О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2026-2028 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № 8С36-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 7, пунктом 1 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 186,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 967,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 186,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет села Буревестник на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 142,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 188,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 954,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 142,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С36-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7 бабының 3 тармағына, 91 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бауман ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 186,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 967,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 186,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Буревестник ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 142,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 188,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 954,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 142,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

1) доходы – 22 010,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 945,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 065,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 010,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
9. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2026 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 117 155,0 тысячи тенге, в том числе:
село Бауманское
18 082,0
тысяч тенге;
село Буревестник
13 926,0
тысяч тенге;
село Коржинколь
14 020,0
тысяч тенге;
Алакольский сельский округ
14 227,0
тысяч тенге;
Спиридоновский сельский округ
28 569,0
тысячи тенге;
Узынкольский сельский округ

1) кірістер – 22 010,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 945,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 065,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 010,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
9. 2026 жылға аудандық бюджеттен ауыл және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемінің 117 155,0 мың теңге екені ескерілсін, соның ішінде:
Бауман ауылы
18 082,0
мың теңге;
Буревестник ауылы
13 926,0
мың теңге;
Қоржынкөл ауылы
14 020,0
мың теңге;
Алакөл ауылдық округі
14 227,0
мың теңге;
Спиридоновка ауылдық округі
28 569,0
мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округі

17 808,0
тысячи тенге;
Жалманкулакский сельский округ
10 523,0
тысячи тенге.
10. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2026 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 25 к настоящему решению.
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел предусмотрены минимальные объемы финансирования на реализацию текущих мероприятий по социальной, инженерной и транспортной инфраструктуре в населенных пунктах согласно приложению 26 к настоящему решению.

17 808,0
мың теңге;
Жалманқұлақ ауылдық округі
10 523,0
мың теңге;
10. Осы шешімнің 25-қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11. Ауылдық оугтер мен ауылдардың бюджеттерінде елді мекендерде әлеуметтік, инженерлік және көлік инфрақұрылымы бойынша ағымдағы іс-шараларды іске асыруға қаржыландырудың ең аз көлемі осы шешімнің 26-қосымшасына сәйкес көзделгені ескерілсін.