О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 3/28 "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 4/39
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" № 3/28 от 26 декабря 2024 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 264,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 713,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 550,3 тысяч тенге;
2) затраты – 35 264,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 4/39 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/28 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 264,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 713,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 23 550,3 мың теңге;
2) шығындар – 35 264,0 мың теңге;