О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-32/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № 8С-45/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-32/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 231 898 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 150 118,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 751,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 000 тысяч тенге;
2) затраты – 235 748,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 125 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 117 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 200 тысяч тенге;
2) затраты – 199 010,3 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 254 447,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 487,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67 930,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 028,9 тысяч тенге;
2) затраты – 269 447,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 53 248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 248 тысяч тенге;
2) затраты – 53 880,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 129 474,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51 397,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 798,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 279,1 тысяч тенге;
2) затраты – 134 324,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 207,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 861,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 245,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 099,6 тысяч тенге;
2) затраты – 63 384,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 121 760,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 655 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 845 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 260,4 тысяч тенге;
2) затраты – 121 760,4 тысяч тенге;";

Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-32/2 "2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 8С-45/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-32/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 231 898 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150 118,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 751,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 000 мың теңге;
2) шығындар – 235 748,1 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 125 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 117 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 200 мың теңге;
2) шығындар – 199 010,3 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 254 447,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 487,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 930,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 028,9 мың теңге;
2) шығындар – 269 447,8 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 53 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 248 мың теңге;
2) шығындар – 53 880,5 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 129 474,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 397,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 798,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 279,1 мың теңге;
2) шығындар – 134 324,4 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 207,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 861,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 245,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 099,6 мың теңге;
2) шығындар – 63 384,2 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 121 760,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 845 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104 260,4 мың теңге;
2) шығындар – 121 760,4 мың теңге;";

505573,7
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
10762,1
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
7015,2
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
16977,8
на освещение улиц в населенных пунктах Новоселовского сельского округа
4800
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
3250
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бектау
200
на благоустройство поселка Шортанды
45000
на благоустройство Андреевского сельского округа
2000
на благоустройство Новоселовского сельского округа
1000
на благоустройство Дамсинского сельского округа
13294
на благоустройство Пригородного сельского округа
1350
на благоустройство поселка Жолымбет
771,4
на благоустройство Петровского сельского округа
1500
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
9000
на обеспечение санитарии Новоселовского сельского округа
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
13624
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
2000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
15995,9
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
8500
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
23968,1
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
7300
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
3500
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
3000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
3000
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
12412,6
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
4355,6
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
11630
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
9001
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
25833,2
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
5485,9
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
2282
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
6592
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
9200
на средний ремонт дорог Дамсинского сельского округа
91284,9
на средний ремонт дорог Петровского сельского округа
75259,4
на средний ремонт дорог Раевского сельского округа
30000
на средний ремонт дорог Новоселовского сельского округа
17000
на организацию водоснабжения поселка Жолымбет
6428,6

505573,7
оның ішінде:
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
10762,1
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
7015,2
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
16977,8
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
4800
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
3250
Бектау ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
200
Шортанды кентін абаттандыруға
45000
Андреевка ауылдық округін абаттандыруға
2000
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
1000
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
13294
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
1350
Жолымбет кентін абаттандыруға
771,4
Петровка ауылдық округін абаттандыруға
1500
Шортанды кентін санитарияны қамтамасыз етуге
9000
Новоселовка ауылдық округін санитарияны қамтамасыз етуге
1000
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
13624
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
15995,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
8500
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
23968,1
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7300
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3500
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
12412,6
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4355,6
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
11630
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9001
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
25833,2
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
5485,9
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2282
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
6592
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9200
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
91284,9
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
75259,4
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
30000
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
17000
Жолымбет кентінің сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
6428,6