О понижении размера ставки
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 12 ноября 2025 года № 206/51-8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан в городе Косшы с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Косшы А. Куатбеков

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 206/51-8 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабын және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 726-бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеме мөлшерін Қосшы қаласында 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендету.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков