О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 5/28 "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20 ноября 2025 года № 2/38
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 5/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 906,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 695,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 211,7 тысяч тенге;
2) затраты – 28 183,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2 277,0) тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 2/38 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 906,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 211,7 мың теңге;
2) шығындар – 28 183,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 277,0) мың теңге;