофильная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кулжа.
90. Избирательный участок № 209.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тескенсуский сельский округ, село Тескенсу, улица Калдыбаева строение № 1, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Тескенсу, улицы полностью: Калдыбаева, Жанысбаева, Розыбакиева, Жамбола, Керейбаева, Рузиева, Карасай батыра, Салимова, Ашимова, Байтурсынова, Алимбаевой, Жобаланган, Киикбай, Желтоксан, Жибек жолы, Астана, Байтерек, Алатау, Женис, Бейбитшилик;
переулок: Жамбола;

86. № 205 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, Өрікті ауылы, Самұрық көшесі № 9 В құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Майлин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өрікті ауылы, көшелері толығымен: Жетісу, Тау самалы, Райымбек, Жас қыран, Речная, Тәуелсіздік.
87. № 206 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ташкенсаз ауылдық округі, Ташкенсаз ауылы, З. Газамов көшесі № 41 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Абдуллин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ташкенсаз ауылы.
88. № 207 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ташкенсаз ауылдық округі, Баяндай ауылы, Жетісу көшесі № 10 В құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Баяндай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Баяндай ауылы.
89. № 208 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ташкенсаз ауылдық округі, Құлжа ауылы, Алматинская көшесі № 29 құрылыс, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасцы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Еңбекшіқазақ ауданаралық көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Құлжа ауылының фельдшерлік акушерлік пунктің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Құлжа ауылы.
90. № 209 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылдық округі, Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының фоейсі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тескенсу ауылы, көшелері толығымен: Қалдыбаев, Жанысбаев, Розыбакиев, Жамбол, Керейбаев, Рузиев, Қарасай батыр, Сәлімов, Ашимов, Байтұрсынов, Әлімбаева, Жобаланған, Киікбай, Желтоқсан, Жібек жолы, Астана, Бәйтерек, Алатау, Жеңіс, Бейбітшілік;
тұйық көше: Жамбол;

ДЭУ-549-83 км;
крестьянские хозяйства: "Елибай", "Карлыгаш", "Куаныш", "Туар";
склад "Водохимикат";
Молочно - товарная ферма.
91. Избирательный участок № 210.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тескенсуский сельский округ, село Колды, улица Г. Муратбаева строение № 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Кольды" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Колды.
92. Избирательный участок № 211.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тескенсуский сельский округ, село Толкын, улица Жетысу строение № 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Толкын" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Толкын.
93. Избирательный участок № 212.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тургенский сельский округ, село Турген, улица Д. Конаева строение № 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Д. Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Турген, улицы полностью: Шынасыл Борке, С. Иманбекова, Сат Момбайулы, Береке, А. Жолдыбаева, Байтерек, Токаша Бокина, Тажметова, Пушкина, Дархана, Астана, Тауелсыздык, М. Ауэзова;
улица Куланаян Кулманбета № 65, 67, 67 А, 69, 71, 73, 73 А, 75, 77, 77 А, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 88 А, 89, 89 А, 90, 90 А, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 А, 102, 103, 104, 105, 106, 106 Б, 107, 108, 108 А, 108 Б, 108 Г, 109, 110, 110 А, 110 Б, 111, 112, 113, 114, 115,115 А, 115 Б, 116, 117, 118, 119, 120, 120 А, 120 Б; 121, 122, 123, 124, 125, 125 А, 126, 126 А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 134 А, 134 Б, 135, 135 А, 135 Б, 135 В, 136, 137, 138, 138 А, 139, 139 А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155 А, 156, 157, 157 А, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 166 А, 168, 170, 172, 174, 176.
94. Избирательный участок № 213.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тургенский сельский округ, село Турген, улица Князбаева строение № 59, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А. Жексембекова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Турген, улицы полностью: А. Масягина, А. Петрова, Мангилик ел, Жунисбая, Алтын гасыр, Алтын Адам, Жетысу;

ДЭУ-549-83 км;
шаруа қожалықтар: "Елібай", "Қарлығаш", Қуаныш", "Туар";
"Водохимикат" қоймасы;
Сүт - тауарлы фермасы.
91.№ 210 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылдық округі, Көлді ауылы, Мұратбаев көшесі № 22 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көлді ауылы.
92. № 211 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылдық округі, Толқын ауылы, Жетісу көшесі № 4 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Толқын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Толқын ауылы.
93. № 212 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Д. Қонаев көшесі № 2 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д. Қонаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Түрген ауылы, көшелері толығымен: Шынасыл Бөрке, С. Иманбеков, Сәт Момбайұлы, Береке, А. Жолдыбаев, Бәйтерек, Тоқаш Бокин, Тәжметов, Пушкин, Дархан, Астана, Тәуелсіздік, М. Әуезов;
Құланаян Құлманбет көшесі № 65, 67, 67 А, 69, 71, 73, 73 А, 75, 77, 77 А, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 88 А, 89, 89 А, 90, 90 А, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 А, 102, 103, 104, 105, 106, 106 Б, 107, 108, 108 А, 108 Б, 108 Г, 109, 110, 110 А, 110 Б, 111, 112, 113, 114, 115,115 А, 115 Б, 116, 117, 118, 119, 120, 120 А, 120 Б; 121, 122, 123, 124, 125, 125 А, 126, 126 А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 134 А, 134 Б, 135, 135 А, 135 Б, 135 В, 136, 137, 138, 138 А, 139, 139 А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155 А, 156, 157, 157 А, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 166 А, 168, 170, 172, 174, 176.
94. № 213 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Князбаев көшесі № 59 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Жексембеков атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Түрген ауылы, көшелері толығымен: А. Масягин, А. Петров, Мәңгілік ел, Жүнісбай, Алтын ғасыр, Алтын Адам, Жетісу;

улица Куланаян Кулманбета № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 А, 24 Б, 26, 28, 28 А, 30, 30 А, 32, 34;
улица В. Харламова № 1, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 4 А, 4 Б, 4 Д, 5, 5 А, 5 В, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 48 А, 49, 50, 50 А, 50 Б, 51, 52, 53, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63 А, 63;
улица К. Князбаева № 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 7 А, 7 Б, 8, 9, 9 А, 10,11, 11 А, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 20 В, 21, 22, 22 А, 22 Б, 22 В, 22 Д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 40 Б, 41, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 45, 45 А, 46, 48, 48, 48 А, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 53 А, 53 Б, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 59 А, 60, 60 А, 62, 64, 66, 68, 68 А, 68 Б, 68 В, 68 Г, 68 Д, 70, 70 А, 72, 72 А;
улица Сатай батыра № 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 2 Г, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 7 Б, 7 В, 8, 9, 10, 11, 11 А, 11 Б, 11 В, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 23, 24, 24 А, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 52 а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 60, 61, 62, 63, 63 В, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
улица Желтоксан № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 3 А,4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 А, 69 70 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92 93, 93 А, 95, 97;
95.Избирательный участок № 214.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тургенский сельский округ, село Турген, улица Желтоксан строение № 97, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Ломоносова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Турген, улицы полностью: Воронежская, С. Сергеева, С. Бурдина, Терешковой, Гагарина, Е. Стамбекова, Н. Сушкова, Бейбитшилик;
улица Куланаян Кулманбета № 1, 1 А, 3, 3 А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25 А, 25 Б, 25 В, 27, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 39;

Құланаян Құлманбет көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 А, 24 Б, 26, 28, 28 А, 30, 30 А, 32, 34;
В. Харламов көшесі № 1, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 4 А, 4 Б, 4 Д, 5, 5 А, 5 В, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 48 А, 49, 50, 50 А, 50 Б, 51, 52, 53, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63 А, 63;
Қ. Князбаев көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 7 А, 7 Б, 8, 9, 9 А, 10,11, 11 А, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 20 В, 21, 22, 22 А, 22 Б, 22 В, 22 Д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40 А, 40 Б, 41, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 45, 45 А, 46, 48, 48, 48 А, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 53 А, 53 Б, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 59 А, 60, 60 А, 62, 64, 66, 68, 68 А, 68 Б, 68 В, 68 Г, 68 Д, 70, 70 А, 72, 72 А;
Сатай батыр көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 2 Г, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 7 Б, 7 В, 8, 9, 10, 11, 11 А, 11 Б, 11 В, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 23, 24, 24 А, 25, 25 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 52 а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59 А, 60, 61, 62, 63, 63 В, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
Желтоқсан көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 3 А,4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 52, 53, 54, 55, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 А, 69 70 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92 93, 93 А, 95, 97;
95. № 214 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі № 97 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Ломоносов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Түрген ауылы, көшелері толығымен: Воронежская, С. Сергеев, С. Бурдин, Терешкова, Гагарин, Е. Стамбеков, Н. Сушков, Бейбітшілік;
Құланаян Құлманбет көшесі № 1, 1 А, 3, 3 А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25 А, 25 Б, 25 В, 27, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 39;

улица В. Харламова № 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 71, 73, 115;
улица К. Князбаева № 61, 63, 65, 67, 67 А, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112;
улица Сатай батыра № 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 А, 94, 95, 95 А, 95 Б, 96, 97, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114 А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 137 А, 138, 139, 140,140 А, 140 Б, 140 В, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148 А, 148 Б, 149, 150, 151 152, 152 А, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172 А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 181, 182, 183, 184, 185, 185 А, 185 Б, 187, 189, 189 А, 191, 191 А, 193, 196 А, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 209 А, 209 Б, 209 В, 211, 211 А, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239 А, 241, 243, 247, 247 А, 249;
96.Избирательный участок № 215.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тургенский сельский округ, село Турген, улица Куланаян Кулманбета строение № 49, здание Дома Культуры села Турген при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка: село Турген, улицы полностью: Д. Конаева, Н. Терехина, Демесинова;
улица Куланаян Кулманбета № 42, 42 А, 44, 44 А, 46, 48, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 56, 57, 58, 59, 59 А, 60, 61, 62, 63, 64, 64 А, 66, 66 А, 66 Б, 68, 68 А, 70, 70 А, 72, 74, 74 А, 76, 76 А, 78, 78 А, 80, 82, 84, 86, 88, 88 А.
Молочно - товарная ферма № 2.
97. Избирательный участок № 216.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тургенский сельский округ, село Тургень, Куланаян Кулманбета строение № 45 Д, здание Тургенского центра первичной санитарной медицинской помощи коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Енбекшиказахская межрайонная многопрофильная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Тургень, улицы полностью: Т. Аубакирова, Абая, Достык, Жамбыла, Рыскулова;
улица Куланаян Кулманбета № 36, 36 А, 36 Б, 36 В, 38, 40, 40 А, 40 Б, 41, 41 Б, 43, 43 А, 43 А, 45, 45 Б, 45 В, 45 Г, 45 Д, 47, 47 А, 47 Б, 47 В, 47 Г.
98. Избирательный участок № 217.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тургенский сельский округ, село Таутурген, улица Буркеева строение № 3, здание коммунального государственного учреждения "Таутургенская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Таутурген;
форелевое хозяйство;
дома отдыха: "Синегорье", "Таутурген", "Эдельвейс", "Орбита".

В. Харламов көшесі № 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 71, 73, 115;
Қ. Князбаев көшесі № 61, 63, 65, 67, 67 А, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 А, 82, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112;
Сатай батыр көшесі № 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 А, 94, 95, 95 А, 95 Б, 96, 97, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114 А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 137 А, 138, 139, 140,140 А, 140 Б, 140 В, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148 А, 148 Б, 149, 150, 151 152, 152 А, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163 А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172 А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 181, 182, 183, 184, 185, 185 А, 185 Б, 187, 189, 189 А, 191, 191 А, 193, 196 А, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 209 А, 209 Б, 209 В, 211, 211 А, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 239 А, 241, 243, 247, 247 А, 249;
Желтоқсан көшесі № 94, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 102 А, 102 В, 103, 103 А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112 А, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 119 А, 119/7, 120, 120 Б, 121, 122, 122 А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136 Б, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142 А, 143, 144, 146, 148, 150, 150 А, 152, 175.
96. № 215 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет № 49 құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Түрген ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Түрген ауылы, көшелері толығымен: Д. Қонаев, Н. Терехин, Демесинов;
Құланаян Құлманбет № 42, 42 А, 44, 44 А, 46, 48, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 56, 57, 58, 59, 59 А, 60, 61, 62, 63, 64, 64 А, 66, 66 А, 66 Б, 68, 68 А, 70, 70 А, 72, 74, 74 А, 76, 76 А, 78, 78 А, 80, 82, 84, 86, 88, 88 А.
Сүт - тауарлы фермасы № 2.
97. № 216 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылдық округі, Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 45 Д құрылыс, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасцы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Еңбекшіқазақ ауданаралық көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Түрген алғашқы санитарлық медициналық көмек көрсету орталығының ғимараты.
98.№ 217 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Түрген ауылдық округі, Таутүрген ауылы, Бөркеев көшесі № 3 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таутурген негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Таутүрген ауылы;
форель шаруашылығы;
демалыс үйлері: "Синегорье", "Таутүрген", "Эдельвейс", "Орбита".

99.Избирательный участок № 218.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Бижанова строение № 91, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Х. Бижанова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Байтерек;
улица Абая № 161, 163, 165, 165 А, 167, 169, 171, 171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187 А, 189, 191, 193, 193 А, 195, 197 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255;
улица Кадырова № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 , 103, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117 А, 117 Б, 119, 119 Б;
улица Жибек Жолы № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78 А, 80, 80 Б, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112 А, 112 Б, 114, 116, 116 А, 116 Б, 116 В, 116 Г, 118, 118 А, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица Бижанова № 51, 53, 55, 57, 57 А, 59, 61, 63, 64, 65, 65 А, 66, 67, 67 А, 68, 68 А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 А, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 99, 97, 97 А, 97 Б, 98, 98 А, 99, 99 А, 99 Б, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108 А, 109, 110, 110 А, 111, 112, 112 А, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156 А, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164 А, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202 А, 204;
улица Ажибай батыра № 50, 52, 52 А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81, 82, 82 А, 82 Б, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 127 А;
улица Момышулы № 75, 75 Б, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89 В, 91, 93 95, 97, 97 А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 114 А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 128 А, 128 Б, 128 В, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 136, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174 А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190 А, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201,202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208 А, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 238 А, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278;

99.№ 218 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Бижанов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Бәйтерек;
Абай көшесі № 161, 163, 165, 165 А, 167, 169, 171, 171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187 А, 189, 191, 193, 193 А, 195, 197 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255;
Қадыров көшесі № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 , 103, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117 А, 117 Б, 119, 119 Б;
Жібек Жолы көшесі № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78 А, 80, 80 Б, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112 А, 112 Б, 114, 116, 116 А, 116 Б, 116 В, 116 Г, 118, 118 А, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Бижанов көшесі № 51, 53, 55, 57, 57 А, 59, 61, 63, 64, 65, 65 А, 66, 67, 67 А, 68, 68 А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 А, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 99, 97, 97 А, 97 Б, 98, 98 А, 99, 99 А, 99 Б, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108 А, 109, 110, 110 А, 111, 112, 112 А, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156 А, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164 А, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202 А, 204;
Әжібай батыр көшесі № 50, 52, 52 А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81, 82, 82 А, 82 Б, 83, 84, 85, 86, 86 А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92 А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98 А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 127 А;
Момышұлы көшесі № 75, 75 Б, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89 В, 91, 93 95, 97, 97 А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 114 А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 128 А, 128 Б, 128 В, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 136, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174 А, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190 А, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201,202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208 А, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 238 А, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278;

100.Избирательный участок № 219.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Илийская строение № 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алии Молдагуловой с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Улан, Маметовой, Улытау, Асы, Акжар, Нурпейсова, Иле, Абишева, Молдагуловой, Сарыарка;
улица Абая № 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 224 А, 226, 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 323/2;
улица Бижанова № 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270 А, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282 А, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306;
улица Кадыров № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 6 А, 8, 10, 12, 14, 16, 16 А, 16 Б, 18, 18 А, 20, 22, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38 А, 38 Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица Узар Усена № 153, 153 А, 155, 155 А, 155 Б, 157, 159, 161, 163, 163 А, 163 В, 178, 180, 182, 182 Б; 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194 А, 196, 198;
улица Вихрева № 132, 134, 136, 137, 137 А, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 145 А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151 А, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160 А, 161, 161 А, 162;
улица Каипова № 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 130;
переулки: Кайынды, Абишева, Асы, Усенова, Абая, Илийский, Вихрева, Шымбулак, Омарова, Улан, Актоган.
101. Избирательный участок № 220.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Жибек Жолы строение № 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек:

100.№ 219 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Іле көшесі № 12 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Ұлан, Мәметова, Ұлытау, Асы, Ақжар, Нұрпейісова, Іле, Әбішев, Молдағұлова, Сарыарқа;
Абай көшесі № 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 224 А, 226, 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 323/2;
Бижанов көшесі № 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 270 А, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282 А, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306;
Қадыров көшесі № 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 6 А, 8, 10, 12, 14, 16, 16 А, 16 Б, 18, 18 А, 20, 22, 24, 24 А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38 А, 38 Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Ұзар Үсен көшесі № 153, 153 А, 155, 155 А, 155 Б, 157, 159, 161, 163, 163 А, 163 В, 178, 180, 182, 182 Б; 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194 А, 196, 198;
Вихрев көшесі № 132, 134, 136, 137, 137 А, 138, 139, 140, 140 А, 141, 142, 143, 144, 145, 145 А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151 А, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160 А, 161, 161 А, 162;
Қайыпов көшесі № 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 130;
тұйық көшелер: Қайынды, Әбішев, Асы, Үсенов, Абай, Іле, Вихрев, Шымбұлақ, Омаров, Ұлан, Ақтоған.
101.№ 220 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі № 47 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен:

улица Жибек Жолы № 18, 18 А, 20, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30 32, 34, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
улица Абая № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100 А, 102, 104, 106, 108, 108 Б, 110, 110 А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138 А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
улица Момышулы № 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 75 Б, 76, 76 А, 78, 78 А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104 А, 106, 106 Б, 108;
улица Малай батыра № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 38 А, 38 Б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 Б, 98 В, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Розыбакиева № 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105, 106, 107, 108, 108 А, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119 А, 120, 121, 121 А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Сыздыкова № 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93 Е, 94, 95, 95 А, 95 Б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106 А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160;
улица Узар Усена № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139 А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151 А, 151 Б, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168 А, 170, 172, 174, 174 А, 176;

Жібек Жолы көшесі № 18, 18 А, 20, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30 32, 34, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Абай көшесі № 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100 А, 102, 104, 106, 108, 108 Б, 110, 110 А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138 А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
Момышұлы көшесі № 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 75 Б, 76, 76 А, 78, 78 А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104 А, 106, 106 Б, 108;
Малай батыр көшесі № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 38 А, 38 Б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 Б, 98 В, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Розыбакиев көшесі № 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105, 106, 107, 108, 108 А, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119 А, 120, 121, 121 А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Сыздықов көшесі № 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93 Е, 94, 95, 95 А, 95 Б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106 А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160;
Ұзар Үсен көшесі № 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127 А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139 А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151 А, 151 Б, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168 А, 170, 172, 174, 174 А, 176;

улица Вихрева № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135;
улица Таирова № 49, 51, 51 А, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 В, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 107 А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137, А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160 А, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 222, 22 А, 224;
улица Кадырова № 43, 45, 47, 49, 49 А, 51, 53, 53 А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75 А, 75 Б, 75 В, 77, 79, 79 А;
переулки: Розыбакиева, Алатау, Женис, Шыгыс, Сыздыкова, Сыздыкова-2.
102. Избирательный участок № 221.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Кабылова строение № 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая с пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Бабатоган, Акбулак;
улица Абая № 2, 2 В, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Таирова № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 Б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 А, 54, 56, 58;
улица Узар Усена № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Вихрева № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

Вихрев көшесі № 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135;
Таиров көшесі № 49, 51, 51 А, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 В, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105 А, 106, 107, 107 А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137, А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160 А, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 222, 22 А, 224;
Қадыров көшесі № 43, 45, 47, 49, 49 А, 51, 53, 53 А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75 А, 75 Б, 75 В, 77, 79, 79 А;
тұйық көшелер: Розыбакиев, Алатау, Жеңіс, Шығыс, Сызыдықов, Сыздықов-2.
102.№ 221 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Қабылов көшесі № 2 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы қазақ орта мектебі – мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Бабатоған, Ақбұлақ;
Абай көшесі № 2, 2 В, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
Таиров көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 Б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52 А, 54, 56, 58;
Ұзар Үсен көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Вихрев көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;

улица Каипова № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 15 А, 17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37 А, 39, 41, 43, 45;
улица Алмалы № 1, 1 А, 1 Б, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Кабылова № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Нургазина № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 3, 3 А, 3 Б, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 13 Б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25 А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83 А, 85, 87,89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
улица Жылысбаева № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61 63, 65, 67, 69;
улица Муратбаева № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 2 Б, 3, 5, 5 А, 5 Б, 7, 7 А, 9, 11;
участок районных электрических сетей;
микрорайон № 2;
переулки: Кабылова, Таирова, Онтустик.
103. Избирательный участок № 222.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Нургазина строение № 150, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ы. Алтынсарина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Кокпекты, Сункар, Саяжай, Кайрата Рыскулбекова, Талдыбулак;
улица Абая № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103 А, 105, 107, 109, 111, 113, 113 А, 115, 117, 119, 119 А, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159;
улица Жылысбаева № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 81 Б, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97 А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113 А, 115, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140;

Қайыпов көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 15 А, 17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37 А, 39, 41, 43, 45;
Алмалы көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Қабылов көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
Нұрғазин көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 3, 3 А, 3 Б, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 13 Б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25 А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83 А, 85, 87,89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111;
Жылысбаев көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61 63, 65, 67, 69;
Мұратбаев көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 2 Б, 3, 5, 5 А, 5 Б, 7, 7 А, 9, 11;
аудандық электр жүйесі учаскесі;
№ 2 ықшам ауданы;
тұйық көшелер: Қабылов, Таиров, Оңтүстік.
103. № 222 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 150 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Көкпекті, Сұңқар, Саяжай, Қайрат Рысқұлбеков, Талдыбұлақ;
Абай көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103 А, 105, 107, 109, 111, 113, 113 А, 115, 117, 119, 119 А, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159;
Жылысбаев көшесі № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 81 Б, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91 А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97 А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113 А, 115, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140;

улица Кабылова № 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 166 А;
улица Нургазина № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156 А, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164 А, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174,175, 176, 177, 178, 179, 180, 181,182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 197 А;
улица Бижанова № 1, 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 3, 3 А, 3 Б, 3 В, 4, 4 А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 10 А, 10 Б, 11, 11 А, 11 Б, 12, 12 А, 12 Б, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 50 А, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Орынтаева № 1, 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 Б, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 9 Б, 10, 11, 11 Б; 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 18 А, 19, 19 А, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 24, 24 А, 25, 25 А, 26, 26 А, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 Б, 32, 32 А, 32 Б, 33, 33 А, 34, 34 А, 36, 36 А, 38, 38 А;
улица Кенжебаева № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Кендала № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 39 А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 А, 56, 57, 58, 58 А, 59, 61, 63;
улица Алмалы № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 45 Б, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56 А, 58, 58 А, 60, 74, 75, 78 А, 79 А, 88 А, 89 А, 90 А, 91 А, 95 А, 96 А, 97 А;
улица Ажибай батыр № 1, 2, 2 А, 2 Б, 3, 3 А, 4, 4 А, 4 Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 Б, 15, 15 Б, 16, 16 Б, 17, 17 А, 17 Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 28 Б, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 А, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53;

Қабылов көшесі № 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123 А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 166 А;
Нұрғазин көшесі № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156 А, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164 А, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174,175, 176, 177, 178, 179, 180, 181,182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 197 А;
Бижанов көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 3, 3 А, 3 Б, 3 В, 4, 4 А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 10 А, 10 Б, 11, 11 А, 11 Б, 12, 12 А, 12 Б, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 47, 47 А, 48, 49, 50, 50 А, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Орынтаев көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 Б, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 9 Б, 10, 11, 11 Б; 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 18 А, 19, 19 А, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 24, 24 А, 25, 25 А, 26, 26 А, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 Б, 32, 32 А, 32 Б, 33, 33 А, 34, 34 А, 36, 36 А, 38, 38 А;
Кенжебаев көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56;
Кеңдала көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 38 А, 39, 39 А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 А, 56, 57, 58, 58 А, 59, 61, 63;
Алмалы көшесі № 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А,37 Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 45 Б, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56 А, 58, 58 А, 60, 74, 75, 78 А, 79 А, 88 А, 89 А, 90 А, 91 А, 95 А, 96 А, 97 А;
Әжібай батыр көшесі № 1, 2, 2 А, 2 Б, 3, 3 А, 4, 4 А, 4 Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 Б, 15, 15 Б, 16, 16 Б, 17, 17 А, 17 Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 28 Б, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 А, 32, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53;

улица Жибек Жолы № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109 А, 111, 113, 115, 115 А, 115 Б, 117, 119, 119 А, 121, 123, 123 М, 125, 127, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
переулок: Кабылова-1.
104. Избирательный участок № 223.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Бокина строение № 40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени П. Вихрева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Рахымжан Кошкарбаев, Егизбаева, Гани Батыра, Бокина, Куншуак, Гарышкер, Евгения Брусиловского, Карасу;
улица Нургазина № 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239;
улица Кендала № 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А;
улица Жылысбаева № 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 166 А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
улица Кабылова № 161, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 188 А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237;
улица Жибек Жолы № 169, 171, 173, 175, 175 А, 175 Б, 175 Г, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213 А, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231 А, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 297 А, 299, 299 А, 301, 303, 303 А, 305, 307, 325, 331;
переулки: Ырысты, Мереке, Егизбаева.
105. Избирательный участок № 224.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Абдикримова строение № 14 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Кенжебаева" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Жетысу, Жиделы, Жанатурмыс, Арасан, Сайдуллаева, Кайнар, Мукашева;

Жібек Жолы көшесі № 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109 А, 111, 113, 115, 115 А, 115 Б, 117, 119, 119 А, 121, 123, 123 М, 125, 127, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
тұйық көше: Қабылов-1.
104. № 223 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Бокин көшесі № 40 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "П. Вихрев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Рахымжан Қошқарбаев, Егізбаев, Ғани Батыр, Бокин, Күншуақ, Ғарышкер, Евгений Брусиловский, Қарасу;
Нұрғазин көшесі № 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239;
Кеңдала көшесі № 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А;
Жылысбаев көшесі № 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 166 А, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
Қабылов көшесі № 161, 163, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186,187, 188, 188 А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237;
Жібек Жолы көшесі № 169, 171, 173, 175, 175 А, 175 Б, 175 Г, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213 А, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231 А, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 288, 289, 291, 293, 295, 297, 297 А, 299, 299 А, 301, 303, 303 А, 305, 307, 325, 331;
тұйық көшелер: Ырысты, Мереке, Егізбаев.
105. № 224 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Абдикаримов көшесі № 14 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Кенжебаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Жетісу, Жиделі, Жаңатұрмыс, Арасан, Сайдуллаев, Қайнар, Мұқашев;

улица Жибек Жолы № 168, 168 А, 170, 172, 174, 174 А, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194 А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 260 А, 260 Б, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280,282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 302 А, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332;
улица Малай батыра № 221, 223, 225, 227, 229, 229 А, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 274, 278;
улица Семятова № 2, 2 А, 4, 6, 6 А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
переулки: Шапагат, Малай батыра, Кондвор, Райавтодор.
106. Избирательный участок № 225.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Нургазина строение № 2 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шелекский политехнический колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Масакская, Актогай, Кагазбаева;
улица Жибек Жолы № 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3 А, 4, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 8 В, 9, 9 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 17 А, 19, 21, 21 Г, 23, 25, 25 А, 25 Б, 27, 29, 31, 31 А, 31 Б, 31 В, 33, 33 А, 33 Б, 35, 35 А;
улица Момышулы № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26 А, 28, 30;
улица Малай батыра № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 2 Д, 3, 3 Б, 4, 5, 5 А, 5 Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 А;
улица Каипова № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 А, 59, 59 А, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131;
улица Нургазина № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 64, 66, 66 А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;

Жібек Жолы көшесі № 168, 168 А, 170, 172, 174, 174 А, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194 А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 260 А, 260 Б, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280,282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 302 А, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332;
Малай батыр көшесі № 221, 223, 225, 227, 229, 229 А, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 270, 272, 274, 278;
Семятов көшесі № 2, 2 А, 4, 6, 6 А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
тұйық көшелер: Шапағат, Малай батыр, Кондвор, Райавтодор.
106.№ 225 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 2 А құрылыс, "Алматы облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Шелек политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Масақты, Ақтоғай, Қағазбаев;
Жібек Жолы көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3 А, 4, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 8 В, 9, 9 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 17 А, 19, 21, 21 Г, 23, 25, 25 А, 25 Б, 27, 29, 31, 31 А, 31 Б, 31 В, 33, 33 А, 33 Б, 35, 35 А;
Момышұлы көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26 А, 28, 30;
Малай батыр көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 2 Д, 3, 3 Б, 4, 5, 5 А, 5 Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 А;
Қайыпов көшесі № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 А, 59, 59 А, 60, 60 А, 61, 62, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131;
Нұрғазин көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 64, 66, 66 А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;

улица Муратбаева № 4, 6, 8, 8 Г, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30 А, 32 А, 32 П, 36 А, 36 Б;
улица Сыздыкова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70;
улица Кадырова № 1, 1 А, 1, Б, 1 В, 3, 3 А, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29 А, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Розыбакиева № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 А, 75;
микрорайон № 1;
переулки: Каипова, Момышулы, Нургазина.
107. Избирательный участок № 226.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Майское, улица Жеруйык строение № 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Маметовой с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Майское; село Торгайбаза.
108. Избирательный участок № 227.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Абдикаримова строение № 62 Г, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия села Шелек" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью: Пятно, Шаттык, Ынтымак, Шиелы, Ахметова, Имамниязова, Макатаева, Бирлик, Абдикаримова, Береке, Белбулак, Арна, Алматы, Хантанири, Алаш, Жалагаш, Атамекен, Жобаланган-7, Аубакирова, Ауэзова, Жандосова;
улица Семятова № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
переулки: Имамниязова, Белбулак, Абдикаримова.
109. Избирательный участок № 966.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Акшийский сельский округ, село Акши, улица Болек батыра строение № 56 Б, фойе здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Болек батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Акши, улицы полностью: Даркембая, Жунисбая, А. Салимбая, С. Кошыкбаева, Ж. Нуртая, Ж. Куттым, Н. Боденко, К. Кусаина, Жамбыла, К. Байсауов, Айтеке би, Толе би, Артык батыра, Казыбек би, Отеген батыра, К. Мусралиев, Калкабай батыра, Наурызбай батыра.
110. Избирательный участок № 988.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Р. Токатаева строение № 105, здание изолятора временного содержания государственного учреждения "Управление полиции Енбекшиказахского района департамента полиции Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Есик, изолятор временного содержания.

Мұратбаев көшесі № 4, 6, 8, 8 Г, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30 А, 32 А, 32 П, 36 А, 36 Б;
Сыздықов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70;
Қадыров көшесі № 1, 1 А, 1, Б, 1 В, 3, 3 А, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29 А, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Розыбакиев көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 А, 75;
№ 1 ықшам ауданы;
тұйық көшелер: Қайыпов, Момышұлы, Нұрғазин.
107.№ 226 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Май ауылы, Жерұйық көшесі № 8 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Мәметова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Май ауылы; Торғайбаз ауылы.
108.№ 227 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Абдикаримов көшесі № 62 Г құрылыс. "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шелек ауылындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Пятно, Шаттық, Ынтымақ, Шиелі, Ахметов, Имамниязов, Мақатаев, Бірлік, Абдикаримов, Береке, Белбұлақ, Арна, Алматы, Хантәңірі, Алаш, Жалағаш, Атамекен, Жобаланған-7, Әубәкіров, Әуезов, Жандосов;
Семятов көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 1 Г, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
тұйық көшелер: Имамниязов, Белбұлақ, Әбдікәрімов.
109.№ 966 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақши ауылдық округі, Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 56 Б құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөлек батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының фойесі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақши ауылы, көшелері толығымен: Дәркембай, Жүнісбаев, А. Сәлімбай, С. Қошықбаев, Ж. Нұртай, Ж. Құттым, Н. Боденко, Қ. Құсаин, Жамбыл, К. Байсауов, Әйтеке би, Төле би, Артық батыр, Қазыбек би, Өтеген батыр, К. Мусралиев, Қалқабай батыр, Наурызбай батыр.
110.№ 988 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Р. Тоқатаев көшесі № 105 құрылыс, "Алматы облысы полиция департаментінің Еңбекшіқазақ ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Есік қаласы, уақытша ұстау изоляторы.

111. Избирательный участок № 989.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Б. Момышулы строение № 97, здание изолятора временного содержания Шелекского отдела полиции государственного учреждения "Управление полиции Енбекшиказахского района департамента полиции Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, изолятор временного содержания.
112. Избирательный участок № 991.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Асинский сельский округ, село Дихан, улица Тохсунова строенеие № 19, здания коммунального государственного учреждения "Диханская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Дихан;
113. Избирательный участок № 992.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Орикти, трасса "Есик-Александровка" 8 км, строение № 4, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа имени Алихано Бокейхана" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области"
Границы избирательного участка: потребительские кооперативы садоводческие общества: "ПКСО Ветеран 10/2", "ПКСО Самал", "ПКСТ Кыпшак";
потребительский кооператив "Объединенного садоводческого товарищества имени Калинина".
114. Избирательный участок № 1021.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая, строиние № 336, здание Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Енбекшиказахская многопрофильная центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранение Алматинскоя области".
Границы избирательного участка: город Есик, Енбекшиказахская многопрофильная центральная районная больница.
115. Избирательный участок № 1022.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Кадыров, строение № 2 В, здание Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Енбекшиказахская районная больница №1 села Шелек" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
Границы избирательного участка: село Шелек, Енбекшиказахская районная больница №1 села Шелек
116. Избирательный участок № 1035.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Болекский сельский округ, село Болек, улица Астана, строение без номера, здание Дома Культуры села Болек при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный дом культуры имени Туманбая Молдагалиева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Енбекшиказахского района".
Границы избирательного участка:
потребительские кооперативы: "Садоводческое общество "Ромашка", "Садоводческое общество "Ветеран", "Садоводческое общество "СОЛНЕЧНОЕ.", "Садоводческое общество "Деметра", "Садоводческое товарищество "Темиржолы - Жетысу", "Садоводческое товарищество "Энтузиаст", "ШИННИК", "Химик";

111. № 989 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 97 құрылыс, "Алматы облысы полиция департаментінің Еңбекшіқазақ ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Шелек полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, уақытша ұстау изоляторы.
112. № 991 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Асы ауылдық округі, Дихан ауылы, Тохсунов көшесі № 19 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дихан негізгі орталық мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Дихан ауылы.
113. № 992 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, "Есік-Александровка" тас жолы 8 км № 4 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлихан Бөкейханов атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "ПКСО Ветеран 10/2", "ПКСО Самал", "ПКСТ Қыпшақ",
"Калинин атындағы біріккен бақшашылық серіктестігі" тұтыну кооперативі.
114. №1021 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі, № 336 құрылыс, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Еңбекшіқазақ көп бейінді орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Еңбекшіқазақ көп бейінді орталық аудандық ауруханасының аумағы.
115. №1022 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Қадыров көшесі, № 2 В құрылысы, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шелек ауылының №1 Еңбекшіқазақ аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылының №1 Еңбекшіқазақ аудандық ауруханасының аумағы.
116. № 1035 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бөлек ауылдық округі, Бөлек ауылы, Астана көшесі нөмірсіз құрылыс, "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұманбай Молдағалиев атындағы аудандық Мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Бөлек ауылының Мәдениет Үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы:
тұтыну кооперативтері: "Ромашка" Бақшашылық қоғамы", "Ветеран" Бақшашылық қоғамы", "СОЛНЕЧНОЕ." Бақшашылық қоғамы", "Деметра" бау-бақша қоғамы", "Бақшашылық серіктестігі "Теміржолы - Жетысу", "Бақшашылық серіктестігі "Энтузиаст", "ШИННИК", "Химик";

потребительские кооперативы садоводческие общества: "Тас-Гуль", "Таугуль", "Чайка", "Дружба-1", "ПРОГРЕСС", "Октябрь", "Массив Иссык", "Жетысу", "Монтажник-1";
потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Подснежник", "Алмагуль", "Кировец 37", "Восход-АЗТМ", "Джетысу-Дружба", "Дюбек", "Ак-Бидай", "Труд", "АЗОК";
потребительский кооператив садоводов "Орешек";
садоводческий потребительский кооператив "Иссык";
общественные объединения: "Энергетик", "Чубар".
117. Избирательный участок № 1036.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Байтерекский сельский округ, село Байтерек, улица Мира строение № 55 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Байтерек" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байтерек, улицы полностью: Нововиноградная, Виноградная
потребительский кооператив "Садоводческие товарищество "Авиаремонтник";
потребительские кооперативы садоводческие общества: "Надежда", "Рубин", "Ковровщица", "Автомобилист", "Ветеран", "Семиречье", "Тункурус", "Байтерек-Рассвет";
потребительские кооперативы садоводческие товарищество: "Бастау", "Орел".
118. Избирательный участок № 1037.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Рахатский сельский округ, село Орикти, трасса "Есик-Александровка" 8 км, строение № 4, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа имени Алихано Бокейхана" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области"
Границы избирательного участка: потребительские кооперативы садоводческие общества: "Восход";
119. Избирательный участок № 1038.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Шелекский сельский округ, село Шелек, улица Бижанова строение № 91, спорт зал здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Х. Бижанова" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шелек, улицы полностью, Кольды;
улица Малай батыра № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 А, 103, 105, 107, 107 А, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126 А, 126 Б, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182 А, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198 А, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206 А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 214 А, 215, 216, 216 А, 217, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242;

тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Тас-Гуль", "Таугуль", "Чайка", "Дружба-1", "ПРОГРЕСС", "Октябрь", "Массив Иссык", "Жетысу", "Монтажник-1";
тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Подснежник", "Алмагуль", "Кировец 37", "Восход-АЗТМ", "Джетысу-Дружба", "Дюбек", "Ак-Бидай", "Труд", "АЗОК";
бағбандардың тұтыну кооперативі "Орешек";
бақшашылық тұтынушылар кооперативі "Иссык";
қоғамдық бірлестіктер: "Энергетик", "Чубар".
117. № 1036 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, Мира көшесі № 55 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бәйтерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелері толығымен: Нововиноградная, Виноградная,
тұтыну кооперативтері: "Садоводческое товарищество "Авиаремонтник";
тұтыну кооперативі бақшашылық қоғамдастықтары: "Надежда", "Рубин", "Ковровщица", "Автомобилист", "Ветеран", "Семиречье", "Тункурус", "Байтерек-Рассвет";
тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Бастау", "Орел".
118. № 1037 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат ауылдық округі, "Есік-Александровка" тас жолы 8 км № 4 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлихан Бөкейханов атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Восход".
119. № 1038 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылдық округі, Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Бижанов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шелек ауылы, көшелері толығымен: Көлді;
Малай батыр көшесі № 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101 А, 103, 105, 107, 107 А, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126 А, 126 Б, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132 А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182 А, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198 А, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206 А, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 214 А, 215, 216, 216 А, 217, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242;

улица Сыздыкова № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 151, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205,206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 225 А, 226, 227, 227 А, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258 А, 258 Б, 260, 262, 264, 264 А, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 278 А, 280;
улица Орынтаева № 35, 35 А, 37, 37 А, 39, 39 А ,40, 40 А, 41, 41 А , 42, 42 А, 43, 44, 44 А, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 49 А, 50, 50 А, 51, 51 А, 52, 52 А, 53, 54, 55, 55 А, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 62 А, 62 Б, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 68 А, 69, 69 А, 70,71, 72, 73, 74, 74 Б, 75, 75 А, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106 А, 107, 107 А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117 А, 118, 119, 120, 120 А, 121, 122, 123, 124, 125, 125 А, 125 Б, 126, 126 А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134 А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152;
улица Кенжебаева № 49, 51, 53, 55, 57, 57 А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 А, 82 Б, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 143;
улица Розыбакиева № 143, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188 А, 189, 190, 191, 192, 192 А, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198 А, 199, 200, 201, 201 А, 202, 202 А, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222.
120. Избирательный участок № 1041.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Аватский сельский округ, село Ават, улица Ибдиминова строение № 15 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени О. Мухаммади" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ават, улицы полностью: Тауелсиздик, Саймасай, Крылов, Бейтбитшилик, Гагарина, Байтерек, Бесагаш, Жетысу, Жибек Жолы, Алмалы, Мансурова, Розыбакиева;
садоводческие товарищества: "Багдаршам", "Эдельвейс", "Солнечная поляна", "Алматинское трамвайно-троллейбусное управление".

Сыздықов көшесі № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 151, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205,206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 225 А, 226, 227, 227 А, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258 А, 258 Б, 260, 262, 264, 264 А, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 278 А, 280;
Орынтаев көшесі № 35, 35 А, 37, 37 А, 39, 39 А ,40, 40 А, 41, 41 А , 42, 42 А, 43, 44, 44 А, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 49 А, 50, 50 А, 51, 51 А, 52, 52 А, 53, 54, 55, 55 А, 56, 56 А, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 62 А, 62 Б, 63, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 68 А, 69, 69 А, 70,71, 72, 73, 74, 74 Б, 75, 75 А, 76, 76 А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94 А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106 А, 107, 107 А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117 А, 118, 119, 120, 120 А, 121, 122, 123, 124, 125, 125 А, 125 Б, 126, 126 А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134 А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 152;
Кенжебаев көшесі № 49, 51, 53, 55, 57, 57 А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 А, 82 Б, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 143;
Розыбакиев көшесі № 143, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188 А, 189, 190, 191, 192, 192 А, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198 А, 199, 200, 201, 201 А, 202, 202 А, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222.
120. № 1041 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ават ауылдық округі, Ават ауылы, Ибдиминов көшесі № 15 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Омар Мұхаммади атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ават ауылы, көшелері толығымен: Тәуелсіздік, Саймасай, Крылов, Бейбітшілік, Гагарин, Бәйтерек, Бесағаш, Жетісу, Жібек Жолы, Алмалы, Мансуров, Розыбакиев;
бақ өсірушілер серіктестіктері: "Бағдаршам", "Эдельвейс", "Солнечная поляна", "Алматы трамвай-троллейбус басқармасы".

121. Избирательный участок № 1042.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Байтерекский сельский округ, село Байтерек, улица Мира строение № 55 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Байтерек" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Байтерек, улицы полностью: Горная, Дачная, Заводская, Комсомольская, Луговая, Новая, Мира, Подстанция, Победы, Транспортная, Цветочная, Южная, Дружбы, Каменистая, Новосельская, Солнечная, Юности;
переулок Тенистый;
садоводческие товарищество: "Птицевод", "Тенкара".
122. Избирательный участок № 1043.
Местонахождение избирательного участка: Алматинская область, Енбекшиказахский район, Тескенсуский сельский округ, село Тескенсу, улица Калдыбаева строение № 1, зал заседаний здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Енбекшиказахскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Тескенсу, улицы полностью: Райымбек батыра, Дулатова, Жамбыла, Оразкула, Сейсенбаева, Мырзабекова, Токбаева, Торткуль, Жылангозова, Кенжетаева, Абая;
переулки: Дулатова, Жылангозова, Оразкула.

121. № 1042 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, Мира көшесі № 55 А құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бәйтерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелері толығымен: Горная, Дачная, Заводская, Комсомольская, Луговая, Новая, Мир, Подстанция, Победа, Транспортная, Цветочная, Южная, Дружба, Каменистая, Новосельская, Солнечная, Юность,
Тенистый тұйық көшесі;
бақшашылық қоғамдастықтары: "Птицевод", "Тенкара".
122. № 1043 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Тескенсу ауылдық округі, Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1 құрылыс, "Алматы облысы білім басқармасының Еңбекшіқазақ ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тескенсу ауылы, көшелері толығымен: Райымбек батыр, Дулатов, Жамбыл, Оразқұл, Сейсенбаев, Мырзабеков, Тоқбаев, Төрткөл, Жылангөзов, Кенжетаев, Абай;
тұйық көшелер: Дулатов, Жылангөзов, Оразқұл.