О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 287 "Об утверждении бюджета Табантальского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 9 июля 2025 года № 344
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Табантальского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 287 следующие изменения:
1) преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:";
2) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Табантальского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 286 тысяч тенге;
2) затраты – 54 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге , в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 287 "2025-2027 жылдарға арналған Табантал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 344 шешімі
ХРОМТАУ АУДАНДЫҚ МӘСЛИХАТЫ ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Табантал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 287 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Табантал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 896 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 286 мың теңге;
2) шығындар – 54 896 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".