О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 8С-30/2 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 мая 2025 года № 8С-35/2
В соответствии с пунктом 3 статьи 96 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 8С-30/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3922856,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1402759,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17719 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4931 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2497446,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3923315,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-437152,8) тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 7864 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 445016,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 436693,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-436693,8) тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложении 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
С.Балжанов
2025 год 28 мая
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 28 мая 2025 года

Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-30/2 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 8С-35/2 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 96-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-30/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3922856,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1402759,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17719 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4931 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2497446,3 мың теңге;
2) шығындар – 3923315,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-437152,8) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 7864 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 445016,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 436693,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-436693,8) мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2025 жылғы 1қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі
С.Балжанов
2025 жыл 28 мамыр
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 28 мамырдағы