О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 283 "Об утверждении бюджета Сарбулакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 406
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Сарбулакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 283 следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
"1. Утвердить бюджет Сарбулакского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 189622 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5135 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов - 184487 тысяч тенге;
2) затраты - 191186,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) не нефтяной дефицита ( профицит) бюджета – 0 тенге:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1564,7 тысяч тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 283 "2025-2027 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 406 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 283 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жана редакцияда жазылсын"
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 186361 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 181226 мың теңге;
2) шығындар - 187925,7 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржылық активтердi сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті)– 0 теңге:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1564,7 мың теңге.