О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 192 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 273
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 192 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнения:
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аманкольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71621,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 187,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63314 тысячи тенге;
2) затраты – 71751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -129,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129,6тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 192 "2025-2027 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 273 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 192 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 71621,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –8080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 187,4 мың теңге;
трансферттер түсімі –63314 мың теңге;
2) шығындар – 71751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -129,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;