О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-39-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2025-2027 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2025 года № 8С-47-4
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-39-1 следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 209718,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 113126,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95637,4 тысяч тенге.
2) затраты – 218791,4 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9072,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9072,6 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30709,3 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7202 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23507,3 тысяч тенге;
2) затраты – 31047,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-338) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 338 тысяч тенге.";

Жақсы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-39-1 "2025-2027 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 8С-47-4 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-39-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209718,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 113126,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 95637,4 мың теңге;
2) шығындар – 218791,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9072,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9072,6 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025-2027 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30709,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23507,3 мың теңге;
2) шығындар – 31047,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-388) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 388 мың теңге.";