О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8/28 "О бюджете Майшукырского сельского округаКоргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2025 года № 9/32
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –26 067,0тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –22 629,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 055,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 мамырдағы № 9/32 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 067,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 629,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 055,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-988,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 988,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 20 мая 2025 года
№ 9/32
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихатаха

4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -988,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –988,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 20 мамырдағы
№ 9/32 шешіміне
қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының