О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 234
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2025 года № 295. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 234 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаркамысского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) доходы – 49 424 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 178 тысяч тенге;
2) затраты – 53358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -3 934 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 934 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –3 934 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Дауылбаев
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 01 август 2025 года
№ 295
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года№ 234
Бюджет Жаркамысского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"2025-2027 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 234 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 295 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 234 "2025-2027 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы"шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 424 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 246мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38178 мың теңге;
2) шығындар – 53 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3934 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3934мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3934 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Дауылбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
01 тамыздағы № 295 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 234
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР