Об установлении льготы по оплате проезда отдельным категориям граждан Сандыктауского района на общественном транспорте (кроме такси)
Совместные постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № А-7/191 и решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 сентября 2025 года № 23/4
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить льготу в виде бесплатного проезда на общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям граждан Сандыктауского района:
пенсионерам по возрасту.
2. Определить источником финансирования бюджет Сандыктауского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Сандыктауского района и решение Сандыктауского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района С. Құдабай
Председатель Сандыктауского
районного маслихата Г. Мустафина

Қоғамдық көлікті (таксиден басқа) Сандықтау ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына жолақысын төлеу жөніндегі жеңілдік белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № А-7/191 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 23/4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 13-бабына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Сандықтау ауданы азаматтарының келесі санаттарына тегін жолақы түрінде жеңілдік белгіленсін:
жасына байланысты зейнеткерлерге.
2. Қаржыландыру көзі болып Сандықтау ауданының бюджеті анықталсын.
3. Осы бірлескен Сандықтау ауданы әкімдігінің қаулысы және Сандықтау аудандық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі С.Құдабай
Сандықтау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина