О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-134 "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 13 июня 2025 года № 46-155
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 37-134 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы 41 477 241 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 24 918 087 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 126 463 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 988 095 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 14 444 596 тысяч тенге;
2)затраты 43 582 046 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 69 053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 78 640 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 587 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 13 маусымдағы № 46-155 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 41 477 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 918 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 126 463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 988 095 мың теңге;
трансферттер түсімі 14 444 596 мың теңге;
2)шығындар 43 582 046 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 69 053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 78 640 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 587 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 173 858 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 173 858 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 776 080 тысяч тенге;
погашение займов 1 295 030 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 692 808 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 173 858 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 173 858 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 776 080 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 295 030 мың теңге;";
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 692 808 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

255 248
1
Правоохранительная деятельность
29 748
467
Отдел строительства района (города областного значения)
29 748
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
29 748
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
225 500
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
225 500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
225 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 143 788
1
Социальное обеспечение
199 731
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
199 731
005
Государственная адресная социальная помощь
199 731
2
Социальная помощь
620 037
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
553 554
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 847
006
Оказание жилищной помощи
3 506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
161 744
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 058
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 050
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
284 349
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 483
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
66 483
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
324 020
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144 020
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 529
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 523
021
Капитальные расходы государственного органа
18 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия

255 248
1
Құқық қорғау қызметi
29 748
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
29 748
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
29 748
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
225 500
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
225 500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
225 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 143 788
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
199 731
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
199 731
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
199 731
2
Әлеуметтiк көмек
620 037
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
553 554
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 847
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
161 744
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 058
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 050
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
284 349
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 483
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
66 483
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
324 020
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144 020
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 529
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 523
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер