О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 197 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 сентября 2025 года № 262
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 197 следующие изменения:
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете Жайсанбайского сельского округа на 2025 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
760 тысяч тенге- на освещение улиц в населенных пунктах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного
маслихата:
М. Турымов

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 197 "2025-2027 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 262 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 197 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2025 жылға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға - 760 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат төрағасы: М. Турымов