О бюджете Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № 8С-39/14.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 158708,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136928,4 тысяч тенге;
2) затраты – 161871,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/14 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158708,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 136928,4 мың теңге;
арнайы түсімдер - 0,0 мың теңге;
2) шығындар – 161871,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3162,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -3162,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 18.05.2026 № 8С-44/4 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2026 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 30403,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3162,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3162,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 18.05.2026 № 8С-44/4 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған ауылдық бюджетте 30403,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

3. Учесть, что в составе поступлений сельского бюджета на 2026 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М. Нурпанова
Приложение 1
к решению
Бурабайского районного маслихата
от 24 декабря 2025 года № 8С-39/14
Бюджет Абылайханского сельского округа на 2026 год

3. 2026 жылға арналған ауылдық бюджеттің түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С-39/14 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Абылайхан ауылдық округінің бюджеті