Об утверждении натуральных норм потребления для подведомственных ветеринарных организаций государственного учреждения "Управление ветеринарии Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 14 октября 2025 года № 309
В соответствии с пунктом 3 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 25 главы 3 Правил планирования бюджета, утверждҰнных приказом Министра финансов Республики Казахстан от 29 апреля 2025 года № 208, протоколом областной бюджетной комиссии от 25 августа 2025 года № 9/2025 акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесіне ведомстволық бағынысты ветеринариялық ұйымдар үшін заттай тұтыну нормаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қазандағы № 309 қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 70-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 208 бұйрығымен бекітілген Бюджеттік жоспарлау қағидаларының 3-тарауының 25-тармағына, облыстық бюджет комиссиясының 2025 жылғы 25 тамыздағы № 9/2025 хаттамасына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: