О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2026-2028 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № 8С-63/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 18 настоящего решения.
Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Державинск на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы -147 095,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 139 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5 095,0 тысяч тенге;
2) затраты – 147 095,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 5 095,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 5 292,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 5 289,0 тыс.тенге.
2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 52 104,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 18 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 34 104,0 тысячи тенге;
2) затраты - 52 104,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 3 240,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 3 483,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 3 569,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 30 864,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 47 918,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 34 718,0 тысяч тенге;
2) затраты - 47 918,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-63/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 18-тармағымен.
Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 147 095,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 139 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 095,0 мың теңге;
2) шығындар - 147 095,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 5 095,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 5 292,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 5 289,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 52 104,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 18 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 34 104,0 мың теңге;
2) шығындар - 52 104,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 3 240,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 3 483,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 3 569,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 30 864,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47 918,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 13 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 34 718,0 мың теңге;
2) шығындар - 47 918,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.

Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 194,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 2 528,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 2 471,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 32 524,0 тысячи тенге.
4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 706,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25 206,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29 706,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 561,0 тысяча тенге, на 2027 год в сумме 2 943,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 2 911,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 22 645,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 37 436,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 7 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29 536,0 тысяч тенге;
2) затраты - 37 436,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 3 184,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 3 500,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 3 575,0 тысяч тенге;
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 26 352,0 тысячи тенге.
6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 64 833,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15 500,0 тысяч тенге;

Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 194,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 528,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 471,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 32 524,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2026-2028 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29 706,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 25 206,0 мың теңге;
2) шығындар - 29 706,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 561,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 943,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 911,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 22 645,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2026-2028 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 37 436,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 29 536,0 мың теңге;
2) шығындар - 37 436,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 3 184,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 3 500,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 3 575,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 26 352,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2026-2028 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64 833,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 15 500,0 мың теңге;

поступления трансфертов - 49 333,0 тысячи тенге;
2) затраты - 64 833,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 3 361,0 тысяча тенге, на 2027 год в сумме 3 691,0 тысяча тенге, на 2028 год в сумме 3 622,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 45 972,0 тысячи тенге.
7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2026-2028 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 31 152,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 252,0 тысячи тенге;
2) затраты - 31 152,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 1 942,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 2 334,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 2 282,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Бирсуат сельского округа на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 20 310,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2026-2028 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 36 514,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26 414,0 тысяч тенге;
2) затраты - 36 514,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 623,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 2 968,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 2 896,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 23 791,0 тысяча тенге.
9. Утвердить бюджет села Далабай на 2026-2028 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі - 49 333,0 мың теңге;
2) шығындар - 64 833,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 3 361,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 3 691,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 3 622,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 45 972,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2026-2028 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 31 152,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22 252,0 мың теңге;
2) шығындар - 31 152,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 1 942,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 334,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 282,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 20 310,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2026-2028 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36 514,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26 414,0 мың теңге;
2) шығындар - 36 514,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 623,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 968 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 896,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 23 791,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2026-2028 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы - 29 497,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25 997,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29 497,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 740,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 3 042,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 3 064,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 23 257,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2026-2028 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 328,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 528,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 328,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 498,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 2 877,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 2 831,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 20 030,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Львовское на 2026-2028 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 30 366,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 7 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 466,0 тысяч тенге;
2) затраты - 30 366,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 074,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 2 478,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 2 318 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 20 392,0 тысячи тенге.

1) кірістер - 29 497,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 25 997,0 мың теңге;
2) шығындар - 29 497,0 мың теңге;
3) қаржы ктивтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 740,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 3 042,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 3 064,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 23 257,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2026-2028 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 328,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22 528,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 328,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 498,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 877,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 831,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 20 030,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
11. 2026-2028 ылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30 366,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22 466,0 мың теңге;
2) шығындар - 30 366,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 074,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 478,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 318,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 20 392,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2026-2028 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 40 272,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 28 272,0 тысячи тенге;
2) затраты- 40 272,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 904,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 3 134,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 3 210,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 25 368,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2026-2028 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 476,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25 976,0 тысяч тенге;
2) затраты - 32 476,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026год в сумме 2 456,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 2 764,0 тысячи тенге, на 2028 год в сумме 2 844,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 23 520,0 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2026-2028 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 989,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 551,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления- 49,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 389,0 тысяч тенге;
2) затраты - 24 989,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 1 849,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 2 237,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 2 206,0 тысяч тенге.

12. 2026-2028 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 40 272,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 28 272,0 мың теңге;
2) шығындар - 40 272,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 904,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 3 134,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 3 210,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 25 368,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2026-2028 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32 476,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 25 976,0 мың теңге;
2) шығындар - 32 476,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 456,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 764,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 844,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 23 520,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
14. 2026-2028 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 989,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 49,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22 389,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 989,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 1 849,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 237,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 206,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 20 540,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2026-2028 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 048,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 725,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 323,0 тысячи тенге;
2) затраты - 26 048,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 640,0 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 2 973,0 тысячи тенге, на 2028 год 2 921,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 19 683,0 тысячи тенге.
16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2026-2028 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 194,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 740,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 60,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21 394,0 тысячи тенге;
2) затраты - 24 194,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 193,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 2 391,0 тысяча тенге, на 2028 год в сумме 2 320,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 19 201,0 тысяча тенге.
17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2026-2028 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 39 324,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15 000,0 тысяч тенге;

2026 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 20 540,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
15. 2026-2028 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 048,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 725,0 мың теңге;
трансферттер түсімі- 22 323,0 мың теңге;
2) шығындар - 26 048,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 640,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 973,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 921,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 19 683,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
16. 2026-2028 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 194,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 740,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 60,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 394,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 194,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 193,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 391,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 320,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2026 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 19 201,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
17. 2026-2028 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер- 39 324,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 15 000,0 мың теңге;

поступления трансфертов - 24 324,0 тысячи тенге;
2) затраты - 39 324,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2026 год в сумме 2 054,0 тысячи тенге, на 2027 год в сумме 2 485,0 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 2 475,0 тысяч тенге.

трансферттер - 24 324,0 мың теңге;
2) шығындар - 39 324,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2026 жылға арналған 2 054,0 мың теңге сомасында, 2027 жылға арналған 2 485,0 мың теңге сомасында, 2028 жылға арналған 2 475,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.