О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 242 "Об утверждении бюджета города Алга на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 333
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Алга на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 242 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 011 807,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 237 231 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 964 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 948 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 752 664,3 тысяч тенге;
2) затраты - 1 029 880,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 18 072,9 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 072,9 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 072,9 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 "2025-2027 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 333 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Алға қаласы бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 011 807,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 237 231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 964 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20 948 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі - 752 664,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 029 880,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 18 072,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 18 072,9 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 18 072,9 теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.