О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-26/15 "О бюджете Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2025 года № 8С-38/6
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-26/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205897) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 68595,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39878,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28717,0тысяч тенге;
2) затраты – 74994,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/15 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 8С-38/6 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205897 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68595,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39878,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28717,0 мың теңге;
2) шығындар – 74994,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;