О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 253 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2025 – 2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 18 сентября 2025 года № 362
Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 253 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 692 915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 318 462 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 910 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 979 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 289 564 тысяч тенге;
2) затраты – 5 816 783,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -15 530 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 776 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 306 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -108 338,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 108 338,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 70 776 тысяч тенге;
погашение займов – 86 306,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 123 868,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 18 сентября
2025 года № 362
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 20 декабря
2024 года № 253
Бюджет Каргалинского района на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 253 "2025-2027 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 362 шешімі
Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 253 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 692 915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 318 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –76 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 979 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 289 564 мың теңге;
2) шығындар – 5 746 783,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -15 530 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 776 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 306 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -108 338,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 108 338,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 70 776 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 86 306,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 123 868,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
18 қыркүйектегі № 362
шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
20 желтоқсандағы № 253
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер