О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 270 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2025 года № 338. Прекращено действие в связи с истечением срока
Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 270 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 и 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 67904 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9841 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 289 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57774 тысяч тенге;
2) затраты – 72978,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5074,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5074,2 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 5074,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 мая 2025 года
№ 338
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 270
Бюджет Степного сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 "2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 мамырдағы № 338 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің преамбуласы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85-бабының 3 тармағына, 91 және 96-баптарының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67904 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 289 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 57774 мың теңге;
2) шығындар – 72978,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтер сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -5074,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 5074,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5074,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
27 мамырдағы № 338 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 270
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер