О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 4/28 "О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2025 года № 10/32
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 4/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –38 622,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 467,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –33 155,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 275,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 мамырдағы № 10/32 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 622,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 155,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 275,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-653,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 653,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 20 мая 2025 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-653,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 653,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 20 мамырдағы

2 000,0
Бонусы административным государственным служащим
1 864,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Освещение улиц в населенных пунктах
5 100,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 683,0

2 000,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 864,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
31,0
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
5 100,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 683,0