Об утверждении тарифов на сбор, транспортировку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Қонаев Алматинской области
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 30 июля 2025 года № 49-163
В соответствии с подпунктом 3) статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпункт 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Қонаев (без учета утилизации и переработки) согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Қонаев С.Нуркадыров
Приложение к решению маслихата города Қонаев от 30 июля 2025 года №49-163
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Қонаев (без учета утилизации и переработки)
Наименование
Цена, в теңге
1
Месячный тариф на одного жителя составляет:
Для жителя МЖД (благоустроенный)
528 теңге
2
Месячный тариф на одного жителя составляет:
Для жителя ЖД (неблагоустроенный)
539 теңге
3
Тариф для юридических лиц, 1м³
(1 вывоз)
3040 тенге

Алматы облысының Қонаев қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 шілдедегі № 49-163 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1- тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда) арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нұрқадыров
2025 жылғы 30 шілдедегі № 49-163 шешіміне қосымша
Қонаев қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда) арналған тарифтер
Атауы
Бағасы, теңгемен
1
Көпқабатты жайлы үй тұрғыны үшін
528 теңге
2
Жай үй (жайластырылмаған) тұрғыны үшін
539 теңге
3
Заңды тұлғаларға арналған тариф,
1 м³ (1 рет шығару)
3040 тенге