О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 235
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 316
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащынского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 235 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 243 066,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158 276,5 тысяч тенге;
2) затраты – 266 030,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 22964,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 22 964,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 964,0, тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 07 ноября 2025
года № 316
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 235
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"2025-2027 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 235 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 316 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 235 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 243 066,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 158 276,5 мың теңге;
2) шығындар –266 030,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 964,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 964,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 964,0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
07 қаршадағы № 316 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 235
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР