О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-134 "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 24 октября 2025 года № 52-169
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-134 "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 42 091 935 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 25 139 255 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 534 117 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 356 585 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 15 061 978 тысяч тенге;
2) затраты 43 993 274 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 37 597 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47 184 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 587 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 938 936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 938 936 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 541 158 тысяч тенге;
погашение займов 1 295 030 тысяч тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 52-169 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 42 091 935 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 139 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 534 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 356 585 мың теңге;
трансферттер түсімі 15 061 978 мың теңге;
2)шығындар 43 993 274 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 37 597 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47 184 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 587 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 938 936 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 938 936 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 541 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 295 030 мың теңге;";

используемые остатки бюджетных средств 692 808 тысяч тенге;
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров
Приложение решению
маслихата города Қонаев
от 24 октября 2025 года № 52-169
Приложение 1 решению
маслихата города Қонаев
от 27 декабря 2024 года № 37-134
Бюджет города Қонаев на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 692 808 мың теңге.;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров
Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 52-169 шешіміне қосымша
Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-134 шешіміне 1-қосымша
Қонаев қаласының 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

214 612
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
965 520
1
Социальное обеспечение
98 535
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 535
005
Государственная адресная социальная помощь
98 535
2
Социальная помощь
618 932
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
552 449
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 847
006
Оказание жилищной помощи
1 106
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
117 074
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 297
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
92 776
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
328 349
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 483
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
66 483
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
248 053
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168 053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 262
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 523
021
Капитальные расходы государственного органа
18 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
63 889
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
8 179
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 200
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

214 612
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
965 520
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
98 535
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 535
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
98 535
2
Әлеуметтiк көмек
618 932
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
552 449
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 847
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 106
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
117 074
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 297
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
92 776
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
328 349
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 483
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
66 483
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
248 053
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168 053
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 262
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 523
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
63 889
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 179
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 200
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі