О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 288 "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 400. Прекращено действие в связи с истечением срока
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тассайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 288 следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тассайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 532 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 432 тысяч тенге;
2) затраты – 80 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 925 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 925 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 925 тыс тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 288 "2025-2027 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 400 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 288 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 78 532 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 58 432 мың теңге;
2) шығындар – 80 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 925 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 925 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 925 мың теңге.".