Об установлении размера стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Байганинского района
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2025 года № 303
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.10.2025.
В соответствии со статьей 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Трудовым кодексом Республики Казахстан, постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" и постановлением акимата Байганинского района от 25 июль 2025 года № 179 "Об утверждении порядка и условий для установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Байганинского района", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств районного бюджета стимулирующую надбавку в размере не более пятьдесят процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный центр" и коммунального государственного учреждения "Байганинский районный центр по делам религии и связи с общественностью" государственного учреждения "Байганинский районный отдел внутренней политики", за исключением технического персонала.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 октября 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Дауылбаев

Байғанин ауданының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақының мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 303 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.10.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысына және Байғанин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 шілдедегі № 179 "Байғанин ауданының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" қаулысына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен "Байғанин аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекеме және "Байғанин аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байғанин аудандық дін істері және қоғаммен байланыс жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің техникалық персоналын қоспағанда, қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына елу пайыздан аспайтын мөлшерде ынталандыру үстемақылар белгіленсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық мәслихатының төрағасы М. Дауылбаев